>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 8

mgawo

Użytkownik
plan na 10:00, zagrać Japonie normalnie i Irak od drugiej połowy, jeśli nie będzie goli w pierwszej
&quot;everton to była pierwsza przestroga i przystanek dla pazernych&quot;
- widziałeś statystyki meczu, czy gadasz, bo nie weszło i nie grałeś? karnego nawet nie ma co wspominać, bo to faktycznie przypadek, ale everton napierał CAŁY MECZ i było przed meczem pewne, że napierał będzie na drużyne, która nie wygrała z nim od 3 lat, dodatkowo everton miał motywacje po swoich poprzednich meczach.
edit: japonia do 2, bo ładnie grają
edit: nie uznali...
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Przedpołudnie całkiem udane co na wieczór?
Dla zainteresowanych, są minuty na Hannover✅ i St Pauli✅ (ładnie, szybko i przyjemnie.)
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
Osobiście uważam, że ta metoda gry na dłuższą metę jest niewspółmierna w stosunku do poświęcony czas/zysk x ryzyko wtopienienia zysku z +5spotkań przy JEDNEJ porażce.
Aczkolwiek dziś spróbuję zagrać na 5 progresji mecz Chelsea - Liverpool
Stawkowanie 50-100-200-400-800, życzę Panowie/Panie powodzenia.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
17.00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea
Kursy dobre, WKS naszpikowane gwiazdami - będzie dobrze.
O wczorajszym dniu nie ma co już rozmyślać, ja jestem zadowolony bo udało się wrócić do stanu przed Evertonem dzięki tasiemce z tenisa.
Późniejszą porą do grania:
Liverpool - Chelsea
Leeds - Bournemouth
 
A 18

arko22

Użytkownik
17.00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea
Kursy dobre, WKS naszpikowane gwiazdami - będzie dobrze.
O wczorajszym dniu nie ma co już rozmyślać, ja jestem zadowolony bo udało się wrócić do stanu przed Evertonem dzięki tasiemce z tenisa.
Późniejszą porą do grania:
Liverpool - Chelsea
Leeds - Bournemouth
Lepiej sobie wlacz tv i kibicuj naszym ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Lepiej sobie wlacz tv i kibicuj naszym ????

To oczywiste, że najważniejszy na tą godzinę jest mecz Polski ???? Ale kątem oka nic nie stoi na przeszkodzie spoglądać na afrykę ???? Można grać na podstawowych stawkach, bo kursy solidne.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Osobiście uważam, że ta metoda gry na dłuższą metę jest niewspółmierna w stosunku do poświęcony czas/zysk x ryzyko wtopienienia zysku z +5spotkań przy JEDNEJ porażce.
Aczkolwiek dziś spróbuję zagrać na 5 progresji mecz Chelsea - Liverpool
Stawkowanie 50-100-200-400-800, życzę Panowie/Panie powodzenia.
jeśli nadal masz zamiar się wymądrzać to radzę zaczerpnąć wiedzy z początkowych stron obu tematów Hanka- to jest skarbnica wiedzy dla laików tego systemu. Chcesz przeznaczyć 1550zł na grę TYLKO 5 progów? Mam zacząć wymieniać mecze, MECZE OVEROWE, w których pierwszy gol padał dopiero po 60min? Poza tym sam sposób stawkowania x2 to raczej nie najlepsze rozwiązanie. Metoda niewspółmierna w stosunku do poświęconego czasu/zysku- to raczej kwestia typowania, czasem i szczęścia, ale powiedzmy sobie szczerze, grając mecze jeden za drugim, szukając kolejnych do grania na siłę na pewno wynagrodzą Ci godzin spędzonych przed ekranem;) niemniej powodzenia
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Wybrzeże Kości Słoniowej - Gwinea 36&#39; ✅

Co prawda spodziewałem się bramki WKS, ale jak to mówią darowanemu koniowi na zagląda się w zęby :cool:
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
co sądzicie o pucharze grecji o 18:30?
Nie dość, że Grecja, to jeszcze puchar. Trochę bym się bał. Niby drużyny overowe, pewnie bramki padną, ale Grecy często grają na leniwca i po co te nerwy co na Evertonie przechodzić dzisiaj? Jest jeszcze PNA, Liverpool - Chelsea. Czyli będzie co grać.
 
destro-thai 246

destro-thai

Użytkownik
jeśli nadal masz zamiar się wymądrzać to radzę zaczerpnąć wiedzy z początkowych stron obu tematów Hanka- to jest skarbnica wiedzy dla laików tego systemu. Chcesz przeznaczyć 1550zł na grę TYLKO 5 progów? Mam zacząć wymieniać mecze, MECZE OVEROWE, w których pierwszy gol padał dopiero po 60min? Poza tym sam sposób stawkowania x2 to raczej nie najlepsze rozwiązanie. Metoda niewspółmierna w stosunku do poświęconego czasu/zysku- to raczej kwestia typowania, czasem i szczęścia, ale powiedzmy sobie szczerze, grając mecze jeden za drugim, szukając kolejnych do grania na siłę na pewno wynagrodzą Ci godzin spędzonych przed ekranem;) niemniej powodzenia
To, że mam odmienne zdanie od Twojego wg. mnie nie upoważnia do tego aby można określić mianem &quot;wymądrzania się&quot;. Tematy o których wspominasz przeczytałem od deski do deski ( nie mniej znawcą tematu nie mogę się jeszcze nazwać, co najwyżej teoretykiem ). Jeśli system przynosi Wam zyski i satysfakcjonuje daj Boże jak najdłużej podtrzymać taką passę. Nic mi do tego :razz: Co do moich 5 progów - przeczucie mówi, żeby iść na żywioł ✅
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
To, że mam odmienne zdanie od Twojego wg. mnie nie upoważnia do tego aby można określić mianem &quot;wymądrzania się&quot;. Tematy o których wspominasz przeczytałem od deski do deski ( nie mniej znawcą tematu nie mogę się jeszcze nazwać, co najwyżej teoretykiem ). Jeśli system przynosi Wam zyski i satysfakcjonuje daj Boże jak najdłużej podtrzymać taką passę. Nic mi do tego :razz: Co do moich 5 progów - przeczucie mówi, żeby iść na żywioł ✅
&quot;Osobiście uważam, że ta metoda gry na dłuższą metę jest niewspółmierna w stosunku do poświęcony czas/zysk x ryzyko wtopienienia zysku z +5spotkań przy JEDNEJ porażce.&quot; To zdanie, żeby miało jakąkolwiek wartość, powinno być poparte jakiś argumentami, statystykami, dowodami- inaczej to tylko DOMYSŁY, jakich setki każdy z nas może za moment przytoczyć... Piszesz, że przeczytałeś temat i to od deski do deski. Uważam, że pominąłeś strony, gdzie ludzie próbowali grać na kilka progów- szkoda, że nie chcesz uczyć się na czyiś błędach. To, że wygrasz jedno, pięć, trzydzieści spotkań nie oznacza, że 4 kolejnych nie przegrasz, a Ty jeszcze bardziej zwiększasz prawdopodobieństwo przegranej minimalizując liczbę progów.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Pierwszy mecz turnieju, brak myśli w głowie, że przegrana oznacza odpadnięcie, a to pozwoli na bardziej otwarty futbol, chęć rehabilitacji Kameruńczyków za fatalny mundial. Co do Mali ciężko mi coś powiedzieć, ale ogórkami nie są i mogą coś strzelić. Zresztą ja gram na gola OGÓLNEGO, a nie Kamerunu. I nie jestem pewien w stu procentach, bo nigdy nie ma takiej pewności. A czy Ty chcesz to grać, to musisz sam sobie na to odpowiedzieć. A jakie są Twoje argumenty przeciw graniu? Bo pytasz, pytasz, a może wiesz coś, czego nie wiem ja i uchronisz mnie od porażką ????
 
M 8

mgawo

Użytkownik
też sobie zagram, choć wydaje mi się ten mecz MEGA underowy (tak, że 1 gol max)
(po ostatnich spotkaniach tych reprezentacji)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
ENGLAND: Capital One Cup - Półfinał
20:45 Liverpool - Chelsea ✅✅✅ 18&#39;

Jest to pierwszy mecz z dwoch.
Sklady nie sa takie zle.

EDIT: Mala ciekawostka. Chelsea do 82&#39; miala tylko 1 strzal ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
plan na 10:00, zagrać Japonie normalnie i Irak od drugiej połowy, jeśli nie będzie goli w pierwszej
&quot;everton to była pierwsza przestroga i przystanek dla pazernych&quot;
- widziałeś statystyki meczu, czy gadasz, bo nie weszło i nie grałeś? karnego nawet nie ma co wspominać, bo to faktycznie przypadek, ale everton napierał CAŁY MECZ i było przed meczem pewne, że napierał będzie na drużyne, która nie wygrała z nim od 3 lat, dodatkowo everton miał motywacje po swoich poprzednich meczach.
edit: japonia do 2, bo ładnie grają
edit: nie uznali...
Akurat mecze Evertonu oglądałem od kilku ostatnich kolejek i oni są kalecy jeśli chodzi o kończenie akcji, więc ich napór to nic nadzwyczajnego, tym bardziej z takim przeciwnikiem :razz:


Osobiście uważam, że ta metoda gry na dłuższą metę jest niewspółmierna w stosunku do poświęcony czas/zysk x ryzyko wtopienienia zysku z +5spotkań przy JEDNEJ porażce.
Aczkolwiek dziś spróbuję zagrać na 5 progresji mecz Chelsea - Liverpool
Stawkowanie 50-100-200-400-800, życzę Panowie/Panie powodzenia.
huhu, szybciej popłyniesz niż myślisz :razz:

Liverpool - Chelsea niech się dzieje! Aczkolwiek wiadomo, puchar to i gram jak zwykle :razz:
 
Do góry Bottom