>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

owca26 171

owca26

Użytkownik
Dorobilem sie tego tez wplacajac chyba 500 zl. Serce mi peka jak pomysle tyle kasy BYLO. Nikomu nie zycze. O tej kasie to cala prawda. Bo po co
mialbym klamac ze stracilem majatek ???? . Wczoraj poszlo najwiecej bo 3 wtopy.

We wloskiej 3 remisy dam sobie reke uciac ze padnie w ktoryms bramka jeszcze ????



dobrze że nie grałeś bo szkoda ręki by było, Ty chyba wogóle nie bierzesz pod uwagę że przegrać możesz
 
A 18

arko22

Użytkownik
Dobra Panowie i Panie jak sa. Arsenal do gry moim zdaniem. Juz ktos wyzej pisal. Poza tym
18:00 Benfica - Gil Vicente
19:15 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petach
Sie zastanawiam bo juz dla mnie to nie ma pewniakow
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dobra Panowie i Panie jak sa. Arsenal do gry moim zdaniem. Juz ktos wyzej pisal. Poza tym
18:00 Benfica - Gil Vicente
19:15 Maccabi Tel Aviv - Maccabi Petach
Sie zastanawiam bo juz dla mnie to nie ma pewniakow
Stary, dobrze Ci radzę, pograj ten Arsenal do 1 gola i zrób sobie przerwę, bo owca już też Ci napisał... będziesz żałował, uwierz :razz:
weź tam w domu pomóż pierogi lepić, sprzątać przed świętami czy cokolwiek co Cie zajmię i zabierze możliwość grania, serio lepiej na tym wyjdziesz.
 
A 18

arko22

Użytkownik
Stary, dobrze Ci radzę, pograj ten Arsenal do 1 gola i zrób sobie przerwę, bo owca już też Ci napisał... będziesz żałował, uwierz :razz:
weź tam w domu pomóż pierogi lepić, sprzątać przed świętami czy cokolwiek co Cie zajmię i zabierze możliwość grania, serio lepiej na tym wyjdziesz.
Hehe. Dobrze radzisz hehe. To Ty na dzis koniec? ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gram Arsenal, chociaż na razie to też bez szału widzę.
Potem idę pomóc w przygotowaniach świątecznych właśnie rodzicm. Ajax mi napędził strachu dziś i myślę, że lepiej po prostu odejść z plusem (o ile arsenal i liverpool nie dadzą ciała) i nie kusić losu.

@edit
rozkręcili się troszkę. Szkoda ze liverpool bez dobrego napada.
Zabite.
 
seba28 11

seba28

Użytkownik
Ja juz tylko gram mecze typu Niemcy-Gibraltar czyli goliat z dawidem ???? z ligowych Real,Barca, Bayern , oczywiscie jak grają u siebie ,znajdzie sie jeszcze w przyszłym roku jakies superpewniaki :grin:.Ajax zagrałem za drobne, ale tez cos mi smierdziało.Niziutkie kursy ale coz ,wejdzie sie z konkretna kaską.To chyba bedzie najlepsze i najmniej nerwowe rozwiązanie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja juz tylko gram mecze typu Niemcy-Gibraltar czyli goliat z dawidem ???? z ligowych Real,Barca, Bayern , oczywiscie jak grają u siebie ,znajdzie sie jeszcze w przyszłym roku jakies superpewniaki :grin:.Ajax zagrałem za drobne, ale tez cos mi smierdziało.Niziutkie kursy ale coz ,wejdzie sie z konkretna kaską.To chyba bedzie najlepsze i najmniej nerwowe rozwiązanie.
Błąd. Grając w ten sposób też się narażasz na porażkę i to nawet bardziej niż myślisz, bo jak ktoś gra mecz wyjazdowy z takimi klubami jak wymieniłeś, to raczej broni się jak może.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Błąd. Grając w ten sposób też się narażasz na porażkę i to nawet bardziej niż myślisz, bo jak ktoś gra mecz wyjazdowy z takimi klubami jak wymieniłeś, to raczej broni się jak może.
Popieram.
Do tego kursy są tragiczne.

Ja zawsze patrze kto strzela dużo bramek i też dużo traci.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Był już gość zwany cebulką czy voic3d, nie pamiętam dokładnie i wpadł na identyczny pomysł...
no jak widać, nie gra już.
Były też takie pomysły, żeby grać tylko drugą połowę, równie ciekawe.
Prawda jest taka, że grając od 30 minuty odpuszczasz ponad 1/3 spotkania, zakłądając że grasz do 80 minuty.

Heh nie wiem o co pijesz może mi wytłumaczysz? Nie zaprzeczam grałem tym systemem zrezygnowałem, ale przynajmniej miałem JAJA i nie ściemniałem, na tym że w dłuższej perspektywie udawało mi się być na ✅ Widzę, że kolejne osoby strzelają bankruta tylko nie najmądrzejszy i najfajniejszy straszaksam, który komentuje zawsze PO zdarzeniu, a w przypadku niespodzianki, które się zdarzają zawsze szczęśliwie tego nie grał, bo nie miał czasu w weekend lub inna wymówka. Pisałem, że się z tego wycofałem jednak ty tego nie potrafisz zrozumieć. Dla mnie to Ty jesteś dziwny po wtopie zamykasz pysk na 2-3 dni i znowu wracasz do swojej ulubionej rzeczy jaką jest komentowanie porażek innych po rozegranym spotkaniu. Nazywaj to jak chcesz bólem dupy, biciem piany, hejtowaniem, plucie jadem już kilka osób w tym temacie zwracało Ci te same uwagi widać jesteś jednak niereformowalny. Chcesz się mądrzyć dalej to to rób mnie to wali, ale nie rozumiem po co wracasz do czasów kiedy grałem tym systemem wytłumacz mi jak debilowi tak żebym zrozumiał. Wiem, że dla Ciebie lepszą opcją jest czepianie się innych jak im nie wejdzie mecz, pisanie po że dziwisz się że wybrali akurat to spotkanie gdy ty grałeś zupełnie coś innego o tej samej godzinie, ale się tym nie pochwaliłeś, bo mogło to by się skończyć tak jak dzisiaj z ajaxem sprawia Ci to chyba większą radochę niż zakładka. Również życzę Ci równie szczerych życzeń z okazji zbliżających się Świąt widać u Ciebie świąteczny nastrój już panuje. PS nie wiem co wymyślisz, ale mój bankrut wiązał się nie z modyfikacjami, a z tym, że do 80 min nie było gola nie miałem takiego wyczucia jak Ty i nie zawsze grałem mecz do końca, a gdy zagrałem to po 80 minucie nie padła żadna bramka, pechowo też w weekend zawsze miałem czas stąd nie udało mi się uniknąć czarnej soboty czy niedzieli jak Tobie. Z mojej strony po raz kolejny już to by było na tyle Pozostałym życzę jednak dużo szczęścia=zakładki=jak najmniej 0:0 no i zdrowych i Wesołych Świąt i do siego Roku ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Był już gość zwany cebulką czy voic3d, nie pamiętam dokładnie i wpadł na identyczny pomysł...
no jak widać, nie gra już.
Były też takie pomysły, żeby grać tylko drugą połowę, równie ciekawe.
Prawda jest taka, że grając od 30 minuty odpuszczasz ponad 1/3 spotkania, zakłądając że grasz do 80 minuty.
Skoro zostałem wywołany do tablicy to też coś powiem.

Ja dałem pomysł aby grać do 60-70 min i nadal trzymam się tej wersji.
Skoro już wybierasz ekipy, które Twoim zdaniem &quot;na pewno strzelą gola&quot; to jeżeli po 70 min nie ma bramki to coś poszło nie tak i widocznie typ nie był trafny.

A grać do końca (łącznie z over 0.5 po 80 min) to czyste szaleństwo.
Przy progresji na stały zysk 1,50 zł po 90 min masz -50
Gdzie tu sens gry?

Zdecydowanie wolę po 60-70 min zamknąć zakład ze stratą taką, że odrobię ją z nawiązką po 3-5 spotkaniach.

Pozdro dla kumatych.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
czy ktoś jutro rozważa granie meczów:
-stoke -chelsea
-juve - napoli
ewentualnie:
-braga - fereeira
im więcej opinii tym lepiej, bo się zastanawiam, jak wyjść z obecnego punktu i co będzie najlepsze
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja robie przerwe do piatku:
26.12.

13:45 Chelsea - West Ham
16:00 Manchester Utd - Newcastle
18:30 Arsenal - QPR
Dobrze taka przerwa zrobi.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Skoro zostałem wywołany do tablicy to też coś powiem.

Ja dałem pomysł aby grać do 60-70 min i nadal trzymam się tej wersji.
Skoro już wybierasz ekipy, które Twoim zdaniem &quot;na pewno strzelą gola&quot; to jeżeli po 70 min nie ma bramki to coś poszło nie tak i widocznie typ nie był trafny.

A grać do końca (łącznie z over 0.5 po 80 min) to czyste szaleństwo.
Przy progresji na stały zysk 1,50 zł po 90 min masz -50
Gdzie tu sens gry?

Zdecydowanie wolę po 60-70 min zamknąć zakład ze stratą taką, że odrobię ją z nawiązką po 3-5 spotkaniach.

Pozdro dla kumatych.
No widzisz, nie pamiętałem co, ale pamiętam że coś modyfikowałeś. Oczywiście, można wnioskować, że skoro tak długo nie padł gol, to wybrało się zły mecz albo coś poszło nie tak. Co do części posta żę granie 80-end jest bez sensu, to Twoje zdanie. Nie da się podchodząc do sportu czysto matematycznie, po prostu.
No i podałeś przykład gdzie stworzyłeś własny sposób stawkowania... weź pod uwagę, że ktoś może mieć inny. A jaki jest sens grania? Ano taki, że grasz bo liczysz na to że gol padnie, nie wiem jak lepiej to uargumentować. Wyżej zresztą pisałem o tym więcej.
Kwestia zagrania dużej ilości spotkań i spostrzeżeń jak to wyglądało w interesujących nas przypadkach właśnie.





czy ktoś jutro rozważa granie meczów:
-stoke -chelsea
-juve - napoli
ewentualnie:
-braga - fereeira

im więcej opinii tym lepiej, bo się zastanawiam, jak wyjść z obecnego punktu i co będzie najlepsze
Stoke - Chelsea mam zaznaczone, ale przemyślę sprawę czy w niego wchodzić i jak będę wchodził to lekko. Chelsea na wyjazdach to dużo słabsza drużyna niż u siebie i tak naprawdę to sporo zależy od podejścia Stoke.
 
Do góry Bottom