>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem hmm Hank trochę przesadzasz chłopak podaje typy tak jaki ddk a jak ktoś zajrzy to i tak powinien najpierw temat przeczytać a to jaka gra stawka to już tak naprawdę indywidualna sprawa chyba. I nieważne czy gra z zakładkami czy nie bo i jeden i drugi sposób ma swój eplusy i minusy tak jak każdy system tylko ze tu najwazniesza jest ta jedna jedyna bramka która nadaje sens temu systemowi a to czy gra kursy poniżej 2 to już mniejsza o to jeśli wychodzi na plus to znaczy ze dobrze dobiera stawkowianoe i mecze które gra.... i do tego jest jedną z osób które coś tu piszą a to dobrze dla tego dzialu
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
[TheNormalOne napisał:
;6177103]Moim skromnym zdaniem hmm Hank trochę przesadzasz chłopak podaje typy tak jaki ddk a jak ktoś zajrzy to i tak powinien najpierw temat przeczytać a to jaka gra stawka to już tak naprawdę indywidualna sprawa chyba. I nieważne czy gra z zakładkami czy nie bo i jeden i drugi sposób ma swój eplusy i minusy tak jak każdy system tylko ze tu najwazniesza jest ta jedna jedyna bramka która nadaje sens temu systemowi a to czy gra kursy poniżej 2 to już mniejsza o to jeśli wychodzi na plus to znaczy ze dobrze dobiera stawkowianoe i mecze które gra.... i do tego jest jedną z osób które coś tu piszą a to dobrze dla tego dzialu
Też się pod tym podpisze ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Hiszpania Primera Division 12:00 Real Madryt vs Leganes✅
16:15 Celta Vigo vs Valencia✅
20:45 Sevilla vs FC Barcelona✅
Holandia Eredevise 12:30 Utrecht vs Excelior✅
Szwecja Allsvenskan 15:00 Hacken vs Falkenbergs✅
Sundsvall vs Djurgardens✅
Szwajcaria Super League 13:45 FC Vaduz vs Grasshopper Club Zürich⛔
16:00 FC Luzern vsYoung Boys Bern✅
Niemcy Bundesliga 15:30 Leipzig vs Mainz✅
17:30 Schalke vs Werder✅
Austria Bundesliga 16:30 SV Mattersburg vs Salzburg✅
Polska Ekstraklasa 18:00 Legia vs Cracovia✅
Włochy Serie A 20:45 AS Roma vs Bologna✅
 
S 0

szffagier

Użytkownik
jak stawkujecie dla Madrytu? na kurs 3.0 to mozna czekac do przyslowiowej usranej ????
co powiecie na
Arsenal-Tottenham✅ (w derbach ostatni wynik 0-0 w 2008 roku + Arsenal w formie i ciasna tabela)
Liverpool- Watford ✅
?
:)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Dzisiaj za drobne pobawię się na gola przeciw real, praktycznie w każdym meczu tracą bramkę bodajże ostatni mecz na zero u siebie to w kwietniu z MCity w Lidze Mistrzów (jak się mylę poprawcie, piszę z telefonu i nie mam jak za bardzo sprawdzić)
Arsenał mam na celowniku ale tak jak zawsze będzie zakładka w ...8 minucie przy kursie 3 to gram inaczej poszukam czegoś innego
 
S 0

szffagier

Użytkownik
spoko, a co ze stawkowaniem na Real? jesli gracie zakladke, to musicie lapac jakos 2,0-2,5 pewnie? ma ktos jakies stawkowanie na takie eventy? :)

normalnie gram tym, ktore przedstawil hank: 3,5,8,13,20,35,50,85.. ;)
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Na jakich bukach oprócz bet365 można grać ten zakład? Ktoś wie?
Możesz na spokojnie sam posprawdzać, meczy duzo a żeby zobaczyć ofertę nie trzeba się logować, dla ułatwienia forum ma dział który ułatwia wejścia na strony buków
 
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
A jak już sprawdziłes to mógłbyś podać ???? ja też bym skorzystał i nie sprawdzę z lenistwa tylko porostu nie korzystam z kompa wszytko robie na tel i niestety niektóre strony nie są do tego przystosowane.

Wiem ze unibet ba 15 minutowki a co z resztą ?
 
P 0

poprostu

Użytkownik
obstawia, że w meczu padnie bramka, poczytaj sobie o tym sposobie
Dostałem już info na pw od ddk, jednak nie mam jak odpisać bo dopiero od 10 postów się da ;/ Dlatego mam jeszcze 1 pytanie, te gole co sie gra to na zasadzie po prostu progresji czy jakis inny system ?
 
D 0

davcio

Użytkownik
Dostałem już info na pw od ddk, jednak nie mam jak odpisać bo dopiero od 10 postów się da ;/ Dlatego mam jeszcze 1 pytanie, te gole co sie gra to na zasadzie po prostu progresji czy jakis inny system ?
Tak. Przypuśćmy, że bramka wpadła w 18 minucie. Postawiłeś gola do 10 minuty- nie weszło. Za tyle jesnostek stawiasz kolejny zakład, że gol wpadnie do 20 minuty, żeby odrobić straty z poprzedniego zakładu i wyjść na plus ???? dodatkowo jeśli był zakład &quot;gol do 30 minuty&quot; po kursie tak 3.0 to też stawiasz i w tedy mogłeś złapać tkzw zakładkę, czyli weszły Ci 2 zaklady na raz- gol do 20 i 30 minuty, jako że padł w 18 minucie.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Hiszpania Primera Division 12:00 Real Madryt vs Leganes✅
16:15 Celta Vigo vs Valencia✅
20:45 Sevilla vs FC Barcelona✅
Holandia Eredevise 12:30 Utrecht vs Excelior✅
Szwecja Allsvenskan 15:00 Hacken vs Falkenbergs✅
Sundsvall vs Djurgardens✅
Szwajcaria Super League 13:45 FC Vaduz vs Grasshopper Club Zürich⛔
16:00 FC Luzern vsYoung Boys Bern✅
Niemcy Bundesliga 15:30 Leipzig vs Mainz✅
17:30 Schalke vs Werder✅
Austria Bundesliga 16:30 SV Mattersburg vs Salzburg✅
Polska Ekstraklasa 18:00 Legia vs Cracovia✅
Włochy Serie A 20:45 AS Roma vs Bologna✅

Po tylu meczach pewnie i tak nie jesteś na +?
 
Do góry Bottom