>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Roma - Lazio ✅

Nie zdążyłem obstawić drugiego gola, akurat trafili. Stawka początkowa i jedziemy na trzeciego. Roma nie odpuści. A Lazio chce ich dobić.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Dobry dzień dzisiaj, każdy mecz z golami. Niestety mimo dużych wygranych tutaj, moja głupota się pokazała i przez granie w inne sporty osiągnąłem bankruta.
Życzę powodzenia grającym!
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Dobry dzień dzisiaj, każdy mecz z golami. Niestety mimo dużych wygranych tutaj, moja głupota się pokazała i przez granie w inne sporty osiągnąłem bankruta.
Życzę powodzenia grającym!
Szkoda bo dawałeś dobre mecze ;)
Jaka zakładka w united 70&#39; ktoś się odważył to ciągnąć ? Bo to był mój ostatni próg :p
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no Soton ładnie dał, trzeba przyznać. Z jednej strony żałuję że grałem niezbyt mocno, ale z drugiej to może i lepiej bo stresu nie było takiego :razz:

@edit
Swoją drogą ManU to taka zagadka nie od odgadnięcia w tym sezonie dla mnie. Czasem pograją ładnie i tworzą piękne akcje kończące się bramką, a czasem to szkoda nawet komentować, ale kto ogląda to wie o co chodzi :razz:
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
U. Catolica -U. Espanola 22:45⛔

i jeszcze

Deportes Iquique - Colo Colo 20:30⛔

dwa typki na minus albo sie gra tym systemem albo sie idzie na piwo i odpuszcza
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no to w takim razie jestem zdumiony, bo nigdy nie mogłem niczego takiego znaleźć na żadnej stronie, a tu okazuje się że popularny bukmacher ma taką opcję...
jednak zawsze można się pozytywnie czymś zaskoczyć.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Już byłem przekonany, że skończyła się dobra passa. Braga ze Sportingiem dużo okazji było, ale nic więcej. Miałem nie grać over 0,5 w 80 minucie. Na szczęście pograłem i w 93 minucie wolny i piękna bramka strzelona przez Japończyka. Straty z tego meczu zminimalizowałem, dzisiejszy dzień na bardzo dobrym plusie. Ogólnie dzisiaj chyba wszyscy zadowoleni bo bramkami sypnęło ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
Już byłem przekonany, że skończyła się dobra passa. Braga ze Sportingiem dużo okazji było, ale nic więcej. Miałem nie grać over 0,5 w 80 minucie. Na szczęście pograłem i w 93 minucie wolny i piękna bramka strzelona przez Japończyka. Straty z tego meczu zminimalizowałem, dzisiejszy dzień na bardzo dobrym plusie. Ogólnie dzisiaj chyba wszyscy zadowoleni bo bramkami sypnęło ????
Powiem szczerze mialem na liscie grac ta brage ale z braku czasu tylko arsenal no i jeszcze ten mecz chile zagram choc nie sledze tej ligi. Wnioskuje po tabeli ze gol padnie no ale wszystko mozliwe.
 
Do góry Bottom