>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem hmm Hank trochę przesadzasz chłopak podaje typy tak jaki ddk a jak ktoś zajrzy to i tak powinien najpierw temat przeczytać a to jaka gra stawka to już tak naprawdę indywidualna sprawa chyba. I nieważne czy gra z zakładkami czy nie bo i jeden i drugi sposób ma swój eplusy i minusy tak jak każdy system tylko ze tu najwazniesza jest ta jedna jedyna bramka która nadaje sens temu systemowi a to czy gra kursy poniżej 2 to już mniejsza o to jeśli wychodzi na plus to znaczy ze dobrze dobiera stawkowianoe i mecze które gra.... i do tego jest jedną z osób które coś tu piszą a to dobrze dla tego dzialu
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6177103]Moim skromnym zdaniem hmm Hank trochę przesadzasz chłopak podaje typy tak jaki ddk a jak ktoś zajrzy to i tak powinien najpierw temat przeczytać a to jaka gra stawka to już tak naprawdę indywidualna sprawa chyba. I nieważne czy gra z zakładkami czy nie bo i jeden i drugi sposób ma swój eplusy i minusy tak jak każdy system tylko ze tu najwazniesza jest ta jedna jedyna bramka która nadaje sens temu systemowi a to czy gra kursy poniżej 2 to już mniejsza o to jeśli wychodzi na plus to znaczy ze dobrze dobiera stawkowianoe i mecze które gra.... i do tego jest jedną z osób które coś tu piszą a to dobrze dla tego dzialu
Też się pod tym podpisze ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Hiszpania Primera Division 12:00 Real Madryt vs Leganes✅
16:15 Celta Vigo vs Valencia✅
20:45 Sevilla vs FC Barcelona✅
Holandia Eredevise 12:30 Utrecht vs Excelior✅
Szwecja Allsvenskan 15:00 Hacken vs Falkenbergs✅
Sundsvall vs Djurgardens✅
Szwajcaria Super League 13:45 FC Vaduz vs Grasshopper Club Zürich⛔
16:00 FC Luzern vsYoung Boys Bern✅
Niemcy Bundesliga 15:30 Leipzig vs Mainz✅
17:30 Schalke vs Werder✅
Austria Bundesliga 16:30 SV Mattersburg vs Salzburg✅
Polska Ekstraklasa 18:00 Legia vs Cracovia✅
Włochy Serie A 20:45 AS Roma vs Bologna✅
 
S 0

szffagier

Użytkownik
jak stawkujecie dla Madrytu? na kurs 3.0 to mozna czekac do przyslowiowej usranej ????
co powiecie na
Arsenal-Tottenham✅ (w derbach ostatni wynik 0-0 w 2008 roku + Arsenal w formie i ciasna tabela)
Liverpool- Watford ✅
?
:)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Dzisiaj za drobne pobawię się na gola przeciw real, praktycznie w każdym meczu tracą bramkę bodajże ostatni mecz na zero u siebie to w kwietniu z MCity w Lidze Mistrzów (jak się mylę poprawcie, piszę z telefonu i nie mam jak za bardzo sprawdzić)
Arsenał mam na celowniku ale tak jak zawsze będzie zakładka w ...8 minucie przy kursie 3 to gram inaczej poszukam czegoś innego
 
S 0

szffagier

Użytkownik
spoko, a co ze stawkowaniem na Real? jesli gracie zakladke, to musicie lapac jakos 2,0-2,5 pewnie? ma ktos jakies stawkowanie na takie eventy? :)

normalnie gram tym, ktore przedstawil hank: 3,5,8,13,20,35,50,85.. ;)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Na jakich bukach oprócz bet365 można grać ten zakład? Ktoś wie?
Możesz na spokojnie sam posprawdzać, meczy duzo a żeby zobaczyć ofertę nie trzeba się logować, dla ułatwienia forum ma dział który ułatwia wejścia na strony buków
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
A jak już sprawdziłes to mógłbyś podać ???? ja też bym skorzystał i nie sprawdzę z lenistwa tylko porostu nie korzystam z kompa wszytko robie na tel i niestety niektóre strony nie są do tego przystosowane.

Wiem ze unibet ba 15 minutowki a co z resztą ?
 
P 0

poprostu

Użytkownik
obstawia, że w meczu padnie bramka, poczytaj sobie o tym sposobie
Dostałem już info na pw od ddk, jednak nie mam jak odpisać bo dopiero od 10 postów się da ;/ Dlatego mam jeszcze 1 pytanie, te gole co sie gra to na zasadzie po prostu progresji czy jakis inny system ?
 
D 0

davcio

Użytkownik
Dostałem już info na pw od ddk, jednak nie mam jak odpisać bo dopiero od 10 postów się da ;/ Dlatego mam jeszcze 1 pytanie, te gole co sie gra to na zasadzie po prostu progresji czy jakis inny system ?
Tak. Przypuśćmy, że bramka wpadła w 18 minucie. Postawiłeś gola do 10 minuty- nie weszło. Za tyle jesnostek stawiasz kolejny zakład, że gol wpadnie do 20 minuty, żeby odrobić straty z poprzedniego zakładu i wyjść na plus ???? dodatkowo jeśli był zakład &quot;gol do 30 minuty&quot; po kursie tak 3.0 to też stawiasz i w tedy mogłeś złapać tkzw zakładkę, czyli weszły Ci 2 zaklady na raz- gol do 20 i 30 minuty, jako że padł w 18 minucie.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Hiszpania Primera Division 12:00 Real Madryt vs Leganes✅
16:15 Celta Vigo vs Valencia✅
20:45 Sevilla vs FC Barcelona✅
Holandia Eredevise 12:30 Utrecht vs Excelior✅
Szwecja Allsvenskan 15:00 Hacken vs Falkenbergs✅
Sundsvall vs Djurgardens✅
Szwajcaria Super League 13:45 FC Vaduz vs Grasshopper Club Zürich⛔
16:00 FC Luzern vsYoung Boys Bern✅
Niemcy Bundesliga 15:30 Leipzig vs Mainz✅
17:30 Schalke vs Werder✅
Austria Bundesliga 16:30 SV Mattersburg vs Salzburg✅
Polska Ekstraklasa 18:00 Legia vs Cracovia✅
Włochy Serie A 20:45 AS Roma vs Bologna✅

Po tylu meczach pewnie i tak nie jesteś na +?
 
Do góry Bottom