>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

baleronik 47

baleronik

Użytkownik
widze wszystko weszlo wiec post nieusuniety. analityk jestes pierwsza klasa, sama tabela zadnych rzetelnych informacji jak mozesz grac mecze skoro zespolowi wystarcza remis?
Królu złoty jak Ci nie pasują typy podane przez Yamakasi to nie graj. Jak uważasz że podana propozycja jest zła to było się odezwać przed meczami a nie dzień po. Nie dość że wszystko na zielono to jeszcze pretensje do &quot;garbatego że ma dzieci proste&quot; Pokaż swoją moc i podaj kilka spotkań. Yamakasi że Ty masz jeszcze siłę udzielać się tutaj ???? Przecież tu wszyscy rozumy pozjadali a jak ktoś w niewiedzy lub napisze nie po myśli autora tematu to jest pijak ćpun i debil.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
widze wszystko weszlo wiec post nieusuniety. analityk jestes pierwsza klasa, sama tabela zadnych rzetelnych informacji jak mozesz grac mecze skoro zespolowi wystarcza remis?
Nastepnemu cos nie pasuje. Przejrzyj sobie caly temat i poczytaj moje posty z podanymi typami i wtedy sie udzielaj. Bo Twoich typow jakos nie moge znalesc. A masz cos do powiedzenia na ten temat.
PS: A nie sorry znalazlem Twoje 2 posty z typami. Jestem pod wrazeniem ... Powaliles mnie z nóg.

Typy na dzisiaj:
AS Roma - BATE ⛔
Leverkusen - Barcelona ✅
Olympiakos - Arsenal ✅

Valencia - Lyon ✅
S. Wanderers - Colo Colo odwolany
Jak ktorys nie wejdzie to sobie piszcie co chcecie. Bo najlepiej pojechac po kims a samemu nic nie dac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Zobaczymy czy przyszła pora na Mourinho...

20:45 Chelsea-Porto
Nam co prawda wystarczy 1 bramka ale ja nie wierze Chelsea w tym sezonie. Musza wygrac zeby byc pewnym awansu do dalszych rozgrywek. Chociaz remis tez im wystarczy bo maja duza przewage bramkowa na plusie nad Dynamem. I w bezposrednich spotkaniach z Nimi wygrali i z remisowali.
Tylko ze to LM wiec powinni spiąć poslady i cos ustrzelic.

A Mourinho powinni wykopac. W liverpoolu zmienili na Kloopa i od razu graja lepiej. Tak jak na naszym podworku bylo z Lechem.
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
13:30 Nurnberg - Freiburg ✅
14:30 Aston Villa - Arsenal ✅✅
14:30 St. Liege - Club Brugge ✅✅
14:30 Zwolle - Alkmaar ✅
15:00 AC Milan - Verona ✅
16:30 Salzburg - Rapid Vienna ✅
16:45 Heracles - Vitesse ✅
17:00 Marseille - GFC Ajaccio ✅✅
17:30 Dortmund - Frankfurt ✅
18:00 Legia Warszawa - Piast Gliwice ✅
20:00 Anderlecht - Oostende ✅
20:30 Villarreal - Real Madryt ✅✅
20:45 Juventus - Fiorentina ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
arni87 52

arni87

Użytkownik
Właśnie jakoś tak kwasowo się zrobiło... ;) Wcześniej każdy dyskutował o typach na weekendy ????
Wiem. Ale teraz ktoś coś da i nie wejdzie to zaraz wypominki itd. Dlatego grać po cichu i robić niezłe profity :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 69

s1916

Użytkownik
Dokładnie Arni.
Za dużo jadu.
Wejdzie nikt nic nie pisze.
Nie wejdzie od razu zjeby.
Bo po co piszesz?Bo po co grasz? Bo po *** cię to ***** interesuje ???!!
Więc sorry nie dam przepisu ani nic nie zaśpiewam ;)
 
Do góry Bottom