>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

A 18

arko22

Użytkownik
Za dużo ostatnio traciłem, miałem 3 przypadki gdzie odpuszczałem i po 80 minucie wpadła bramka ;/, jeśli dzisiaj jeszcze city nie wejdzie, to budżet zacznie się poważnie kurczyć i trzeba będzie przemyśleć taktykę, mimo to liczę że dzisiaj będzie lepszy dzień i city mi wciśnie bramkę ???? .
Zajebiscie. Idealny moment ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
No jak ktoś grał city, to teraz zyski może liczyć, ja się odbiłem troszeczkę od dna ???? . Że bramka padnie to czułem, ale do pełni szczęścia brakowało bramki dla city. Zerkałem na mecze city wcześniejsze, od niepamiętnych czasów w ich mecz bezbramkowego remisu nie było.
postawione - 168j
zysk - ✅140j
Sobota zaczyna się dobrze ???? . Grałem progresję na bramkę w meczu + progresję na bramkę City

EDIT:
Polecam mecz:
Modena - Trapani w Serie B✅
Trapani traci bardzo dużo bramek, coś tam wpadnie, ja gram za drobne ????
________________________
EDIT 2:
Coś to Schalke i Man Utd nie chcą strzelać ;/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
no dobrze że Schalke sobie odpuscilem, chociaz nad Stuttgartem też dumałem
Haker widze dalej jedzie wersje hard ^^ Póki co na szczescie skutecznie ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
Ja pier. Dno. Gralem schalke i stutgart ja jeb. Czy to nie jest pech? Dla mnie jest. akurat te dwa mecze. Teraz to boje sie grac cokolwiek. Psg nie wiem czy ruszac. masakra
Nie bede pisal kolejnego posta. Nie pytaj jak stawkowalem bo to jest chore za ile gralem. Pech to moj przesladowca
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
no dobrze że Schalke sobie odpuscilem, chociaz nad Stuttgartem też dumałem
Haker widze dalej jedzie wersje hard ^^ Póki co na szczescie skutecznie ????
Jednak te wysokie kursy ns Schalke byly podejrzane i gdyby nie ta poprzeczka 2 minucie to by ylo zamiecione ????
Haker lubi hardcorowo ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
bez wzgledu jak stawkowal 2 mecze rownoczesnie wtopione to zawsze poteżny cios dla portfela.
Po takim czyms lepiej odejsc od kompa bo sie zle decyzje podejmuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
nie przejmujcie się, nie pierwsi zostawiliście kasę u buka i nie ostatni :]
brakło wam szczęścia, ja też czasami tak mam że nic nie siada bo piłka jest nieobliczalna
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jest tu ktoś kto nie zaliczył dziś wtopy ?
Ja, bo nie grałem jakiegoś wymyślnego dziadostwa. Co kilka stron to powtarzam, a każdy swoje :razz:
ja grałem dziś tylko Manu, Leverkusen, Barcę i później planuję jeszcze PSV oraz ew. Real i Rayo.
Nie grajcie na pałę jak leci to naprawdę nie będzie takiego stresu przy obstawianiu. Powoli i do przodu jest moim zdaniem lepsze niż takie skoki w górę i w dół. Przede wszystkim psychiczny komfort jest inny.

A ja dalej nie wiem, co macie na myśli z tą wersją hard :p
graj dalej do 2, 3 albo 4 bramki nawet, to wkrótce się przekonasz :razz:
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Ja, bo nie grałem jakiegoś wymyślnego dziadostwa. Co kilka stron to powtarzam, a każdy swoje :razz:

ja grałem dziś tylko Manu, Leverkusen, Barcę i później planuję jeszcze PSV oraz ew. Real i Rayo.
Nie grajcie na pałę jak leci to naprawdę nie będzie takiego stresu przy obstawianiu. Powoli i do przodu jest moim zdaniem lepsze niż takie skoki w górę i w dół. Przede wszystkim psychiczny komfort jest inny.



graj dalej do 2, 3 albo 4 bramki nawet, to wkrótce się przekonasz :razz:
a co było złego w graniu Schalke, Stuttgartu albo PSG ?? Nie da się nie trafić na mecz 0:0, czytałeś Trading in the zone, to wiesz że dobra analiza to tylko 50% reszte stanowi dobre zarządzanie budżetem, psychiczne nastawienie itp
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Schalke? - Hamburg
Stuttgart? - Paderborn
Wy się złymi kryteriami kierujecie przy doborze, bo wy wybieracie mecze gdzie jedna drużyna POWINNA strzelić. Hamburg gra dno w ataku i coś tam próbuje w obronie. Paderborn i stuttgart to przyznaję, całkiem niezły mecz, ale wystarczy spojrzeć na 3 pozostałe z tej godziny... i naprawdę którykolwiek z nich był gorszy od tego? Nie sądzę...
Co do PSG i Montpellier... cóż, sam miałem grać i to dość mocno, ale potem zacząłem mieć wątpliwości, bo PSG jako tako broni, a Montpellier to nie są jakieś ogóry do ogrywania w tej francuskiej, no i poza tym właśnie - francuska... tam bramek szczególnie dużo nie pada.
Ja wybieram spotkania gdzie obie drużyny są stosunkowo dobre w ofensywie, a cienkie w obronie, to jest sytuacja idealna. W przypadku CP i MANU to wiadomo, MANU opór w ofensywie był (przynajmniej jesli o skład chodzi :razz: ) a w obronie kicha... z kolei CP większość goli zdobywa z kontry, czyli idealna sytuacja w takim zestawie.
Mam Ci rozpisać jeszcze jakiś mecz i mój tok myślenia? Nie pytam z przekory, z chęcią to zrobię, mimo że powtarzam to czy ja czy Hank czy czasme ktoś inny co jakiś czas, ale to nie problem, jak ktoś pyta i faktycznie chce odpowiedzi, to chętnie jej udzielę.
 
Do góry Bottom