>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 29

afera1986

Użytkownik
Walia
15:30 Llandudno - Bangor Brak oferty
Anglia
18:30 Manchester United - Chelsea ⛔
Nie mam w zwyczaju grać dwóch meczów jednocześnie, jeśli w Walii w miarę szybko padnie bramka gram o 16:00 Wattford - Tottenham ✅✅
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Bet365 utrzymuje ofertę na te bramki do końca spotkania czy może sobie wyłączyć np. po 60min? Przy stanie 0:0 tak, że nie będziemy w stanie kontynuować progresji?
 
J 24

jobdzik

Użytkownik
Pytanie do _Hank_
Mecze overowe tzn. drużyny z czuba tabeli z zespołami z niskich miejsc mają niższe kursy. Czy masz sprawdzoną modyfikacje stawkowania na takie zdarzenia? Zakładany kurs przy którym wchodzimy to 2.5
Rzadko odwiedzałem forum i dopiero przed wczoraj trafiłem na twój system. Testuje go od dziś na papierze bo muszę czekać na weryfikacje skanu dowodu na bet365 (nie używałem konta ponad rok) i żeby ominąć niskie kursy sprawdzałem przedmeczowe kursy na 0:0. Spotkania z kursem mniejszym niż 10 obierałem na celownik. Były takie cztery w serie A. Wszystkie by siadły ale przeglądając statystyki rosła obawa o wynik bezbramkowy ???? Wolałbym grać pewniejsze mecze z mniejszym kursem a często ????
Pytam Ciebie ponieważ zależy mi na solidnym podejściu do tematu.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Pytanie do _Hank_
Mecze overowe tzn. drużyny z czuba tabeli z zespołami z niskich miejsc mają niższe kursy. Czy masz sprawdzoną modyfikacje stawkowania na takie zdarzenia? Zakładany kurs przy którym wchodzimy to 2.5

Rzadko odwiedzałem forum i dopiero przed wczoraj trafiłem na twój system. Testuje go od dziś na papierze bo muszę czekać na weryfikacje skanu dowodu na bet365 (nie używałem konta ponad rok) i żeby ominąć niskie kursy sprawdzałem przedmeczowe kursy na 0:0. Spotkania z kursem mniejszym niż 10 obierałem na celownik. Były takie cztery w serie A. Wszystkie by siadły ale przeglądając statystyki rosła obawa o wynik bezbramkowy ???? Wolałbym grać pewniejsze mecze z mniejszym kursem a często ????
Pytam Ciebie ponieważ zależy mi na solidnym podejściu do tematu.
Sugeruje odwiedzić oryginalny temat, bedziesz mial pogląd jak to wygladalo u mnie i jak ewoluowało. Modyfikacja też jest opisana, ale jak to z bardzo niskimi kursami - porażka boli wyjątkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 24

jobdzik

Użytkownik
Reims - Toulouse ✅
Getafe -Betis✅
Fiorentina - Lazio✅
Już poprawione wybacz jeśli nie było to zbyt czytelne i nie byłeś w stanie domyślić się czy typ wszedł czy nie na przyszłość będę starał pisać posty mniej wymagające używania procesów myślowo-skojarzeniowych.
Wszystko for edi8
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
A w trybie edycji poprzedniego posta to nie łaska z typowania się rozliczać?
Czyli tak jak robią to normalni userzy:
Ajax - Graafschap ✅
Monchengladbach - Darmstadt ✅
Inter - Lazio ✅
FC Porto - Academica ✅
Regulamin Forum Bukmacherskiego
II. Na forum zabrania się:
9. Pisanie post pod swoim postem. Do tego służy opcja edytuj.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Meksyk:
10.01. 00:00 Club America-Puebla
10.01. 02:00 Monterrey-U.N.A.M.
10.01. 03:06 Leon-Santos Laguna
10.01. 04:00 Chiapas-Dorados
Dzieki za mecze do gry tylko ciekawe czy byly minutowki ?
Po za tym chyba nikt tu jeszcze nie dawal Meksyku.
Dla mnie to jest jak proszenie sie o guza :p
 
A 29

afera1986

Użytkownik
Meksyk bardzo ciekawa liga. Również ja gram na nocnej zmianie w pracy. Tak samo liga Chylijska. W Meksyku dopiero początek sezonu dlatego odpuszczam i odradzam grać w początkowych kolejkach.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Już poprawione wybacz jeśli nie było to zbyt czytelne i nie byłeś w stanie domyślić się czy typ wszedł czy nie na przyszłość będę starał pisać posty mniej wymagające używania procesów myślowo-skojarzeniowych.
Wszystko for edi8
Jobdzik, Ty nie bądź taki cwany gapa i nie odwracaj tu kota ogonem pisząc teraz o rzekomej niskiej czytelności, bo w zwróconej Ci uwadze iż łamiesz Regulamin forum, jasno chodziło mi o to, że zamiast rozliczyć swoje typowanie w tym samym wpisie w którym typy zostały zamieszczone - jak ostatnia sierota napisałeś post pod postem tylko po to, aby w nowym poście podać wyniki.
Tak więc pamiętaj Jobdzik o tym udzielonym Ci przeze mnie pouczeniu i stosuj się do obowiązujących tu norm:
Regulamin Forum Bukmacherskiego
II. Na forum zabrania się:
9. Pisanie post pod swoim postem. Do tego służy opcja edytuj.
 
Do góry Bottom