>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jak dla mnie Man City za mały kurs do grania...
City u siebie to gra sie na ich gola, wiec kursy nie byly niskie. A to ze taki numer odwalili to juz inna sprawa. Z reszta w tym sezonie to juz nie pierwsza taka niespodzianka od topowych druzyn.
Tak wiec dla tych co zaczynaja grac tym systemem. Badzcie przygotowani na takie niespodzianki.
Na dziś polecam Atletico - Rayo. Zaczynam od 9 min...
W 8 minucie bramka ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja dalej nie ogarniam o co chodzi z tymi pomyslami gram od 9,10 ,15 min ???? J
ak bardzo nielogicznie mysla tak grajacy. No ale na tym forum widzialem niejednokrotnie że logika przegrywa z szeroko rozumianym szczesciem. Byle by sie kasa zgadzała ;)
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Chciałem tylko podzielić się typem którym jestem dzisiaj zainteresowany. Akurat nie widze w tym nic nie logicznego, przeczekam kilka minut i gram pierwszy próg jeśli oczywiście nie będzie gola wcześniej. Zresztą komu ja to tłumacze, dla gościa który opatentował ten system ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No bardzo fajnie że sie typem podzieliles, o to w tym temacie chodzi ???? Nie rozumiem tylko czemu poczatek odpuszczasz. Skoro grasz to jestes przekonany że bedzie gol, ale jednoczesnie jestes przekonany że gol nie padnie szybko ? To jest nie jasne zwlaszcza że 1 prog to lekko ponad 1% budzetu poswieconego na dany mecz do 80 min.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Nie chce grać 1 progu i 8 progu też nie chce ? Sugeruje zastanowić się w takim razie nad 4 i 6 ^^
Inna sprawa że to wciąż niewiele by zmienilo bo 1 prog pochlonie wtedy 2% budzetu potrzebnego na granie do 70 min
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Atletico zazwyczaj wolno się rozkręca i rzadko strzela w pierwszych 10 minutach, natomiast Rayo często traci bramki w pierwszych minutach. Aczkolwiek liczę, że tym razem zbyt szybko nie stracą gola gdyż nie sądzę żeby szybko się otworzyli bo może być po jabłkach. W ciągu 2 tygodni obie drużyny spotykały się ze sobą dwukrotnie i bramki padał kolejno 88,90 min w pierwszym meczu i 35,67 min w drugim, dlatego wole się zabezpieczyć przed większą ilością progów...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Hank wolniej...
On pomija Twój pierwszy... czyli do 10tej.
Jego pierwszy jest do 20tej, czyli pierwszy SOBIE gra, unikając najwyższej stawki, z którą Ty się mierzysz do 80tej.
Jaśniej nie umiem. ;)
Że zlewa 10 minutę, hm... dziwne, bo kursy fajne... On nie gra najwyższej stawki. Gra pierwszy próg, ale progów jeden mniej od ciebie w meczu.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Np.
Stawka początkowa 1zł
Mnożnik x2
Kurs 3,00
Ty grasz 8 progów: w sumie 255zł
On gra 7 progów: w sumie 127zł
Czyli nie omija 1% stawki z pierwszego progu - lecz gra od np 11` do 80`.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hank wolniej...

On pomija Twój pierwszy... czyli do 10tej.
Jego pierwszy jest do 20tej, czyli pierwszy SOBIE gra, unikając najwyższej stawki, z którą Ty się mierzysz do 80tej.

Jaśniej nie umiem. ;)

Że zlewa 10 minutę, hm... dziwne, bo kursy fajne... On nie gra najwyższej stawki. Gra pierwszy próg, ale progów jeden mniej od ciebie w meczu.
Szczerze mowiac to bralem pod uwage że tak to ktos moze rozumiec, ale nie ktos kto pieniadze w to kladzie xD

Wytłumacze w takim razie bo widze że moj czarny scenariusz ma miejce ????

dla przykladu gram 5,9,15,24,39,63,102,165 odpowiednio od 1min
widze że ktos mysli żeby odpuscic 1 prog i wejsc od 20 min z 5,9,15,24,39,63,102,165 i grac do konca.
Dlaczego sie smieje ?
Po 1 to pisalem że w graniu do konca z urzedu nie ma value (głownie z powodu ostatniego progu)
Po 2 to co najwazniejsze to w porownaniu do mojego stawkowania tego meczu to gra tak na prawde za 60% moich stawek czyli na kazdym progu zarobi tylko 60% tego co ja.
Jezeli ktos sie na to godzi to ok bo gra inna stawka niz ja, nie sugeruje zmiany stawkowania tylko dolozenia 1 progu w postaci 2,50 zl czyli w tym wypadku 0,6% budzetu
 
cock 756

cock

Użytkownik
Jeżeli zaczyna od 10` za 1zł, to ma jeszcze trochę czasu przed sobą... Patrz na ROI a nie stawki, bo jak sobie założył, że pierwsze 10 minut nie warte uwagi i jest zadowolony, to w ROI zarobi od Ciebie więcej o pierwszy próg zakładając, że obaj łapiecie te same kursy w tej samej minucie.

Przy golu w 7` jesteś do przodu.
Przy golu w 17` kryjesz straty i do przodu, on clear win. Z założenia ROI ma większe, bo nie za często pierwsze 11% meczu niesie rozstrzygnięcie tej metody gry.

Swoją drogą dobrze by ugryźć to regułą Pareto, bo ponoć zawsze (ciekawe czy z losowością jest podobnie) 80% dochodu, to 20% decyzji... ;)

Ja pierwszego progu nie omijam, bo nie zaczynam od 1zł.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Cock mocno mieszasz pojecia ;)
No chyba logiczne że jezeli pominiemy stawki, ktore troche trudno pomijac, to jesli ktos nie zagra ktoregos progu ( nie wazne czy 1 czy dowolnego ) i w tym czasie nie padnie bramka to wygra wiecej xD
Filozofii tu nie ma.
Ja mowie tylko o sytuacji ktora mamy tutaj że ktos przesuwa 1 prog na 2, 2 na 3 itd. liczac że pokryje mecz do konca i bedzie wygrywal tyle co ja inwestujac teoretycznie tyle samo pieniedzy.
To jest błedne przeswiadczenie ktore sie przewijalo juz w temacie.
Dalej nie ma sensu sie rozwodzić i prezentowac jakies wyliczenie bo kto załapał to dobrze, kto nie to juz nic nie poradze ????

A na marginesie wróbel gratuluje + ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
W rozważaniach nie uwzględniłeś Hank jednego - co przemawia dodatkowo za Twoim sposobem stawkowania.
Stawiając w 0:00 na bramkę do 10 i 20 mamy prawie pewną zakładkę na pierwszym progu przy kursie 5 -6 zamiast 3
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Panowie na pewno macie rację. Nie dawno zainteresowałem się tym systemem i dopiero zacząłem go testować. Podałem raptem 1 spotkanie, które zagrałem tak jak mówiłem, natomiast kolejne mecze prawdopodobnie będę grał według waszych zaleceń...
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Na dziś sobie zagram 4 mecze tylko i to na bramki gospodarzy.
Tottenham - Sunderland ✅
Manchester City - Crystal Palace ✅
Brugge - Mouscron ✅
Napoli - Sassuolo ✅✅
Tottki i City na pewno będą chciały się zrehabilitować za niepowodzenia u siebie w poprzedniej kolejce. Natomiast Brugge i Napoli jak chcą mistrzostwo zdobyć to u siebie takie mecze powinni bez problemu wygrać, a co za tym idzie bramkę strzelić.
Powodzenia :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom