>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

W 5

wojci

Użytkownik
dzięki za odpowiedź.
a gdzie znajdę dokładniejsze informację na temat tego systemu, szukałem trochę i jakoś nic konkretnego nie znalazłem. chodzi mi tu o stawkowanie najbardziej, bo reszta jest chyba wiadoma ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W tym dziale na drugiej stronie masz temat pomysłodawcy (Gol do XX minuty- progresja) i standardowe stawkowanie, Ci którzy dłużej siedzą w temacie mają kilka różnych systemów stawkowania meczy, zależnie od kursu i ryzyka, na początek możesz polecieć standardowym z pierwszego postu wskazanego tematu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
uff... uratował mnie brak minutówek na Celtic, bo szczerze mówiąc, z podanych 3 spotkań to Celtic obdarzyłbym największym zaufaniem...
no nic, szczęście też jest istotnym elementem tego systemu :razz:

Dzisiaj najwiekszy prezent od buka to że nie pozwolil grac Celticu bo bylby placz i zgrzytanie zebow ;)
no, żebyś wiedział że byłaby lipa :razz:
ale znowu jest mecz &quot;Dawida z Goliatem&quot;, czyli ostatniej druzyny z pierwszą i są jakieś czary ????
sezon temu Salzburg miał podobną sytuację u siebie w lidze i w innych ligach też dość często się coś takiego zdarza.
Typowy pojedynek kasy i talentu z zaangażowaniem i walką i jak widać to pierwsze nie zawsze wygrywa.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
ale znowu jest mecz &quot;Dawida z Goliatem&quot;, czyli ostatniej druzyny z pierwszą i są jakieś czary ????
sezon temu Salzburg miał podobną sytuację u siebie w lidze i w innych ligach też dość często się coś takiego zdarza.
Typowy pojedynek kasy i talentu z zaangażowaniem i walką i jak widać to pierwsze nie zawsze wygrywa.
Dlatego osobiście wolę unikać takich spotkań ;).
Moja propozycja na teraz: Fenerbahce - Mersin ✅
edit:
Szkoda, że nie troszkę wcześniej, ale plus to plus, nie ma co narzekać. Zespoły z Turcji dzisiaj łaskawe ???? .
Haifa - Belitar, ostatni mecz który dzisiaj zagram (chyba ???? ). //kurde, mam nieplanowany wyjazd, także kończę granie, na podstawie dotychczasowego przebiegu myślę, że coś wpadnie
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jako że ostatnio zwykłem wrzucać od czasu do czasu coś niezupełnie oczywistego to dzisiaj polecm Kasimpasa -Sivasspor. Gram za średnia stawke
Edit: No i Kasimpasa leży ;/////////// Druzyna ktora strzela mnostwo goli u siebie kontra druzyna ktora traci mnostwo na wyjezdzie. Zero grania na 0-0, totalny chaos, słaba obrona i brak bramek. Ręce opadaja ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Hehe!Panowie,ja tez zagralem turkow i to pierwszy raz tym systemem.Z nudow ot tak rekreacyjnie i dwie stowy wtopilem.Ale nie mam zwyczaju jeczec i&#39;&#39;kopac lezacego&#39;&#39; gdy cos komus nie poszlo.Kazdy chyba przegral cudzy typ i nie wazne czy byl on po kursie 1.05 czy 50!A kazdy typ grany jest juz&#39;&#39;naszym typem&#39;&#39;i jeczec nie wypada.
A swoja droga to temat ten&#39;&#39;gol do XX minuty&#39;&#39;ma jedna slabosc.Choc trwa dlugo,choc ma kupe odslon i dyskusji to...statystyk zadnych.Moze ktos w innej odslonie poprowadzil by TEST by udowodnic czy jest(lub nie) on oplacalny.Bo setki wpisow poki co odpowiedzi na to nie daly.Mozna za to zauwazyc ze &#39;&#39;entuzjasci&#39;&#39;systemu z przed paru miesiecy najczesciej obecnie w nim sie nie udzielaja...
Czy ostatnie zdanie jest i MA BYC odpowiedzia na jego oplacalnosc?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A co powiesz o Tottenham - Manchester Utd ?
...
Przyznac sie kto gral ten mecz ? ????
Ja grałem do 60 min i poddałem się (po raz kolejny)
Dla mnie czas poświęcony na granie tym sposobem jest nieadekwatny do efektów.
Aczkolwiek sposób jest dobry, za co chylę czoła autorowi.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hehe!Panowie,ja tez zagralem turkow i to pierwszy raz tym systemem.Z nudow ot tak rekreacyjnie i dwie stowy wtopilem.Ale nie mam zwyczaju jeczec i&#39;&#39;kopac lezacego&#39;&#39; gdy cos komus nie poszlo.Kazdy chyba przegral cudzy typ i nie wazne czy byl on po kursie 1.05 czy 50!A kazdy typ grany jest juz&#39;&#39;naszym typem&#39;&#39;i jeczec nie wypada.
A swoja droga to temat ten&#39;&#39;gol do XX minuty&#39;&#39;ma jedna slabosc.Choc trwa dlugo,choc ma kupe odslon i dyskusji to...statystyk zadnych.Moze ktos w innej odslonie poprowadzil by TEST by udowodnic czy jest(lub nie) on oplacalny.Bo setki wpisow poki co odpowiedzi na to nie daly.Mozna za to zauwazyc ze &#39;&#39;entuzjasci&#39;&#39;systemu z przed paru miesiecy najczesciej obecnie w nim sie nie udzielaja...
Czy ostatnie zdanie jest i MA BYC odpowiedzia na jego oplacalnosc?
Możesz mi wyjaśnić co mają statystyki do opłacalności i co w ogóle rozumiesz przez &quot;opłacalność&quot;
Jeżeli ktoś Ci pokaże że trafia z 60% skutecznością parzyste/nieparzyste po 1.95 tzn ze system jest opłacalny ?
Wiekszosc zalezy od tego goscia przed monitorem.
System był skierowany do ludzi którzy grali allin over 0,5 ew over0,5 z odkładaniem bo mimo że trafiali 15/16 meczy to i tak był minus. Ten system słuzy zniwelowaniu różnicy pomiedzy meczami wygranymi a przegranymi by być na +.
Sorry że takie głupie systemy podaje że jeszcze trzeba trafnie wytypować ^^
Wiem że kazdy tu szuka systemu : klik,klik, klik - 50 zl print:
Ale na to bym nie liczyl :razz:

Caranthira komentarz nawet nie zasłużył na cytowanie bo chyba niebardzo wiedział sam co chce powiedzieć ????
Edit: No Caranthira jednak sie wysilil to i ja to zrobie ????
CZY KTOS JESZCZE PAMIETA ZE GRAMY ZDARZENIA PO KURSACH 1,03-1,1 ?????!!!!!!
NO KU... NAJLEPIEJ ZEBY TRAFIAC 1/2 I JESZCZE BYC NA PLUSIE.
LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ.
Nikt wam nie każe grać, są gracze co typują dobrze wysokie kursy i niech się tego trzymają. Są tacy co grają dobrze over 0.5 ale przy kursach oferowanych przez buka nie moga wyjść na +, to jest miejsce dla was.
Ja nikogo nie zachęcam ani nie zachęcałem do grania tym systemem. Jest to korzystna alternatywa i tyle.
Chociaż jestem przyzwyczajony ze wśród społeczeństwa Nie umiem = Nie da się
 
A 498

addam44

Użytkownik
Piszac&#39;&#39;oplacalnosc&#39;&#39;mialem na mysli ZYSK.
Zysk przedstawiony tu na forum.
Czarno na bialym.Ot chociazby tak jak robi to wudar72;
forum.bukmacherskie.com/f18/over-2-50-by-wudar72-96944-21.html
Bo poki co tego tu brak.
A potem jest bicie piany gdy przyjda wtopy i zniechecenie.Po jakims czasie pojawiaja sie nowi&#39;&#39;adepci&#39;&#39; systemu ktorzy garna sie do niego,ale wylacznie dlatego ze takiego udokumentownego testu brak.
Taki test pokazal by wielu dla kogo ta metoda jest a dla kogo nie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To ja Ci od razu powiem, nie trzeba do tego statystyk. Trafiasz ponad 90% over gola do 80 min to jest system dla Ciebie. Trafiasz 80-90% moim zdaniem warto sprobowac. Trafiasz poniżej 80%, zdecydowanie nie polecam i może w tym ukladzie warto by grać na brak gola ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
To ja Ci od razu powiem, nie trzeba do tego statystyk. Trafiasz ponad 90% over gola do 80 min to jest system dla Ciebie. Trafiasz 80-90% moim zdaniem warto sprobowac. Trafiasz poniżej 80%, zdecydowanie nie polecam i może w tym ukladzie warto by grać na brak gola ;)
Czyli nalezalo by dopowiedziec reszte...Niech kazdy zagra z 200(lepiej wiecej)meczy na sucho by sprawdzic swoja skutecznosc i dopiero rusza na lowy bo potem...znowu bedzie&#39;&#39;nikogo nie zachecam&#39;&#39;:grin:
I nie pisze tego zlosliwie,ale sam zobacz ile razy juz musiales studzic nastroje.
 
Do góry Bottom