>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Każdy inny (wzrostowy) jeszcze mocniej czyści konto przy 80-90 min
Widzisz, z góry zakładasz coś, co może w ogóle nie mieć miejsca ;)
ale nie ma sensu się kłócić kto ma rację, bo tu opinia może być różna i rozumiem że często granie tych ostatnich progów jest dość ryzykowne.





Stawki w jakiej walucie?
A jakie to ma znaczenie? ????
liczba to liczba przecież, a co sobie tam wstawisz to Twoja rzecz
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
W załaczniku




Każdy inny (wzrostowy) jeszcze mocniej czyści konto przy 80-90 min
Przykład absurdalnie absurdalnego stawkowania z cyklu jak wygrać żeby przegrać...
Jutro jak bedzie chwila i jakiś mecz żeby to poprzeć liczbami to wytłumaczę, chociaż co bardziej doświadczony gracz z jakimś delikatnym zapleczem matematycznym powinien to dojrzeć od razu.

Gwoli ścisłości nie atakuje samego sposobu grania do 70 min tylko stawkowanie, mimo że uważam takie skracanie z góry za zły pomysł.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No dobra, to lecimy po kolei.
Wzialem pod uwage przecietny mecz tzn taki w którym kurs na over 2.5 jest niższy niż na under, ale który wciąz można grać kursem 3 . Zresztą łapiemy ten sam kurs więc to nie powinno robić zbyt dużej różnicy. Długość zakładek będzie więc taka sama u Ciebie jak i u mnie. Czas trwania zakładek określam średnio, tzn po rozegraniu kilkaset meczów możemy przyjąć chyba że jestem w stanie to uśrednić ???? Oczywiście raz jest min dłużej raz krócej. Jak pisze uśredniam.
Długość zakładki przy bramce
do 10min - 7 min
do 20min - 4 min
do 30 min - 3min
do 40min - 1min
do 50 min -2.5 min
do 60 min - 2.5 min
do 70min - u Ciebie brak, u mnie 2.5 min
Kursy przedmeczowe zapożyczyłem z meczu Panathhinaikos - Kerkyra która odpowiada założeniom w 1 akapicie. GOL do 70 min kurs 1.10, gol do 80 min 1,071
należy zauważyć że grając moim systemem czas w ktorym pada gol i wygrywamy mniej niż po kursie przedmeczowym to 32,5 min co stanowi 40% czasu (7.5 min z tych 32.5 to juz kurs bardzo zbliżony bo 1.056)
grając Twoim rozpisem to jest 50 min spośród 70 co stanowi 71% czasu!!! gdzie zarabiamy mniej niż buk proponuje.
Minimalny kurs jaki łapiemy grając moim sposobem - 1,029 i trwa przez 6 min czyli 7,5% czasu ( przy proponowanym 1,071)
Minimalny kurs grając Twoim sposobem - 1,012 i trwa przez 10 min czyli aż 14,2% czasu (przy proponowanym 1,10)
Maksymalny kurs jaki łapiemy grając moim sposobem to 1,85 i trwa przez 2.5 min czyli 3,1% czasu
Maksymalny kurs jaki lapiemy grając Twoim sposobem to 1,72i trwa przez 2.5 min czyli3.5 % czau
Oczywiście mozna takich porównań mnożyć ale na dobra sprawę to punkt 1 załatwiał całe porównanie . 71% czasu gdzie zarabiasz mniej niż buk Ci proponuje przed meczem. Mimo tego że grasz mniej prawdopodobne zdarzenie z wyższym kursem to maskymalnie wygrywasz mniej niż ja a do tego prez długi okres czasu grasz na minimalnym kursie który znowu jest niższy a czas trwania dłuższy.
Reasumując to co mi się udało zrobić tzn średnio zwiększyć ten kurs przedmeczowy to Ty zrobiłeś w 2 stronę i zmniejszyłeś.
Każdy gra jak chce, bo to jego pieniądze a wiadomo że jak 0-0 to i tak zawsze dupa bez wzgledu na kombinowanie, ale jak już kombinować to z głową ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ładnie to rozebrałeś ale dopiero w ostatnim zdaniu napisałeś o wyniku 0:0.
Wiadomo, że trafisz 0:0 albo na gola w 80+ min
Trafisz raz na 0:0 - spoko, dwa - już masz lipę, trafiasz trzeci raz i nie żyjesz (większość z nas już tak miało)
W stawkowaniu, które ja zaproponowałem to 3 wtopach jeszcze mam za co grać tylko i wyłącznie dlatego , że odpowiednio wcześnie się wycofałem.
Chodzi mi o to, że stawkowanie po 60 min tak diabelsko rośnie, że jak nie wysypiesz się przez wynik to można przekręcić się psychicznie.
Zresztą z doświadczenia wiem jak działa psychika człowieka na siódmym progu (gdy kolejne 10 min kosztuje cię więcej niż poprzednie 60... )
Tak czy siak podziwiam Twoje podejście do sprawy i szacunek za obstawianie zakładów po 70 min - po prostu ja aż tak silny psychicznie nie jestem.
Podkreślam po raz kolejny - JEŻELI WYBIERAMY &quot;PEWNY&quot; DA NAS MECZ I ON NIE WCHODZI DO 70 MIN TO ZNACZY, ŻE TO NIE BYŁ &quot;PEWNY&quot; MECZ.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie do końca chyba zrozumiałeś to co Hank rozpisał i odniosłeś się tylko do ostatniego zdania :razz:
aczkolwiek obaj macie swoje racje i dlatego ja ze swoim obecnie jestem gdzieś pośrodku.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie będę komentował tego co Hank rozpisał bo ma rację , szacun dla niego, że aż tak to rozbiera na czynniki pierwsze ale gram swoje i fajno jest ????
Ps.
&quot;Gupia&quot; Chelsea , nie zdążyłem zagrać :p
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ładnie to rozebrałeś ale dopiero w ostatnim zdaniu napisałeś o wyniku 0:0.
Wiadomo, że trafisz 0:0 albo na gola w 80+ min
Trafisz raz na 0:0 - spoko, dwa - już masz lipę, trafiasz trzeci raz i nie żyjesz (większość z nas już tak miało)

W stawkowaniu, które ja zaproponowałem to 3 wtopach jeszcze mam za co grać tylko i wyłącznie dlatego , że odpowiednio wcześnie się wycofałem.
Źle zrozumiales.
Ja napisałem Ci jak wyglada sytuacja przy stawkowaniu Twoim i moim. Zrobilem to bez podzialu na zainwestowane jednostki. Ty grasz powiedzmy za 8j calosc i ja tez gram calosc za 8j tylko dzielac ten kapital po swojemu. Jak Ty wtopisz 3 razy to masz -24j i ja też mam -24j ;)

Straszak nie wiem jak można być po środku bo to nie jest opinia tylko fakt.
Faktem jest również że grajac moim systemem średnio uzyskamy wiecej niż buk nam proponuje co jest chyba jedynym takim systemem tutaj na forum.
Czy dzieki temu zawyzonemu kursowi jestesmy w stanie dobrze typowac i wygrac to już opinia ????

Nie będę komentował tego co Hank rozpisał bo ma rację , szacun dla niego, że aż tak to rozbiera na czynniki pierwsze ale gram swoje i fajno jest ????

Ps.
&quot;Gupia&quot; Chelsea , nie zdążyłem zagrać :p
Dziękuję, to pewnie ze 4 raz w historii forum gdzie padło wyrażenie &quot;ma racje&quot;. W tym ze 2 po pijaku ????
voic3d Twoje prawo do grania jak Ci sie podoba ale mimo wszystko zachecam jednak do jakiś modyfikacji swojego stawkowania skoro moje Ci nie leży tak aby nie generowało straty dla Ciebie. Tak tylko z dobrego serducha zycze ????
Powodzenia w typowaniu bo to i tak najważniejsze
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Straszak nie wiem jak można być po środku bo to nie jest opinia tylko fakt.
Faktem jest również że grajac moim systemem średnio uzyskamy wiecej niż buk nam proponuje co jest chyba jedynym takim systemem tutaj na forum.
Czy dzieki temu zawyzonemu kursowi jestesmy w stanie dobrze typowac i wygrac to już opinia ????
Może źle się wyraziłem. Chodziło mi o to, że ja już też jakiś czas temu odrzuciłem stawkowanie w ten sposób, że mam stały zysk niezależnie od tego kiedy padnie gol, aczkolwiek nie jest to też coś takiego co Ty proponowałeś w temacie oryginalnym.

@edit
nie chce mi się tego aż tak szczegółowo rozpisywać jak Tobie, w każdym razie idea zawsze jest taka, żeby ugrać więcej na minutówkach, niż na postawieniu over 0,5 przed meczem. Nawet przy jednym progu. No i przy Twoim oryginalnym stawkowaniu rzeczywiście jesteś w stanie pokonać tą marżę bukmachera w ten sposób sztucznie, z tym, że jest jedno ale - jeśli bramka padnie w meczu szybko (z wyłączeniem pierwszych 10 minut) i tylko na jednym progu, to niestety ale mamy fiasko :razz:
no i z tym że, co podkreśliłeś bardzo wyraźnie w swoim poście, na początku mamy o wiele więcej czasu i tym samym dużo większą szansę na zakładkę właśnie, co w jakiś sposób niweluje nam to powiedzmy sobie &#39;ryzyko&#39; trafienia 1 progu. Przy stawkowaniu na stały zysk, kiedy wchodzimy w drugą połowę, to praktycznie już jesteśmy stratni, w stosunku do tego gdybyśmy postawili zwykły over 0,5, a to już jest nie do przyjęcia, ze względu na poświęcony czas chociażby. Cały czas oczywiście mowa o trafieniu jednego progu, bo dwa progi to przypadek specjalny i kwestia &#39;bonusowa&#39; grania tym systemem ;)
no i co miałem na myśli mówiąc, że jestem pośrodku? Otóż moje stawkowanie nie jest tak agresywne jak Twoje, bo Twoje zakłada że zysk wraz z czasem poświęconym na pojedyczy mecz - rośnie. U mnie jest podobnie, ale charakterystyka jest bardzij płaska, jeśliby zebrać to na wykres.
W zasadzie chyba o tyle mi chodziło, jak ktoś ma jakieś pytania (bo mam nadzieję że każdy rozumie o c chodzi) to walcie śmiało, tylko z sensem :razz:
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ja mam pytanie do was, na początku _Hank_ fajnie to rozpisałeś, gratuluję cierpliwości, ale zastanawia mnie jedno. Marże jakie u pszczególnych buków są - wiemy w przybliżeniu. Więc głębiej się zastanawiając, może można by ulepszyć system tak, aby tworzyć na jego podstawie surebety?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja mam pytanie do was, na początku _Hank_ fajnie to rozpisałeś, gratuluję cierpliwości, ale zastanawia mnie jedno. Marże jakie u pszczególnych buków są - wiemy w przybliżeniu. Więc głębiej się zastanawiając, może można by ulepszyć system tak, aby tworzyć na jego podstawie surebety?
Ale jak chciałbyś tego dokonać, bo ja chyba nie bardzo rozumiem? :razz:

a co do surebetów to wcale się nie trzeba męczyć, bo bet bardzo ułatwia sprawę tworząc rynki 10 minutowe i rynki &#39;gol do xx minuty&#39; ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
no z surebetami raczej nie ma szans w obrebie jednego buka. Aż tak dobrze to nie bedzie.

Ale jak chciałbyś tego dokonać, bo ja chyba nie bardzo rozumiem? :razz:

a co do surebetów to wcale się nie trzeba męczyć, bo bet bardzo ułatwia sprawę tworząc rynki 10 minutowe i rynki &#39;gol do xx minuty&#39; ????
Straszak do tyłu chyba jestes :p Faktycznie do niedawna mozna bylo złapać sporo surki na rynki 10 min a gol do xx minuty, ale sytuacja zmienila sie jakies 2 tyg temu. Od tego czasu pierwsza 10 minutowka jest zwykle z nizszym kursem ,ew. równa, niz go do 10min, ale też nie na tyle niska żeby było chociaz blisku surebeta.
Chociaz swoje na tym juz zarobilem ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
no z surebetami raczej nie ma szans w obrebie jednego buka. Aż tak dobrze to nie bedzie.



Straszak do tyłu chyba jestes :p Faktycznie do niedawna mozna bylo złapać sporo surki na rynki 10 min a gol do xx minuty, ale sytuacja zmienila sie jakies 2 tyg temu. Od tego czasu pierwsza 10 minutowka jest zwykle z nizszym kursem ,ew. równa, niz go do 10min, ale też nie na tyle niska żeby było chociaz blisku surebeta.
Chociaz swoje na tym juz zarobilem ????
No ja surka nie wyłapałem już od dawna, bo nie śledzę z racji ograniczonych możliwości czasowych, tak to ujmę :razz:
aczkolwiek wcześniej to lajtowo często można było łapać tam, gdzie były wysokie kursy na pierwsze 10 minut (często włoska) + czasem jakieś rodzynki z niemieckiej najczęściej.
No ale skoro mówisz, że się zmieniło to smuteczek, ale będę obserwował po nowym roku jak coś ruszy i będę miał najdłuższe ferie w moim życiu ????
 
janaspl 561

janaspl

Użytkownik
Mam pytanie do wszystkich grających tym systemem. Jak wygląda u was sprawa limitów. Dostał ktoś limit grając tą progresją? Jak tak to po jakim czasie i ile mniejwięcej byliście do przodu u buka ;)??
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Nie spotkałem się z tym aby ktoś w temacie pisał o limitach. Nie wiem jak poszczególne osoby stawkują mecze, ale skoro nawet założyciel tematu nie pisał nic o limitach (a wpisy Hanka pozwalają domyślać się że za parę złotych to raczej nie gra), to myślę że nie ma się czym przejmować. Chyba że chcesz wchodzić naprawdę grubymi stawkami na mecz.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
ja bym się limitami w ogóle nie przejmował, tylko tym, żeby wygrywać ????
zresztą po wygraniu jakiejś tam gotówki, zawsze można &#39;przegrać&#39; u tego buka a wygrać u innego, jak ktoś jest bojący i po problemie.
 
Do góry Bottom