>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Jakby komuś było na dzisiaj jeszcze mało zarobku (lub strat), to są minutówki na mecz Racing Club de Montevideo - Atletico Rafaela, jakiś towarzyski turniej z Ameryki Południowej. Nie biorę odpowiedzialności za ewentualne straty ???? .
✅ 5&#39;
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Jak ktos lubi ryzyko to sa minutowki na Iran - Bahrain ???? ✅✅✅ 45+2&#39;
Kurde, znowu zaspałem na Puchar Azji, a dzisiaj gole lajtowo wpadały ???? .
Najbliższy rozkład:
12.30 Inter Milan - Genoa
14.30 Arsenal - Stoke City
Do tego popatrzę jak wyglądają mecze w Hiszpanii, jak się będzie coś dzialo to zagram.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Fajnie się to ogląda ????
Cały temat wygląda dosyć cyklicznie.
Pojawiają się mecze ---&gt; wchodzi ----&gt; coraz więcej meczy ---&gt; dalej wchodzi----&gt;
praktycznie każdy mecz z minutówkami jest dobry a stawki idą w górę bo przecież wchodzi -----&gt; 3 mecze w 1 dzień nie wchodzą -----&gt; płacz że głupi system bo tyle grania a wszystko w 1 dzień stracone ^^ -----&gt; pauza ------&gt; pojawiaja się mecze ----&gt; itd
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Fajnie się to ogląda ????
Cały temat wygląda dosyć cyklicznie.

Pojawiają się mecze ---&gt; wchodzi ----&gt; coraz więcej meczy ---&gt; dalej wchodzi----&gt;
praktycznie każdy mecz z minutówkami jest dobry a stawki idą w górę bo przecież wchodzi -----&gt; 3 mecze w 1 dzień nie wchodzą -----&gt; płacz że głupi system bo tyle grania a wszystko w 1 dzień stracone ^^ -----&gt; pauza ------&gt; pojawiaja się mecze ----&gt; itd
Faktycznie, ostatnio chyba dobra passa dla wszystkich. Ale nie trafić trzech meczów z rzędu to musi być masakra i wielki pech. Na dzisiaj wygląda, że mecze są niezłe. Nie wyobrażam sobie 0:0 w Barcelona-Atletico. Manchester i Arsenal też powinni coś ukłuć.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Faktycznie, ostatnio chyba dobra passa dla wszystkich. Ale nie trafić trzech meczów z rzędu to musi być masakra i wielki pech. Na dzisiaj wygląda, że mecze są niezłe. Nie wyobrażam sobie 0:0 w Barcelona-Atletico. Manchester i Arsenal też powinni coś ukłuć.
Ja sobie doskonale wyobrażam 0:0 w meczu Barcelony i Atletico i nie jest to jakiś wynik z kosmosu.

Czekam znowu na zamknięcie cyklu, tak jak Hank napisał :razz:
 
A 18

arko22

Użytkownik
Ja sobie doskonale wyobrażam 0:0 w meczu Barcelony i Atletico i nie jest to jakiś wynik z kosmosu.
Czekam znowu na zamknięcie cyklu, tak jak Hank napisał :razz:
Tak Barcelona zawiodła mnie nie raz i nie dwa ???? . Nie ma pewniaków
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Pojawiają się mecze ...
- Ludzie podaja mecze i jest ok przeciez nikt nikomu nie kaze ich grac :cool:

... stawki idą w górę bo przecież wchodzi ...
- Nikt tutaj stawek nie podaje przeciez to jest kazdego indywidualna sprawa jakim dysponuje budzetem.

... 3 mecze w 1 dzień nie wchodzą -----&gt; płacz że głupi system bo tyle grania a wszystko w 1 dzień stracone ^^
- Nie powiem ze nie mozna wtopic trzech meczy ale to trzeba miec mega pecha lub grac wszystko jak popadnie.


Ja sobie doskonale wyobrażam 0:0 w meczu Barcelony i Atletico i nie jest to jakiś wynik z kosmosu.
Popieram w 100%.
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Co z Włoch wydaje się najlepsze? Niby Roma-Lazio powinny być bramki, ale jakoś mi to nie podchodzi...Z kolei Verona - Parma wygląda na 0:0...
 
Do góry Bottom