>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

W 5

wojci

Użytkownik
dzięki za odpowiedź.
a gdzie znajdę dokładniejsze informację na temat tego systemu, szukałem trochę i jakoś nic konkretnego nie znalazłem. chodzi mi tu o stawkowanie najbardziej, bo reszta jest chyba wiadoma ????
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W tym dziale na drugiej stronie masz temat pomysłodawcy (Gol do XX minuty- progresja) i standardowe stawkowanie, Ci którzy dłużej siedzą w temacie mają kilka różnych systemów stawkowania meczy, zależnie od kursu i ryzyka, na początek możesz polecieć standardowym z pierwszego postu wskazanego tematu.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
uff... uratował mnie brak minutówek na Celtic, bo szczerze mówiąc, z podanych 3 spotkań to Celtic obdarzyłbym największym zaufaniem...
no nic, szczęście też jest istotnym elementem tego systemu :razz:

Dzisiaj najwiekszy prezent od buka to że nie pozwolil grac Celticu bo bylby placz i zgrzytanie zebow ;)
no, żebyś wiedział że byłaby lipa :razz:
ale znowu jest mecz &quot;Dawida z Goliatem&quot;, czyli ostatniej druzyny z pierwszą i są jakieś czary ????
sezon temu Salzburg miał podobną sytuację u siebie w lidze i w innych ligach też dość często się coś takiego zdarza.
Typowy pojedynek kasy i talentu z zaangażowaniem i walką i jak widać to pierwsze nie zawsze wygrywa.
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
ale znowu jest mecz &quot;Dawida z Goliatem&quot;, czyli ostatniej druzyny z pierwszą i są jakieś czary ????
sezon temu Salzburg miał podobną sytuację u siebie w lidze i w innych ligach też dość często się coś takiego zdarza.
Typowy pojedynek kasy i talentu z zaangażowaniem i walką i jak widać to pierwsze nie zawsze wygrywa.
Dlatego osobiście wolę unikać takich spotkań ;).
Moja propozycja na teraz: Fenerbahce - Mersin ✅
edit:
Szkoda, że nie troszkę wcześniej, ale plus to plus, nie ma co narzekać. Zespoły z Turcji dzisiaj łaskawe ???? .
Haifa - Belitar, ostatni mecz który dzisiaj zagram (chyba ???? ). //kurde, mam nieplanowany wyjazd, także kończę granie, na podstawie dotychczasowego przebiegu myślę, że coś wpadnie
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jako że ostatnio zwykłem wrzucać od czasu do czasu coś niezupełnie oczywistego to dzisiaj polecm Kasimpasa -Sivasspor. Gram za średnia stawke
Edit: No i Kasimpasa leży ;/////////// Druzyna ktora strzela mnostwo goli u siebie kontra druzyna ktora traci mnostwo na wyjezdzie. Zero grania na 0-0, totalny chaos, słaba obrona i brak bramek. Ręce opadaja ????
 
A 498

addam44

Użytkownik
Hehe!Panowie,ja tez zagralem turkow i to pierwszy raz tym systemem.Z nudow ot tak rekreacyjnie i dwie stowy wtopilem.Ale nie mam zwyczaju jeczec i&#39;&#39;kopac lezacego&#39;&#39; gdy cos komus nie poszlo.Kazdy chyba przegral cudzy typ i nie wazne czy byl on po kursie 1.05 czy 50!A kazdy typ grany jest juz&#39;&#39;naszym typem&#39;&#39;i jeczec nie wypada.
A swoja droga to temat ten&#39;&#39;gol do XX minuty&#39;&#39;ma jedna slabosc.Choc trwa dlugo,choc ma kupe odslon i dyskusji to...statystyk zadnych.Moze ktos w innej odslonie poprowadzil by TEST by udowodnic czy jest(lub nie) on oplacalny.Bo setki wpisow poki co odpowiedzi na to nie daly.Mozna za to zauwazyc ze &#39;&#39;entuzjasci&#39;&#39;systemu z przed paru miesiecy najczesciej obecnie w nim sie nie udzielaja...
Czy ostatnie zdanie jest i MA BYC odpowiedzia na jego oplacalnosc?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
A co powiesz o Tottenham - Manchester Utd ?
...
Przyznac sie kto gral ten mecz ? ????
Ja grałem do 60 min i poddałem się (po raz kolejny)
Dla mnie czas poświęcony na granie tym sposobem jest nieadekwatny do efektów.
Aczkolwiek sposób jest dobry, za co chylę czoła autorowi.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Hehe!Panowie,ja tez zagralem turkow i to pierwszy raz tym systemem.Z nudow ot tak rekreacyjnie i dwie stowy wtopilem.Ale nie mam zwyczaju jeczec i&#39;&#39;kopac lezacego&#39;&#39; gdy cos komus nie poszlo.Kazdy chyba przegral cudzy typ i nie wazne czy byl on po kursie 1.05 czy 50!A kazdy typ grany jest juz&#39;&#39;naszym typem&#39;&#39;i jeczec nie wypada.
A swoja droga to temat ten&#39;&#39;gol do XX minuty&#39;&#39;ma jedna slabosc.Choc trwa dlugo,choc ma kupe odslon i dyskusji to...statystyk zadnych.Moze ktos w innej odslonie poprowadzil by TEST by udowodnic czy jest(lub nie) on oplacalny.Bo setki wpisow poki co odpowiedzi na to nie daly.Mozna za to zauwazyc ze &#39;&#39;entuzjasci&#39;&#39;systemu z przed paru miesiecy najczesciej obecnie w nim sie nie udzielaja...
Czy ostatnie zdanie jest i MA BYC odpowiedzia na jego oplacalnosc?
Możesz mi wyjaśnić co mają statystyki do opłacalności i co w ogóle rozumiesz przez &quot;opłacalność&quot;
Jeżeli ktoś Ci pokaże że trafia z 60% skutecznością parzyste/nieparzyste po 1.95 tzn ze system jest opłacalny ?
Wiekszosc zalezy od tego goscia przed monitorem.
System był skierowany do ludzi którzy grali allin over 0,5 ew over0,5 z odkładaniem bo mimo że trafiali 15/16 meczy to i tak był minus. Ten system słuzy zniwelowaniu różnicy pomiedzy meczami wygranymi a przegranymi by być na +.
Sorry że takie głupie systemy podaje że jeszcze trzeba trafnie wytypować ^^
Wiem że kazdy tu szuka systemu : klik,klik, klik - 50 zl print:
Ale na to bym nie liczyl :razz:

Caranthira komentarz nawet nie zasłużył na cytowanie bo chyba niebardzo wiedział sam co chce powiedzieć ????
Edit: No Caranthira jednak sie wysilil to i ja to zrobie ????
CZY KTOS JESZCZE PAMIETA ZE GRAMY ZDARZENIA PO KURSACH 1,03-1,1 ?????!!!!!!
NO KU... NAJLEPIEJ ZEBY TRAFIAC 1/2 I JESZCZE BYC NA PLUSIE.
LUDZIE MYŚLCIE TROCHĘ.
Nikt wam nie każe grać, są gracze co typują dobrze wysokie kursy i niech się tego trzymają. Są tacy co grają dobrze over 0.5 ale przy kursach oferowanych przez buka nie moga wyjść na +, to jest miejsce dla was.
Ja nikogo nie zachęcam ani nie zachęcałem do grania tym systemem. Jest to korzystna alternatywa i tyle.
Chociaż jestem przyzwyczajony ze wśród społeczeństwa Nie umiem = Nie da się
 
A 498

addam44

Użytkownik
Piszac&#39;&#39;oplacalnosc&#39;&#39;mialem na mysli ZYSK.
Zysk przedstawiony tu na forum.
Czarno na bialym.Ot chociazby tak jak robi to wudar72;
forum.bukmacherskie.com/f18/over-2-50-by-wudar72-96944-21.html
Bo poki co tego tu brak.
A potem jest bicie piany gdy przyjda wtopy i zniechecenie.Po jakims czasie pojawiaja sie nowi&#39;&#39;adepci&#39;&#39; systemu ktorzy garna sie do niego,ale wylacznie dlatego ze takiego udokumentownego testu brak.
Taki test pokazal by wielu dla kogo ta metoda jest a dla kogo nie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
To ja Ci od razu powiem, nie trzeba do tego statystyk. Trafiasz ponad 90% over gola do 80 min to jest system dla Ciebie. Trafiasz 80-90% moim zdaniem warto sprobowac. Trafiasz poniżej 80%, zdecydowanie nie polecam i może w tym ukladzie warto by grać na brak gola ;)
 
A 498

addam44

Użytkownik
To ja Ci od razu powiem, nie trzeba do tego statystyk. Trafiasz ponad 90% over gola do 80 min to jest system dla Ciebie. Trafiasz 80-90% moim zdaniem warto sprobowac. Trafiasz poniżej 80%, zdecydowanie nie polecam i może w tym ukladzie warto by grać na brak gola ;)
Czyli nalezalo by dopowiedziec reszte...Niech kazdy zagra z 200(lepiej wiecej)meczy na sucho by sprawdzic swoja skutecznosc i dopiero rusza na lowy bo potem...znowu bedzie&#39;&#39;nikogo nie zachecam&#39;&#39;:grin:
I nie pisze tego zlosliwie,ale sam zobacz ile razy juz musiales studzic nastroje.
 
Do góry Bottom