>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 0

dnb1

Użytkownik
Prowadzi ktoś może statystykę opartą na arkuszu kalkulacyjnym odnośnie tego systemu i chciałby się podzielić? ;-)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Prowadzi ktoś może statystykę opartą na arkuszu kalkulacyjnym odnośnie tego systemu i chciałby się podzielić? ;-)
ale jaką statystykę konkretnie, bo Twoje pytanie można porównać do chęci kupienia alkoholu w sklepie monopolowym :razz:
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
w pucharze espanioli będą bramki? obie druzyny na wyjeździe będą chciały trzymać wynik, co tam może być?
Przewaga Valencii jest krucha, jeden gol i wylatują, pytanie czy postawią od początku na obronę i kontrataki (wówczas niebezpieczeństwo 0:0), czy jednak będą chcieli zdobyć szybko gola i grać spokojnie do końca.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
w pucharze espanioli będą bramki? obie druzyny na wyjeździe będą chciały trzymać wynik, co tam może być?
Wpadlo czerwo dla Valencii. Beda sie bronic i postawia autobus ?

Edit:
Panowie a co powiecie o:
21:00 St. Etienne - PSG
21:15 FC Porto - U. Madeira
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ależ nudny ten mecz Espanyolu. Dramat jakiś totalny. Ja zastanawiam się jeszcze nad West Ham-Everton. Coś powinno wpaść.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
oj chłopaki, puchary grać... :roll:
no ale wpadło wam w tej Hiszpanii w końcu, ale nie wiem czy to warte tych nerwów. Podobnie inne mecze pucharowe...
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Potwierdzam wpisy powyższych. Zagrałem Espanyol-Valencia, ale było to jechanie po bandzie. Na szczęście jest plus, aczkolwiek będę miał nauczkę. Strachu najadłem się sporo ????
 
Do góry Bottom