>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

B 25

bacius93

Użytkownik
Na Barcelonie jedyny sensowny próg to był 1 po 4.50 ???? Teraz to już nie ma sensu grać ;)
Spóźniłem się dzisiaj na Arsenal na szczęscie
Co sądzicie o Milanie który własnie sie zaczyna?
4 minuta milan +
Ja jeszcze dzisiaj
Porto i starczy ;)
Btw: Chciałem Ci Hank podziękować za ten system ???? Masz u mnie bro gdybyś kiedyś był w Krakowie ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Na Barcelonie jedyny sensowny próg to był 1 po 4.50 ???? Teraz to już nie ma sensu grać ;)
Kolega chyba pierwszy raz gral mecz Barcy ?
Grajac ich mecz i to u siebie niespodziewaj sie wysokich kursow. Trzeba grac ich gola i to jeszcze agresywnie. Lapiac kursy nawet @2.20 A po czerwonej kartce jezeli ktos zagral na kolejne gole to i nawet @2.00 i nizej zeby zakladke lapac. Tak sie gra z reguly Barce i Real. I oczywiscie stawki trzeba ostro co prog podnosic ????

Jak dam cos do gry to omijajcie to szerokim lukiem .. wczoraj PSG dzisiaj Arsenal..
@Destro widocznie przerwa od minutowek nie za bardzo Ci na dobre wyszla. Bo podrzucasz tu kukulcze jaja :p
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
to propozycje, czy wszystko grasz wrobel2006?? dla mnie odważnie. czuję, że gdzieś będzie bez bramek. ciągle myślę, że boavista, że strzeli brameczkę dziś.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wszystko postaram się zagrać, tylko nie wiem jak z czasem. Najważniejsza jest 1 połowa, jeśli będą akcje, a nie bedzie bramek to gramy dalej, natomiast jeśli w pierwszej połowie flaki z olejem to wychodze z ⛔...
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Wróbel Ty już nigdzie nie wychodz. Co z tego, że w 1 połowie brak bramki? Gra się do 80 min - pograłeś Liverpool niby nuda, a jednak bramka wpadła w 78 min i miałbyś ✅ a tak kasa poszła...
Co do Barcelony no właśnie a co byś chciał Bacius 93 łapać kurs 3? ???? Ja przy 2 bramce złapałem 2.2 i byłem zadowolony.
Destro nie martw się zła passa musi się w końcu skończyć będzie dobrze ????
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Cześć Wszystkim ????
Zamierzam pograć z wami tym systemem.
W lidze angielskiej mamy &quot;serię&quot; dwóch meczów bez bramki w pierwszej połowie co o tym myślicie?
W Meczu Spezia - Alesandria buk zawiesił mecz od ok. 10 minuty w 18 minucie podyktowano rzut karny niezle jaja ????
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Cześć Wszystkim ????

Zamierzam pograć z wami tym systemem.
W lidze angielskiej mamy &quot;serię&quot; dwóch meczów bez bramki w pierwszej połowie co o tym myślicie?

W Meczu Spezia - Alesandria buk zawiesił mecz od ok. 10 minuty w 18 minucie podyktowano rzut karny niezle jaja ????
trzeba było zagrać w 7,8,9 minucie gol do 20 minuty i po kłopocie...
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
to wróblowi ładnie weszło. ja żałuję, że spóźniłem się na boavistę (dwa progi by weszły). pierwszy raz obsługiwałem na telefonie więcej niż 2 mecze. teraz czekam na betis, czuję, ze gola strzelą realowi.
&quot;W Meczu Spezia - Alesandria buk zawiesił mecz od ok. 10 minuty w 18 minucie podyktowano rzut karny niezle jaja&quot;
jak się postawiło wcześniej, a 1 i 2 próg to wysokie kursy, to i tak by weszło przecież.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Na jutro chcę
Sunderland - AFC Bournemouth
Crystal Palace - Tottenham Hotspur. może na gospodarza warto grać.
dziś zastanawiam się nad Groningen - NEC, a HSV - Bayern to dla mnie niewiadoma i może być bez bramek.
 
K 102

kristo45

Użytkownik
Witajcie. A ja zagrałem poraz pierwszy na czysto dziś tym systemem i był to mecz Hamburger SV - Bayern. Dzięki Lewandowskiemu mam dobry początek. ????
Zakładki nie było. Mało tego, było gorąco bo czekając na dobry kurs już miałem obstawić do 50 min z zakładką a tu blokada kursów w ~36min. bo żut karny. Dobrze że go szybko wykonali. Jeszcze 3 min. i bym był przegrany.
Liczyłem, że będą 10 minutówki na Holenderską ale się przeliczyłem. Wyjątek to
Groningen - NEC. Tyle, że osobiście unikam underowych zespołów. Kursy ładne były no ale i ryzyko zbyt duże. I dobrze że nie zagrałem bo 0:0 ????
 
K 1

kuubaaa90

Użytkownik
Wiem, że na pewno ta kwestia była roztrząsana, ale ciężko będzie to znaleźć w 377 stronach. Tak więc mam pytanie. Jakimi kryteriami kierujecie się przy doborze meczy pod system? Ja osobiście sądzę, że ważniejsze są bramki stracone niż strzelone w lidze. A Wy którzy macie jakieś zyski z tego jak na to patrzycie? Pozdro
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Jaki sens ma pisanie typów po czasie?
Też pograłem za dnia, ale nie będe wypisywał ✅ po fakcie ????
Na teraz:
Montpellier - Caen ✅
Vallecano - Celta Vigo ✅
 
Do góry Bottom