>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

M 8

maestro92

Użytkownik
Yamakasi nie tylko, ale przede wszystkim. Gonza stawki były zróżnicowane w zależności od tego jaki mecz. Ale najniższa stawka na pierwszym progu grałem 10 zł. Więc nie jakieś wielkie. Ale biorąc pod uwagę, że zdarzało się grać i 5 meczy dziennie to kwota na plus była pokaźna zazwyczaj.
 
M 8

maestro92

Użytkownik
Nie wierzysz Twoja sprawa. Napisałem przede wszystkim ale nie tylko. BTW. limity narzucają nie z tytułu grania nie wiadomo jakich zakładów tylko zazwyczaj stawek i wygranych ???? Pozdro ????
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Witam,
Czytałem trochę tego tematu, ale nie dokopałem się do najważniejszego. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda ten system w kwestii stawkowania, jakiego rzędu są kursy itp, itd. Strasznie dużo stron do przewertowania, a nie wiem na której jest to konkretnie rozpisane. Więc jeżeli ktoś ma to gdzieś zrzucone to fajnie by było jakby tu przytoczył. Rozumiem, że najlepiej grać na bet365?
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Dzięki za linka ???? O to mi chodziło. A za poradę również dzięki ???? Co nie zmienia faktu, że za bardzo wsiąkłem w bukmacherkę, szukam cały czas czegoś idealnego dla siebie, bo nie bawi mnie granie zakładów AKO za grubą kasę, bo to jest ogromna loteria. W przypadku progresji to ryzyko też jest, ale nie oszukujmy się mniejsze. Poczytam, popatrzę i popróbuje na sucho. Głupi nie jestem - myślę, że dam radę ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Yamakasi nie tylko, ale przede wszystkim. Gonza stawki były zróżnicowane w zależności od tego jaki mecz. Ale najniższa stawka na pierwszym progu grałem 10 zł. Więc nie jakieś wielkie. Ale biorąc pod uwagę, że zdarzało się grać i 5 meczy dziennie to kwota na plus była pokaźna zazwyczaj.
No limitów za granie minutówek to raczej nie dostałeś ;)
Musialeś grać coś co im podpadało, bo za sumę wygranych też nie sądze by Cie zlimitowali. Ja jak mogłem to przerzucałem kase między bukami ale że nie zawsze wychodzi tak jak chcesz to miałem taki okres gdzie przez 6 tyg pod rząd obrót był kosmiczny a i stan konta przyrastał wybitnie szybko. Dodam że w dobry weekend zdarzało mi się zagrać 60 meczy i to nie po takich stawkach ????
A nie tylko tym systemem gram.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Pany, pytanie mam
Liczył ktoś yield?
Nowy rok, mądrych pyta ciąg dalszy....

Liczyl ktoś yield grając kursy równoważne do 1,03-1,1 i to w sytuacji gdy musisz mieć zarezerwowany budżet na mecz którego w przeważajacej wiekszosci nie używasz...

Yield jest dobrym wyznacznikiem przy graniu meczy/ kuponów, w przypadku grania względnie płaską stawką jest wręcz bardzo dobry. No ale słowo z bukmacherki no to trzeba użyć :grin:

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Sukcesów, szczęścia i przemyślanych postów ????
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Świetne kursy na 2 gola w meczu United, a na ich bramke to już wgl cudo, grzech nie skorzystać ????

Piękne zakładki złapane na ogólnego i na united, promocja noworoczna od buka ???? ✅✅
 
S 7

szpicer

Użytkownik
:cool:
Nowy rok, mądrych pyta ciąg dalszy....

Liczyl ktoś yield grając kursy równoważne do 1,03-1,1 i to w sytuacji gdy musisz mieć zarezerwowany budżet na mecz którego w przeważajacej wiekszosci nie używasz...

Yield jest dobrym wyznacznikiem przy graniu meczy/ kuponów, w przypadku grania względnie płaską stawką jest wręcz bardzo dobry. No ale słowo z bukmacherki no to trzeba użyć :grin:

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Sukcesów, szczęścia i przemyślanych postów ????
Co ma do tego budżet?
Kursy kursami, z każdych policzysz yield
Jest dobrym wyznacznikiem ZAWSZE. No chyba, że dla Ciebie miarodajność progresji wyznacza coś innego, np skuteczność kuponów. Wtedy nie mam więcej pytań:cool:
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Proponuje dziś granie na gola Celticu jeśli będą dostępne zakłady z takiej racji że ostatnio zremisowali 0:0 ;)
Uwierz mi ze nawet jak mieli ostatnio wynik 0:0 to nie oznacza ze beda bramki.
Juz nie raz ktos tu podawal przyklady ze byly mecze gdzie zespol remisowal 3-4 mecze pod rzad 0:0.
Znalazlem:
Dla rozluźnienia przed weekendem takie tam z Bahrajnu ???? ???? ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Uwierz mi ze nawet jak mieli ostatnio wynik 0:0 to nie oznacza ze beda bramki.
Juz nie raz ktos tu podawal przyklady ze byly mecze gdzie zespol remisowal 3-4 mecze pod rzad 0:0.

Znalazlem:
To się zgadza, ale mowa chyba o Celticu, a nie o jakimś Bahrajnie, bo coś mi się zdaje, że Celtic ma lepszy bilans bramkowy ????

tak czy siak POWODZENIA ŻYCZĘ WSZYSTKIM W 2015 !
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ale to Celtic a nie jakiś bahrajn, meczu nie ma więc dyskusja też już zbędna ????
Nie wazne czy to Celtic czy Bahrajn ja tylko dalem przyklad :razz:
Ze 0:0 w ostatnim meczu nie oznacza bramek w nastepnym :razz:
Ale nie wazne :cool:
 
Do góry Bottom