>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Aktualnie nie gram minutowego,ale podaje typy żeby ktoś mógł z nich skorzystać.Przy 12 meczach na plus i jednym na minus nie ma opcji żeby stracić.no chyba ze ktoś nie umie stawkowac - ????
 
santoro86 18,1K

santoro86

Użytkownik
Aktualnie nie gram minutowego,ale podaje typy żeby ktoś mógł z nich skorzystać.Przy 12 meczach na plus i jednym na minus nie ma opcji żeby stracić.no chyba ze ktoś nie umie stawkowac - ????
Zależy to tez od tego w jakich minutach padł gol w trafionych meczach...możesz mieć 20 meczy na ✅ ale co z tego jak weszły na 1-2 poziomie, a jeden mecz na 0:0 pociągnie Cię mocno...
Grałem tym systemem kilka lat temu i oceniam go dobrze aczkolwiek selekcja meczy musi być ostra.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Jak gram minutówki to liczę na szybki zysk, jeśli gol nie pada do 60 min i widzę że mało na boisku się dzieje to stawkuje tak żeby w razie ewentualnego gola wyjść na zero, natomiast jeśli ten gol nie padnie to straty mam dużo mniejsze.
 
1golxx 105

1golxx

Użytkownik
Zależy to tez od tego w jakich minutach padł gol w trafionych meczach...możesz mieć 20 meczy na ✅ ale co z tego jak weszły na 1-2 poziomie, a jeden mecz na 0:0 pociągnie Cię mocno...
Grałem tym systemem kilka lat temu i oceniam go dobrze aczkolwiek selekcja meczy musi być ostra.
Dobrze napisałeś, właśnie dużo zależy kiedy wpadają bramki i czy wpadła ci jakąś zakładka. Bo bez niej nie ukrywajmy za dużo zysku nie ma to ona najwięcej nam daje. A jeden mecz na 12 napewno nie da Ci dobrego zysku.
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Dobrze napisałeś, właśnie dużo zależy kiedy wpadają bramki i czy wpadła ci jakąś zakładka. Bo bez niej nie ukrywajmy za dużo zysku nie ma to ona najwięcej nam daje. A jeden mecz na 12 napewno nie da Ci dobrego zysku.
Tym bardziej że w co niektórych meczach ciężko o kurs ...2,5 na koniec dziesięcio-minutówki a co dopiero zakładka, dlatego odpuszczam tych magicznych pewniaków Real, Barcelona, Manchester City itp ....( w sobotnim meczu w 30 minucie kurs był 2,37) gram w zasadzie mecze gdzie jest mozliwość załapania się na zakładki ..Francja obydwie ligi, Hiszpania w meczach średniaków itp, może i trafiam 0:0 ale w miare szybko odrabiam np w ten piątek na 4 mecze miałem 3 x 0:0 w o 7 rano w sobotę juz miałem poodrabianne z zyskiem na lidze japońskiej.
Ale każdy gra jak chce jak mu sie podoba, nie mam zamiaru pisać komuś jak ma grać
Osobiście teraz obserwuje jak wpadają bramki w meczach faworytów w niedziele wyselekcjonowałem 23 mecze z kursami poniżej 1,5 na faworyta w 11 meczach &quot;cieniaki&quot; strzelali bramki a kursy na słabszych są ...10 a około X6 minuty tworzy się zakładka, oczywiście przy kursie 10, dodam po edycji, nie mam na myśli tu standardowej progresji ale granie każdą przedział czasowy płaską stawką, po 8 przedziale podwojenie stawki (np 1,1,1,1,1,1,1,1,2,2,2,2,2,2,2,2,2,3,3.........)
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Powiedzcie mi, jak to robicie, ze nie rusza was przegrany mecz? Gracie takimi małymi stawkami czy jak? Wczoraj na Kolumbi przegrałem i teraz żeby to odrobić to musze wygrać min. 10 meczy w tym min. 3 muszą być z zakładkami. DDK, jakimi grasz stawkami?
 
Do góry Bottom