>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Mam pytanie, jakie stawki gracie przy 7-8-9 progresji?
Cały czas zaczynając od pierwszej x2 czy inaczej?
I jakie kursy/minuty łapiecie żeby zwiększyć szansę na złapanie zakładki?
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Mam pytanie, jakie stawki gracie przy 7-8-9 progresji?
Cały czas zaczynając od pierwszej x2 czy inaczej?
I jakie kursy/minuty łapiecie żeby zwiększyć szansę na złapanie zakładki?
do 10 min: 3
do 20 min: 5
do 30 min: 8
do 40 min: 13
do 50 min: 20
do 60 min: 35
do 70 min: 50
do 80 min: 80
A po 80 minucie - over 0,5 (tutaj stawkę musisz sobie wyliczyć, tak żeby wyjść w razie bramki na zero lub ewentualny plus)
A na zakładkę żeby grać, to ja gram w 17, 27 minucie lub jak jest kurs około 3,50...
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To, że mam odmienne zdanie od Twojego wg. mnie nie upoważnia do tego aby można określić mianem &quot;wymądrzania się&quot;. Tematy o których wspominasz przeczytałem od deski do deski ( nie mniej znawcą tematu nie mogę się jeszcze nazwać, co najwyżej teoretykiem ). Jeśli system przynosi Wam zyski i satysfakcjonuje daj Boże jak najdłużej podtrzymać taką passę. Nic mi do tego :razz: Co do moich 5 progów - przeczucie mówi, żeby iść na żywioł ✅
Mam pytanie, jakie stawki gracie przy 7-8-9 progresji?
Cały czas zaczynając od pierwszej x2 czy inaczej?
I jakie kursy/minuty łapiecie żeby zwiększyć szansę na złapanie zakładki?
Ja nie wiem Destro czy tu trollujesz tylko czy jaki jest cel zamieszczanych przez Ciebie postów. ????
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
_Hank_ Weryfikuje to co przeczytałem przez te dziesiątki stron z tym jak aktualnie wygląda system. Jak wcześniej napisałem, że :
Średnio łapać można kurs w granicach 3-3,5 tak żeby liczyć jeszcze na zakładkę.
to użytkownik StraszakSam napisał, że :
granie po kursie 3,50 mija się z celem, jak i granie czegokolwiek powyżej 3, bo złapanie zakładki w normalnym meczu (nie underowym) to duże szczęście i tym samym ograniczasz swoją możliwość na zakładkę
Więc ja zbity z tropu czy może coś źle wcześniej przeczytałem postanowiłem spytać ponownie jak to w końcu jest naprawdę.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Villarreal ma ode mnie żółtą kartkę za tak późnego gola :razz:
szkoci ładnie dali już gole wszędzie. Teraz tylko Tottenham i można sobie spokojnie obejrzeć puchar króla bez obstawiania ????
Coś mam złe przeczucia co do tego Tottenhamu, nie wiem czemu. Ogólnie angielska piłka jest dla mnie trudna do przewidzenia i nie jest łaskawa dla tego systemu. Jak tak sięgam wstecz pamięcią to najwięcje wtop mam na angielskiej i hiszpańskiej, chociaż to może dlatego że głównie na nich się skupiam.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Villareal ostatnio lubi strzelać w końcówce, pamiętam ich ostatni mecz u siebie w Pucharze z Sociedad, też gol jakoś koło 80&#39;.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Czy ktoś ogląda mecz Interu? Co to za jaja były z zamykaniem rynku na minutówki? Ja tego nie grałem, ale kolega przez to stracił...I nie było zamknięcia rynku tylko jak był karny czy czerwona kartka tylko robili to np. w 65 minucie...
 
A 18

arko22

Użytkownik
Czy ktoś ogląda mecz Interu? Co to za jaja były z zamykaniem rynku na minutówki? Ja tego nie grałem, ale kolega przez to stracił...I nie było zamknięcia rynku tylko jak był karny czy czerwona kartka tylko robili to np. w 65 minucie...
Nie tylko inter bo i psg teraz grajac zauwazylem i wczesniej tez takie jaja ze mecz poprostu znikal. Celowe zagrania?
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Czy ktoś ogląda mecz Interu? Co to za jaja były z zamykaniem rynku na minutówki? Ja tego nie grałem, ale kolega przez to stracił...I nie było zamknięcia rynku tylko jak był karny czy czerwona kartka tylko robili to np. w 65 minucie...
Po co kolega to grał jak już po czerwonej kartce kursy nie nadawały sie do grania ? Tak słabych to nawet na barcelonie nigdy nie ma chyba że później się zmieniły na lepsze. Trzeba było odpuścić po czerwonej
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Rynki czasem zamykają i to nie ma nic wspólnego z tym że dużo nas gra, bo większość ra na takich stawkach że dla nich to ledwo odczuwalne. Zresztą zamykanie rynków jest ściśle związane z relacją live jaką dostają od scouta, a nie od nich samych w tym przypadku.
Co do Tottenhamu - lipa ogólnie, nie lubię tak długo czekać. Ogólnie dzisiejszy dzień trochę stresowy ze względu na późne gole, ale mimo tego kolejny dzień z zyskiem i bez porażki, oby tak dalej ;)

a puchar króla o godz. 22:00 tak jak przewidywałem, 0:0 do przerwy x2.
Pewnie padnie tam z 1 gol w obu meczach, o ile w ogóle.
 
Do góry Bottom