>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
Ok, mam nadzieję że w każdym meczu ze Szkockiej będzie w takim razie gol.
A mecze towarzyskie to porażka, ciężko czasem w ogóle znaleźć informację o składach i w ogóle innych pożytecznych informacjach, nie wspominając o transmisji live.
Nie polecam jednak grania tych towarzyskich, sam w CSKA nie wszedłem nie mogąc znaleźć składów, a i kolejne też odpuszczę.
Reszta nadal aktualna.
CSKA nie ma minutowek ???? . U mnie nie ma ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
CSKA nie ma minutowek ???? . U mnie nie ma ????
Być może, aczkolwiek nawet nie sprawdzałem, bo jeśli na minutę przed 12 nie byłem w stanie znaleźć składów to co mi po minutówkach :razz:
w sparingach rzadko kiedy są, chyba że grają dwa jakieś dość znane zespoły między sobą.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Na początek zdementuje coś co sam napisałem na samym początku.
TO NIE JEST PROGRESJA!!!
A przynajmniej nie w klasycznym jej rozumieniu.
Jest to rozpis JEDNEGO zdarzenia gol do 80 min za Xzl w sposób który pozwala nam generować maksymalne zyski.
Dlatego podczepianie tutaj banału &quot;progresja to zło&quot; jest moim zdaniem nie na miejscu.
DESTRO-THAI: Jak już coś piszesz to pisz coś mądrego ;)
Piszesz że trafisz 1 0-0 na 5 czy 6 meczy i jestes na 0. Nieprawdopodobne zważywszy że grasz kursy 1.05-1.1...
Powiem więcej, jak faktycznie masz taką częstotliwość nietrafiania to sugeruje granie under 0,5 płaską stawką i będzie spory + ;)
I jaki sens pisać o czarnej serii skoro każdy mecz jest traktowany osobno i stawki również dobierane są osobno. Tzn Twoja wypowiedz oznacza nie graj u buka bo bedzie czarna seria...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Nie uważam, że progresja to zło, sam gram klasyczną progresją i chwalę sobie właśnie ten sposób gry. Napisałem o czarnej serii aby wprowadzić w życie scenariusz gdy na 10 wydarzeń 2 razy pudłujemy. Nie umniejszam również tej metodzie gry, że jest 100 razy lepsza niż gra na over 0,5.
Piszesz że trafisz 1 0-0 na 5 czy 6 meczy i jestes na 0. Nieprawdopodobne zważywszy że grasz kursy 1.05-1.1... Powiem więcej, jak faktycznie masz taką częstotliwość nietrafiania to sugeruje granie under 0,5 płaską stawką i będzie spory +
Mógłbyś rozwinąć pierwszą część, że jestem na 0? Bo nie załapałem i nic takiego nie pisałem - nie gram, nie grałem i nie wydaje mi się żebym kiedykolwiek startował do under 0,5
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ale właśnie o to chodzi że poprzez odpowiedni dobór spotkań i stawek, możesz teoretycznie trafić nawet 3x 0:0 pod rząd i nie niszczy to Twojego całego kapitału (choć często potrafi spustoszyć fundusze na grę w znacznym stopniu).
Z tym że ja grając od jakoś marca, trafiłem raz taką serię, grając praktycznie w każdym tygodniu kilka spotkań.

Hank -&gt; progresja to progresja, to że grasz w jednym spotkaniu na jednym rynku to nie zmienia niczego w sensie idei progresji, jako pojęcia, poza tym że po prostu czekasz o wiele krócej niż w &#39;klasycznej&#39; progresji, czekając zwykle na kolejny mecz i takie samo zdarzenie.
Tutaj progresja skupia się na jednym rynku, w jednym meczu, co nie zmienia faktu, że stosujesz progresję, ponieważ poprzednie przegrane 10 minut musisz rekompensować zwiększeniem stawki na kolejne 10 minut.
Także jeśli chodzi o stawkowanie i styl gry, to nadal progresja, choć mocno niestandardowa i nie sposób przyrównać ją do innych, stosowanych do tej pory przy różnych metodach gry na forum.
Co do złego traktowania progresji czy jakiejkolwiek metody gry - progresja jest tak samo dobra/zła jak dobry/zły jest Twój wybór spotkań i podejmowane decyzje. Progresja pozwala jedynie minimalizować/maksymalizować zyski lub straty.

Także to nadal jest progresja, tylko mocno niestandardowa, bo jeśli ktoś myśli progresja, to ma w głowie raczej coś innego, o czym wyżej napisałem ;)
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Dobra, to chronologiczne podsumowanie dzisiejszych gier z godzinami (może wprowadzimy sobie taką zasadę, żeby tak pisać? każdy skorzysta)
20:00 - Villareal - Getafe
20:45 - Tottenham - Sheffield Utd
20:45 - St. Mirren - Dundee Utd

Celtic w moim mniemaniu: kursy będą słabe, mecz wcale nie taki pewny [np. ostatni mecz u siebie Celticu z ostatnim w tabeli - 0:0]
Dundee Utd [ten z kilmarnockiem] w moim mniemaniu: kursy dobre, lecz mecz wcale nie takie pewny [Dundee średnio potrafi wygrywać u siebie [remisuje nawet z ostatnią drużyną], a Kilmarnock nie potrafi strzelać na wyjeździe]
Moim zdaniem najpewniejsze z powyższych w kolejności priorytetowej:
1 - Villareal
2 - Tottenham
3 - Dundee Utd
Podsumowanie: myślę, że w każdym z wyżej wymienionych meczy padną minimum 2 bramki.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Zanim przejdziemy do poważniejszego grania, to pobawimy się na spontanie ????
Gwinea Równikowa - Burkina Faso
Gram trzy pierwsze progi po normalnej stawce, jak przez 30 minut będzie wiało wiadomo czym, to odpusczam. Skusiły mnie wysokie kursy i &quot;mecz o życie&quot; dla Burkina Faso. Turniej to turniej i jak się chce grać dalej - trafiać trzeba.
 
A 18

arko22

Użytkownik
Dzis gralem na &quot;sucho&quot; kilka meczy towarzyskich i wszystko weszlo. Tak jak teraz City z zakladka i Ingolstadt. Pewnie jak by szlo za prawdziwa kase to nagle remisy by byly ???? . Dam reke uciac ze w tej afryce gol padnie ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Potwierdziło się jednak, że w afryce często bywa wesoło. Sytuacji było sporo, ale do bramki nic nie wpadło.
Bawimy się dalej już w bardziej poważne mecze:
20.00 Villareal - Getafe
20.30 Cercle Brugge - Charleroi
20.45 Tottenham - Sheffield
20.45 Brighton - Ipswich
21.00 PSG - Bordeaux
21.30 Moreirense - Benfica
21.45 Braga - Porto
Oczywiście nie wszystko na raz, będę modyfikował w zależności od sytuacji na boiskach.
 
Do góry Bottom