>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Ja nie zdążyłem na początek meczu i stwierdziłem, że już odpuszczę. Dobra, przydałoby się coś jeszcze ugrać, wchodzę w portugalską. Powodzenia ????
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Mogłeś nie odpuszczać Angers - Nancy, bo byłbyś na dobrym plusiku ???? No to zaraz Estoril - Moreirense bo są minutówki. Ale zastanawiam się czy warto wchodzić w ten temat ?
Mogłem, ale jednocześnie grałem też parę innych rzeczy, i nie chciałem ryzykować, że mi zabraknie hajsiwa w banku ???? .
Właśnie nad Portugalią cały czas się zastanawiam, jak również nad Levante -Deportivo la Coruna.
 
L 9

luki15i

Użytkownik
Ja złapałem ;) Dijon ładnie dał zarobić. Na ryzyku ten Estoril..zobaczymy jak bedzie wygladal poczatek meczu.
Właśnie nad Portugalią cały czas się zastanawiam, jak również nad Levante -Deportivo la Coruna.
Levante- Deportivo lepiej sobie odpuść..
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Ja złapałem ;) Dijon ładnie dał zarobić. Na ryzyku ten Estoril..zobaczymy jak bedzie wygladal poczatek meczu.


Levante- Deportivo lepiej sobie odpuść..
Wiem, pooglądałem trochę i padaka. Na dzisiaj odpuszczam granie i idę spożytkować zarobiony hajs :cool:
Powodzenia w pozostałych meczach!
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
w ktorej dokladnie minucie wpadla bramka ??? bo roliczyli mi bez zakladki.. ma ktos screena jakby cos ??
Jak nie jestes pewny w ktorej minucie i sekundzie wpadla bramka to patrz na William Hill.
A tu screen zeby bylo pewne na 100%:
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Dobra, to zaczynamy zabawę w dniu dzisiejszym!
Rozkład na najbliższy czas:
13.15 Ipswich Town - Derby Country ✅ 57&#39;
13.45 Sunderland - Liverpool ✅ 9&#39;
Zobaczymy jak te pójdą, to potem się dobierze kolejne ???? .
Bawimy się dalej:
15.30 Bani Yas - Al Dhafra
16.00 Everton - Manchester City
16.00 Real - Espanyol
16.00 Chelsea - Newcastle United
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Do góry Bottom