>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 33

darecki11111

Użytkownik
he,he akurat odpuściłem je po połowie bo nic się nie działo, a jeżeli chodzi o kursy to mnie zawsze wchodzi zakładka i po obliczeniach lepiej na tym wychodzę niż bym zarabiał na czekaniu i wyższym kursie ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
he,he akurat odpuściłem je po połowie bo nic się nie działo, a jeżeli chodzi o kursy to mnie zawsze wchodzi zakładka i po obliczeniach lepiej na tym wychodzę niż bym zarabiał na czekaniu i wyższym kursie ;)
Darecki nie obraź się, ale to co Ty piszesz w tym temacie to nadaje się wyłącznie do wywalenia. Jeszcze ktoś wchodzący pierwszy raz do tematu gotów uwierzyć że coś co piszesz ma sens.

Na prawdę chętnie sprawdzę te Twoje &quot;obliczenia&quot;. To że ludzie mają tendencje do modyfikowania bez zrozumienia tematu to już przywykłem, ale Twój pomysł jest jak na razie najgorszy z zaprezentowanych a mamy już w tematach blisko 1mln wyświetleń ????

No i szczęśliwie podajesz stawkowania piszesz jakieś +60, +100 ale jak wedle Twojego stawkowania wychodzi nagle koło -10000 to echo i odpuszczone w przerwie . :zoltakartka:
Szanujcie się Panowie
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Nie wiem o co ci chodzi ale nie bawi mnie zarabianie z jednej bramki 15zł i żeby nadrobić jeden mecz musisz wygrać np.14 meczy ;)
Wolę grać po swojemu a i tak nie narzekam.
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Tak szczerze mówiąc Hank to się czepiasz wszystkich którzy coś kombinują z twoim systemem jakby ten system był 100% pewniakiem, a tak nie jest i podstawą tego systemu jest dobre typowanie meczów i tylko od tego zależy kto będzie wychodził na plus a kto na minus. I nie ważne jest tutaj kto jakim stawkowaniem gra bo to jest sprawa drugorzędna, jak będzie dobrze typował to i tak wyjdzie na plus i nie ważne wtedy będzie czy jest value czy nie, po prostu może trochę mniej zarobić niż powinien. Ot taka moja myśl ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Tak szczerze mówiąc Hank to się czepiasz wszystkich którzy coś kombinują z twoim systemem jakby ten system był 100% pewniakiem, a tak nie jest i podstawą tego systemu jest dobre typowanie meczów i tylko od tego zależy kto będzie wychodził na plus a kto na minus. I nie ważne jest tutaj kto jakim stawkowaniem gra bo to jest sprawa drugorzędna, jak będzie dobrze typował to i tak wyjdzie na plus i nie ważne wtedy będzie czy jest value czy nie, po prostu może trochę mniej zarobić niż powinien. Ot taka moja myśl ;)
Moze i sie czepia moze i nie , ale grac po kursach 1.83 to jest ku... chore ????

Wczoraj teoretycznie jak bys pogral do konca mecze w Austrii 2 to bys byl z okolo -9000. I nawet grajac Twoim stawkowaniem z zakladkami to tez musisz pograc z 10 meczy zeby to odrobic. Wiec wole lapac te magiczne 3 i grac mniej nerwowo niz ladowac w mecz po 4-5 tysi i serce w gardle :p

Przykladowe stawkowanie na 1.83:

 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
dobre,dobre trzeba czytać ze zrozumieniem ;) ale teraz nie mam czasu na to bo meczyki gram.
Twoje stawkowanie:

Jak nie bedzie zakladki to jestes na minusie ... Przy 0:0 to juz calkiem minus.

Ta wiem , wiem nie w kazdym grasz 1.83 ale CZĘSTO co nie zmienia faktu ze po 2 pelnych wtopach rowniez musisz grac z 10 meczy zeby odrobic.
A uwierz mi ze mozna trafic dluzsza seriie niz 2 mecze ...
Ja testowalem granie z kursami 2.50 i wcale rewelacji nie bylo. I te 2.50 to max jaki w tych &quot;normalnych&quot; meczach lapie. Bo grajac narodowki czy Barce itp. tam juz trzeba lapac te 1.83.
Mniejszy kurs = wieksze stawki.
Nie chce byc szybciej siwy albo calkowicie wylysiec ????
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
No, teraz coś w tym stylu tylko musisz wziąć pod uwagę że każdy gol wchodzi z zakładką, ale ogólnie coś takiego gram ;) No zawsze trochę więcej zarobię niż normalnie, a w skali większej ilości meczów to się zbiera.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Darecki, odpiszę Ci bo nie jesteś pieniaczem i wyglądasz na normalnego gościa.
Rzuca się w oczy tylko jedna Twoja wada. Mianowicie nie masz pojecia o czym piszesz ????
Nie każdy musi być ogarniety z matmy czy logicznego myślenia, ale najgorzej jak ktoś słabo w tych dziedzinach stoi a wydaje mu się że jest orzeł ;)
Jak sobie grasz to Twoja sprawa, załóż sobie temat w dziale kuponu a nie napisze ani jednej wiadomości. Ale tu jest temat o systemie więc dla przyszłych czytających muszą być ostrzeżenia żęby nie próbować takich głupot.


Co do typowania to zdecydowanie masz racje. O to w tym chodzi a system w sobie nic nie daje i nigdy nie nazwałem go pewniakiem. Pisałem tylko wielokrotnie, że grając tym systemem w określony sposób dostajemy lekkiego kopa do przodu. Wystarczającego żeby grając przedmeczowo na 0, przy systemie mieć +. Twoje stawkowanie to ewidentny kop w jaja. Możesz posłuchać kogoś bardziej doświadczonego w temacie albo olać, to tylko świadczy o Twojej osobie.
Tak czy owak ogranicz może swoje modyfikacje w temacie bo więcej to szkodzi niż pomaga a skup się na typach bo w takim dziale piszesz . Powodzenia !


edit:
No, teraz coś w tym stylu tylko musisz wziąć pod uwagę że każdy gol wchodzi z zakładką, ale ogólnie coś takiego gram No zawsze trochę więcej zarobię niż normalnie, a w skali większej ilości meczów to się zbiera.
Jednak nie ma dla Ciebie nadziei :-(
 
D 33

darecki11111

Użytkownik
Wiem,wiem to twój temat i ty tu rządzisz i chcesz żeby wszyscy zarabiali kupę kasy tylko niestety większość jest na minusie bo nie potrafi dobrze wytypować meczy.
Jedynie ddk1910 jest dobrym typerem któremu nawet byłbym wstanie płacić za typy.
On przynajmniej pomaga ludziom zarobić bo podaje typy na forum za darmo ;)
Pełen szacun dkk1910
Ja już tu nie będę zaśmiecał forum, bo przecież tyle nowych tu zagląda i nie będą wiedzieli o co chodzi, ale znając życie to ten temat umrze śmiercią naturalną, tak jak to było ostatnio, dlatego starałem się trochę go rozkręcić.
Powodzenia i życzę wysokich i przede wszystkim regularnych wygranych ;)
P.S Yamaksi a kto to?
 
jamarkus 196

jamarkus

Użytkownik
Bawił się ktoś na dłuższą metę na gol przeciwko faworytowi, ?
Legia i przed chwilą Lausanne dało bardzo ładnie zarobić.
 
Do góry Bottom