>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Własnie przeczytałem cały wątek i sprawdzam jak to w rzeczywistości wygląda. zanotowane dwa mecze na papierze na razie. jak wyżej newcastle-aston villa weszło z zakładką i alkmaar-utrecht również z zakładką.
i tu pytanie do was. ile razy było u was bez gola?? i czy ze względu na nieoczekiwane wtopy i brak kasy skończyliście grę?? jaki macie budżet (kilkadziesiąt czy kilkaset złotych) i jaki zysk w okresie tygodnia, miesiąca czy półrocza?? liga niemiecka dobra na taki system. jak do tej pory staty mówią, że na 150 meczów 12 to 0:0. pewnie z tych 12 kilka dałoby sie ocenić jako zagrożone brakiem bramek.
jesli jeszcze ktoś prosi o wyjasnienie na czym ten system polega to niech lepiej nie gra ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Z tymi pytaniami to sie chyba z choinki urwales. Bo nawet jak dam Ci odpowiedzi na nie to co Ci to da ?

ile razy było u was bez gola??
Tyle razy ze juz nie pamietam ????

czy ze względu na nieoczekiwane wtopy i brak kasy skończyliście grę??
Nieoczekiwane wtopy byly i beda , ale nie moga Cie dobic. Chyba logiczne brak kasy = koniec gry. Chyba ze jestes magikiem i bez kasy potrafisz grac.

jaki macie budżet (kilkadziesiąt czy kilkaset złotych)
Nawet jak Ci napisze ze mam z 100zł lub 50 tysi do gry to Ci to cos pomoze ?

jaki zysk w okresie tygodnia, miesiąca czy półrocza??
Nie da sie okreslic jaki bedzie czy mozesz miec zysk po dniu, tygodniu, miesiacu, 6 miesiacach czy po roku bo kazdy dzien jest inny. Mozesz byc na mnijeszym plusie lub wiekszym a nawet i na minusie. Po za tym kazdy innaczej stawkuje i ma inny budzet.

Jak ktos zadaje takie pytania to niech lepiej nie gra ????
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
po co tak agresywnie człowieku. jak masz się spinać to nic lepiej nie pisz. proszę tylko o dane, a co z nimi zrobię to o to sie nie martw. czytałem kilka ostatnich stron przed chwilą i wiedziałem, że jesli odpowiesz, to zaczniesz się pruć. awruk, czy tu nie można na spokojnie się wypowiedzieć. ludzie wrzucają typy, ale brak informacji jak im zasadniczo ten system wychodzi. im więcej informacji tym lepiej można go udoskonalić. dlatego się pytam, a tu zawsze znajdzie się ktoś kto musi cisnąc innym. a z tym budżetem to chodziło mi o to, czy po przegranej jeden z drugim zrezygnował, czy np. odłożył sobie i po jakimiś czasie wracał do gry z lepszym planem.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
po co tak agresywnie człowieku.
Gdzie tu jest niby agresywnie ? Wydzieram sie albo cos ? Wszystko z usmiechem ????
ludzie wrzucają typy, ale brak informacji jak im zasadniczo ten system wychodzi.
Co Ci to da czy ludzie napisza ze im idzie czy nie idze ? Tobie moze isc calkiem inaczej bo mozesz calkiem inne mecze grac od pozostalych osob. No kurde pomysl logicznie. Co mnie interesuje jak komus idzie. Mnie interesuje jak mi idzie. Bedziesz dobrze mecze dobieral i dobrze zarzadzal budzetem to zarobisz. Kazdy jest innym typem czlowieka, ma inne nerwy, mocniejsza czy slabsza glowe. Duzo czynnikow tu wplywa na sukces czy porazke.
Wiec wyluzuj kolego troszke. Bo te pytania nic Ci nie pomoga. Chyba ze robisz ankiete ????
PS: Takie pytania to zadawaj w tym drugim temacie nie rob tutaj smietnika bo tu ludzie TYPY wrzucaja.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Widze, że dwa tematy sa właśnie. mój błąd, przepraszam i nie zasmiecam, to mój ostatni post nie na temat.
chodziło mi o to, że jak czytałem temat od początku, to po komentarzach zauwazyłem, że dzieciaki rzuciły się na mecze, stawiali na byle co. początkowo im wchodziło, a nie wiem jak to wyglądało później.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
@Brajan82, zacytuję swój post sprzed prawie roku, myślę że w jakimś stopniu odpowie na przynajmniej jedno z Twoich pytań:
&quot;Oczekujecie statystyk, niestety ale w tym temacie nie miałyby one absolutnie żadnego sensu. W tym systemie znacznie więcej zależy od gracza- od jego doboru stawek, minut, spotkań, czy decyzji podjętych w trakcie meczu. Nie jest to tak schematyczne jak powiedzmy progresja na p/n czy over 2,5, gdzie ustalamy sobie powiedzmy 7-8 progów i potem bez problemu mozemy się rozliczać po 100-200 spotkaniach.
Paradoksem w tym systemie jest to, że dwóch graczy może danego dnia zagrać 10 tych samych spotkań, od tej samej do tej samej minuty i jeden skończy dzień na plusie a drugi na minusie. Co w tym wypadku by było decydujące? Zróżnicowana wielkość stawek na poszczególne mecze. Innym razem może to być odpuszczenie przez jednego gracza, spóźnienie się na gola czy oczywiście dobór spotkania. Po prostu ten system jest nieporównywalnie bardziej zależny od samego gracza niż inne metody. Dlatego jeden po paru miesiącach może być wiele setek na plus, a drugi skończy swoją przygodę po 2 tygodniach.&quot;
Jest to oczywiście tylko moja opinia na temat prowadzenia statystyk/budżetów itd w tym temacie.
Przepraszam za offtop. Typami na koniec posta strzelać nie będę, gdyż po prostu obecnie nie gram.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
15:00 Fiorentina - Chievo
15:30 Hertha - Mainz
15:30 Korona Kielce - Legia Warszawa

16:00 Real Madryt - Vallecano
16:45 Ajax - Graafschap
17:00 Swansea - West Ham
17:00 Llagostera - Mirandes
17:00 Alcorcon - Albacete
18:00 Oostende - St. Liege
18:00 Sampdoria - Palermo
18:00 Torino - Udinese
18:15 Granada - Celta Vigo
20:45 Inter - Lazio
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie wiem czy pisałeś do mnie, ale wybieram mecze gdzie przynajmniej jest 5 na pierwsze 10min.
Czyli meczy Realu, Bayernu, Barcy itp druzyn jak graja u siebie to nie grasz bo tam nie daja takich kursow. A w zasadzie na takich meczach mozna duzo wykosic. Chociaz w tym sezonie to nie ktore druzyny zaskakujaco daja dup....

Ajax - Graafschap ✅
Monchengladbach - Darmstadt ✅
Inter - Lazio ✅
FC Porto - Academica ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
piotrek0401 0

piotrek0401

Użytkownik
Dziś jest zakład bez ryzyka na mecz City-Arsenal. Można postawić jako pierwszy zakład na live dokładny wynik 0-0, a potem jechać progresję na bramki, aż do over 0.5 kolo 80 min. Jeśli będzie wynik 0-0 można nieźle zarobić. A jeśli nie to na pewno nic nie stracić. Zawsze może być również zakładka. Gol w 78 min ????
Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dziś jest zakład bez ryzyka na mecz City-Arsenal. Można postawić jako pierwszy zakład na live dokładny wynik 0-0, a potem jechać progresję na bramki, aż do over 0.5 kolo 80 min. Jeśli będzie wynik 0-0 można nieźle zarobić. A jeśli nie to na pewno nic nie stracić. Zawsze może być również zakładka. Gol w 78 min ????
Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu.
Jak sie skonczy 0:0 to wygrana z tego raczej pokryje Ci przegrana z gry na minutowki. Dwa razy tego zakladu bez ryzyka nie wykorzystalem ostatnio. Tylko ze tam bramki byly a tu nie jestem do tego pewny. Bo mozna dac 1 prog na zywo za maxa czyli chyba 40 zl. Nie bedzie bramki do 10 minuty bedzie zwrot. Ostatnio mozna bylo ladnie tak trafic 40x5 bo bramki byly do 10 minuty. A kolwjny prog do 20 minuty juz normalnie jedziemy.
 
Do góry Bottom