>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Jak w każdej innej progresji - można popłynąć. Osobiście zgadzam się z @addam44, najlepiej zacząć na sucho. Sam tak cały czas gram (najpierw zacząłem na ostro za kasę i popłynąłem w pierwszym meczu), pozwala to sprawdzić, czy ma się umiejętność doboru meczów, jak i również ewentualnej reakcji na wydarzenia boiskowe (słaby mecz, lepiej szybko zrezygnować).
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No ja dziś niestety również minus, przez mecz United... dobrze że nie grałem mega grubo, tylko taką &#39;podwyższoną średnią&#39; stawką :razz:
Pograłem jeszcze Arsenal, Chelsea i Everton, ale tam to bidnie wpadło ;)
aa z włoskiej serie B to Catania - Carpi &amp; Livorno - Pescara, ale to już tak lekko (a szkoda :razz: )
także uwaga uwaga, dla wszystkich bawiących mnie osób i źle życzących:
ODNOTOWAŁEM MINUS W DNIU DZISIEJSZYM
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
To może i ja się wypowiem, bo myślę że zaliczam się do tych, którzy kiedyś dużo się udzielali kiedy była mowa o tym systemie, a teraz ślad po nich zaginął ;) Mimo, że nie gram już prawie 2 miesiące, to dalej chętnie obserwuję temat bądź wyniki spotkań.
Oczekujecie statystyk, niestety ale w tym temacie nie miałyby one absolutnie żadnego sensu. W tym systemie znacznie więcej zależy od gracza- od jego doboru stawek, minut, spotkań, czy decyzji podjętych w trakcie meczu. Nie jest to tak schematyczne jak powiedzmy progresja na p/n czy over 2,5, gdzie ustalamy sobie powiedzmy 7-8 progów i potem bez problemu mozemy się rozliczać po 100-200 spotkaniach.
Paradoksem w tym systemie jest to, że dwóch graczy może danego dnia zagrać 10 tych samych spotkań, od tej samej do tej samej minuty i jeden skończy dzień na plusie a drugi na minusie. Co w tym wypadku by było decydujące? Zróżnicowana wielkość stawek na poszczególne mecze. Innym razem może to być odpuszczenie przez jednego gracza, spóźnienie się na gola czy oczywiście dobór spotkania. Po prostu ten system jest nieporównywalnie bardziej zależny od samego gracza niż inne metody. Dlatego jeden po paru miesiącach może być wiele setek na plus, a drugi skończy swoją przygodę po 2 tygodniach.
W moim przypadku zabrakło według mnie sporego budżetu, aby móc znacznie zróżnicować stawki na poszczególne mecze. Żeby &#39;pewny&#39; mecz nie grać 2-3 razy mocniej od normalnego tylko 10x lub nawet więcej. Przykładowo Real gra u siebie z Almerią/Rayo/Levante/Getafe/Cordobą itd itd. I niestety trzeba zaryzykować i zagrać to ultra mocno, często to jedyna droga żeby w ostatecznym rozrachunku być na plus. Oczywiście, że zdarzają się wtopy również w takich meczach (cały czas mam w pamięci wielocyfrową porażkę Hanka na mundialu Argentyna-Iran (wspołczuję nawet po pół roku Hank ???? )). No ale mówimy o hazardzie, bezstresowo nie będzie ;)
To wszystko nie zmienia faktu, że na systemie osiągnąłem nieprawdopodobne jak na swoje warunki zyski, które niestety potem przegrałem. Zwyczajnie zabrakło mi umiejętności i środków do swobodnego operowania w tym systemie.
System jest dobry, pytanie jak Ty, graczu, się odnajdziesz w nim i w jego trudnościach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 18

arko22

Użytkownik
Postanowilem ze zaloze temat ze swoimi typami od 1 stycznia 2015 (no chyba ze zdrowie nie pozwoli to od 2 stycznia ???? ). Zobaczymy czy bedzie plus czy minus. Tu juz nie bede pisal jedynie korzystal z typow ???? . Powodzenia
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Postanowilem ze zaloze temat ze swoimi typami od 1 stycznia 2015 (no chyba ze zdrowie nie pozwoli to od 2 stycznia ???? ). Zobaczymy czy bedzie plus czy minus. Tu juz nie bede pisal jedynie korzystal z typow ???? . Powodzenia
Czekam na to kolego, bo z tego co kojarzę jesteś w temacie od dawna, a skoro nadal grasz, to chyba jesteś na plusie ✅ :cool:
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Na Fulham nie ma minutówek, na Liverpool każdy typuje O 2.5, więc pewnie będzie maks 1 bramka ???? . Ja wstępnie odpuszczam, lepiej poczekać na coś lepszego.
Wlącze sobie transmiję, jak będzie widać potencjał to może wejdę do gry.
edit
Jednak się rozstrzelali ;).
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Osobiście gdybym miał grać dzisiaj, to te mecze bym mocno brał pod uwagę. Tylko na Real kursy będą słabe, więc trzeba rozważyć granie konkretnie na gola Realu lub wchodzić na gola ogólnego po niższym kursie. Skład Realu z tego co wiem pojechał praktycznie pełny.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Tylko na Real kursy będą słabe, więc trzeba rozważyć granie konkretnie na gola Realu lub wchodzić na gola ogólnego po niższym kursie. Skład Realu z tego co wiem pojechał praktycznie pełny.
Trzeba tez wziasc pod uwage to ze to bedzie mecz towarzyski ???? Wiec nie musza sie za bardzo starac o bramki ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jakoś ciężko mi uwierzyć że nie strzelą choćby tej jednej bramki ???? Ale każdy zdecyduje sam, grać czy nie i za ile. Mecz na TVP Sport jak coś.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Kursy na Real sa dobre. Ciekawe jak ze skladem
Drugi sklad gra ???? No i Ronaldo ktory pewnie pogra z 1 polowe bo musial zagrac (kasa) w koncu graja u szejkow ????
Moze sie umowili na jakis remis bramkowy ????
Takie mecze z reguly sie omija szerokim lukiem. Ale grajacym zycze :gool:

EDIT: Gratuluje grajacym ???? Grajac u szejkow bramki musza wpasc ????
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Mam pytanko. U jakich operatorów gracie &quot;&quot;minutowki&quot; ? Do tej pory ograniczałem się tylko do betonu. Ale niestety wczoraj otrzymałem w &quot;prezencie&quot; limity, i to bardzo drastyczne.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Mam pytanko. U jakich operatorów gracie &quot;&quot;minutowki&quot; ? Do tej pory ograniczałem się tylko do betonu. Ale niestety wczoraj otrzymałem w &quot;prezencie&quot; limity, i to bardzo drastyczne.
Tylko minutowki grales ?
 
Do góry Bottom