>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Zapytałem gdzie podałeś typy na MU, Leverkusen i Barce. Potrafisz mi odpowiedzieć ??

Dzisiaj trafiłem na jeden typ 0:0 i był nim Stuttgart, nie chodzi o to co się skłania do grania, chodziło o pokazanie Tobie że nie masz monopolu na wiedze, dociera to do Ciebie ??
To jest Twoja sprawa czy podajesz typy czy nie ale nie kłam i nie manipuluj tutaj ludźmi, ceń swoje słowo a w poście powyżej napisałeś że podałeś 3 mecze jeszcze przed ich rozpoczęciem a kiedy zwróciłem Ci uwagę to mnie zacząłeś obrażać.
Skąd wogóle Ci się wzięło że ktoś chce słuchać Twoich darmowych rad ?? Przecież Ty niechcesz nas prowadzić za rączkę ani dawać &quot;darmowych cukierków&quot; więc my również nie musimy wysłuchiwać Twoich &quot;darmowych porad&quot;.
Podałęm typy na PSV, Real i Rayo. NIE podałem na MU, Bayer i Barcę, bo NIE miałem czasu, a nawet jakbym miał to NIE chciałoby mi się, kapewu? Więc nie mów że nie podaję typów, bo połowę tego co grałem na dany dzień wypisałem, jak już ogarnąłem swoje sprawy. Rozumiesz tą różnicę? :razz:
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Właśnie miałem podawać swoje typy do oceny na niedzielę, widzę że już się zaczęło.

Ode mnie mocno wstępnie (po robocie jestem, z rana przeanalizuję dokładniej) do pogrania:

14:00 Marseille - Lille
14:30 Excelsior - Ajax
17:00 Liverpool - Arsenal
18:00 Benfica - Gil Vincente
18:00 Club Brugge - Genk

Wszelka dyskusja na temat wybranych spotkań mile widziana.

Atletico bym nie ruszał, zwłaszcza na wyjeździe, coś ostatnio mnie nie przekonują.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jak zawsze po czarnym dniu sporo spiny ^^
Powiem szczerze że rozwazalem i Schalke i Stuttgart. Na szczescie odrzucilem ale w mojej opinii nie były to takie zle mecze. Odrzucilem z racji tego że mniej czasu dzisiaj mialem i wybralem 10 spotkan w których owe mecze się nie zmieściły.
Zmieściło się niestety PSG i prawda taka że pewnie zagralbym ten mecz jeszcze raz bo patrzac na siłe ofensywna Paryżan oraz kiedy ostatnio mieli 0-0 u siebie to był typ z kategorii pewniak. No i trochę kasy poszło w Polske ;)
Arko22, no uczciwie trzeba powiedzieć że jak popłynąłeś na wszystkich 3 to trzeba liczyć z miesiąc spokojnego odrabiania. Byłem w tym miejscu.
System służy do tego żeby dzwignąć nam średni kurs na ta bramke do 80 min, ale niestety wciąż trzeba zachować skuteczność na poziomie 90% żeby to przynosiło konkretne zyski.
Powodzenia jutro ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
14:00 Marseille - Lille
W sumie o tym zapomniałem trochę, ale ja u siebie dałbym temu (!!) bo co prawda kursy będą pewnie piękne, ale to Lille... trzebaby sprawdzić ustawienie i graczy Lille na mecz + sprawdzić czy nie murują. W sumie to nie wiem czy nie szkoda zachodu :razz:
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
W sumie o tym zapomniałem trochę, ale ja u siebie dałbym temu (!!) bo co prawda kursy będą pewnie piękne, ale to Lille... trzebaby sprawdzić ustawienie i graczy Lille na mecz + sprawdzić czy nie murują. W sumie to nie wiem czy nie szkoda zachodu :razz:
W zasadzie to tutaj myślałem pod kątem tego, że Marsylia może skorzystać na potknięciu PSG i grając u siebie zdobyć 3 cenne punkty. W końcu ofensywa najlepsza w lidze a i grają u siebie. Z drugiej strony Lille, z bilansem 14:15, najmniej strzelonych, i jedna z drużyn z najmniejszą ilością straconych goli... W sumie słuszna jest szczególna rozwaga przy tym spotkaniu, także spotkanie do indywidualnej oceny każdego gracza.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Marsylia jakby miała skorzystać z potknięcia PSG to już dawno mogłaby to zrobić :razz:
wiadomo że to jakaś tam dodatkowa motywacja, ale ostatnim razem to się nie sprawdziło.
Ja tego grał raczej nie będę, bo ja gram tylko te &#39;pewniaki&#39; i staram się stosunkowo mało ryzykować (o ile w ogóle można mówić o małym ryzyku w zastosowaniu progresji). Jak już to może z nudów puszczę, ale za malutką stawkę.
Z Marsylią to jest też tak, że oni jak nie strzelą szybko pierwszej bramki, to się często męczą do późna ze strzeleniem gola, o ile w ogóle im się to uda.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
SPAIN: Primera Division
12:00 Villarreal - La Coruna ✅✅✅ 10&#39;
--------------------------------------------------------------------------
GERMANY: 2. Bundesliga
13:30 Kaiserslautern - Sandhausen ✅✅✅ 73&#39;
--------------------------------------------------------------------------
NETHERLANDS: Eredivisie
14:30 Excelsior - Ajax ✅✅✅ 83&#39; ⛔⛔⛔
--------------------------------------------------------------------------
GERMANY: Bundesliga
15:30 Hertha - Hoffenheim ✅✅✅ 23&#39;
--------------------------------------------------------------------------
PORTUGAL: Primeira Liga
18:00 Benfica - Gil Vicente ✅✅✅ 29&#39;
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
jestes pewien tego typu?
A co jest z nim nie tak ? ????
Zadnego typu nie jestem pewny bo nie ma pewniakow :p
W 17&#39; nie strzelony karny ...
Mecz Kaiserslautern przypomina mi wczorajszy mecz City tez cisna, strzelaja, bawia sie w glupka na polu karnym ... ;) ✅✅✅ 73&#39;
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Chiny⛔
Verona ⛔
dwa minusy
no nic teraz Marsylia
Odradzam, ale jak uważasz.
W ogóle znowu bedzie spina pewnie, ale naprawdę nie wiem co wami kieruje grając mecz typu &quot;Chiny vs Palestyna&quot; :razz:
poczekajcie sobie na spokojnie do 14:30 i macie peffke w postaci Ajax - Excelsior :razz:
@edit
o ludzie, Chievo walnęło gola w 81&#39;... to współczuję tym co grali do 80&#39;, bo wiem co to za uczucie.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Jeśli ktoś uważa że warto było grać Chievo to niech zmieni sposób gry ;)
Według mnie tym systemem tylko warto grać mecze &#39;petardy&#39; a pozostałe odpuścić. Szczególnie wybierając tak lekkomyślnie jak niektóry tutaj ???? Choć nie moje pieniądze, nie moja strata
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeśli ktoś uważa że warto było grać Chievo to niech zmieni sposób gry ;)
Według mnie tym systemem tylko warto grać mecze &#39;petardy&#39; a pozostałe odpuścić. Szczególnie wybierając tak lekkomyślnie jak niektóry tutaj ???? Choć nie moje pieniądze, nie moja strata
Ja to powtarzam od dawna, ale inni uważają inaczej i jak im pokazuje ich błędy bezpośrednio się odnosząc do konkretnej osoby to są pretensje i toczenie piany, także chyba nic nie daje takie pisanie :razz:
lecim zaraz Ajax grubo
 
seba28 11

seba28

Użytkownik
Jeśli ktoś uważa że warto było grać Chievo to niech zmieni sposób gry ;)
Według mnie tym systemem tylko warto grać mecze &#39;petardy&#39; a pozostałe odpuścić. Szczególnie wybierając tak lekkomyślnie jak niektóry tutaj ???? Choć nie moje pieniądze, nie moja strata
Zgadzam sie z przedmówcą w 100%.Po paru wpadkach w krótkim czasie może bedziecie się tego trzymać ;)
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Ajax tragiczny. Póki co tylko Exelsior stwarza jakiekolwiek zagrożenie. Mam nadzieję, że się trochę gra rozrusza w drugiej połowie, bo może być kolejna wtopa weekendu.
 
Do góry Bottom