>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja mialem postawione 6 k i pelne gacie. Prawde mowiac strata byla by kilka krotnie wieksza niz wygrana. Na szczescie padl gol
Grales do 3 gola lacznie za 6k ?
Za uja bym tego nie gral. A jezeli tak to tylko do 1 gola.
Podziwiac mozna odwage czy glupote ? ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
haker bardzo bylbym wdzieczny jakbys podzielil sie z grupa jak stawkowales ten mecz ;)
Ogladalem ten mecz i po takich kursach nigdy bym tego nie gral. Udalo Ci sie. Szczerze się cieszę ????
Chociaż powiem szczerze że myślalem że wyciągniesz zupełnie inne wnioski po tym szczęśliwym golu z 88 min;)
Powodzenia
Jasne, mogę się podzielić ???? . Jako, że byłem przekonany po 30 minutach, że bramka padnie dla porto jeszcze jakaś (później zacząłem powątpiewać troszeczkę ???? ), to grałem następująco
1.pierwszy poziom 5j
2.każdy następny poziom przy kursie minimum 2.37, tak by zakładka była około 7 minut, stawka już nie wg jednostek, ale taka, aby pokryć straty i mieć lekki zysk
3.w pewnym momencie była akcja, którą napastnik spartolił, była to właśnie między innymi nadzieja na to iż trafię zakładkę, nie udało się ????
✅ czy ⛔ bramka w 88 minucie ????
Z reguly sie gra do 1 bramki - max 2 bramki i to tez jest ryzykowne ????

Tez jestem ciekaw bo musialo byc grubo zeby sie oplacalo ????
Z tego co zauwazylem to @haker_dream lubi ryzyko i miec wysoki poziom adrenaliny ????
A więc tak, najpierw odpowiem na pytanie, niestety limity przesądziły o tym, że jest lekki minus, w ostatecznym rozrachunku. Gdybym mógł postawić parę złotówek więcej, chciałem kontrować tak, aby ostatecznie wyjść na 0.
Co do ryzyka, to nie ryzyko, bardziej liczyłem na swoje doświadczenie i instynkt :p.
--------------------------------
A teraz powtórzę jeszcze raz, 3 bramkę w sytuacji gdy:
-zdecydowany faworyt prowadzi 2:0
-ma mecz pod kontrolą
-drużyna ma satysfakcjonujący wynik
-itd.
zagrałem tylko dlatego, że byłem pewien bramki dla Porto (później już nie byłem aż tak pewien), sam mecz w ich wykonaniu wyglądał ładnie i nie wyglądali, jak by chcieli odpuścić. Podkreślę, po ostatnich głupich wtopach, gram wedle ścisłych zasad, a dzisiaj odbiegłem od reguły dlatego, że czasami czuję, że coś się musi wydarzyć, tak było dzisiaj ???? .

PS. Dodam, że głównie w wyczekiwaniu kursu nastawiam się nie na zysk, ale na trafienie zakładki.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie o to mi chodzi. Jak ktoś gra tym systemem i na 5 kolejnych spotkań 4 trafi na 0:0 to każdemu mieknie faja, bo to oznacza często bardzo duże uszczuplenie budżetu. Granie na 3 gola jak faworyt i gospodarz zarazem prowadzi grę i mecz jest mało sensowne bo rzadko kiedy drużyna dalej rzuca się do ataku. To się kiedyś wydarzy przy takiej grze na pewno, ale to wtedy sam podejmiesz decyzję czy dalej się tp opłaca, czy nie ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dzisiaj wszystko na gospodarzy:
ENGLAND: Premier League
13:45 Manchester City - Crystal Palace ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
GERMANY: Bundesliga
15:30 Schalke 04 - Hamburger SV 0:0 ⛔⛔⛔
--------------------------------------------------------------------------
SPAIN: Primera Division
16:00 Barcelona - Cordoba ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
FRANCE: Ligue 1
17:00 PSG - Montpellier 0:0 ⛔⛔⛔
--------------------------------------------------------------------------
GERMANY: Bundesliga
18:30 Wolfsburg - Köln ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
NETHERLANDS: Eredivisie
19:45 PSV - G.A. Eagles ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
WORLD: FIFA Club World Cup
20:30 Real Madrid - San Lorenzo ✅✅✅

Ktos ? Cos ? Jakies za lub przeciw ?
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Ja odpuszczam M.City i PSG. Reszta typów Yamakasi powinna wejść, choc PSG i City tez sa do grania. Osobiście zamiast Barcy bede grał M.United, ale jak kto woli. Poza tym o 20:45 bede gral AS Roma - AC Milan.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ktos ? Cos ? Jakies za lub przeciw ?
Mam na dziś taki sam zestaw jak Ty, do tego na mojej liście:

15:30 Bremen - Dortmund

16:00 Aston Villa - Man Utd. (chyba pogram na gola konkretnie MU)

18:00 Waasland B. - Anderlecht
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja niestety zrobiłem błąd od początku meczu i teraz szkoda odpuścić, liczę że wcisną bramkę ????
A jak tym razem nie strzela ? ???? Szanse mieli na strzelenie szczegolnie przed przerwa Zabaleta ???? Wczoraj miales farta w 88 minucie :p Wiadomo ze szkoda odpuszczac ale czasami lepiej odpuscic i troche stracic niz zaliczyc duza wtope. Tym bardziej ze jeszcze dzisiaj troche meczy jest do pogrania.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
A jak tym razem nie strzela ? ???? Szanse mieli na strzelenie szczegolnie przed przerwa Zabaleta ???? Wczoraj miales farta w 88 minucie :p Wiadomo ze szkoda odpuszczac ale czasami lepiej odpuscic i troche stracic niz zaliczyc duza wtope. Tym bardziej ze jeszcze dzisiaj troche meczy jest do pogrania.
Za dużo ostatnio traciłem, miałem 3 przypadki gdzie odpuszczałem i po 80 minucie wpadła bramka ;/, jeśli dzisiaj jeszcze city nie wejdzie, to budżet zacznie się poważnie kurczyć i trzeba będzie przemyśleć taktykę, mimo to liczę że dzisiaj będzie lepszy dzień i city mi wciśnie bramkę ???? .
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Za dużo ostatnio traciłem, miałem 3 przypadki gdzie odpuszczałem i po 80 minucie wpadła bramka ;/, jeśli dzisiaj jeszcze city nie wejdzie, to budżet zacznie się poważnie kurczyć i trzeba będzie przemyśleć taktykę, mimo to liczę że dzisiaj będzie lepszy dzień i city mi wciśnie bramkę ???? .
Gratuluje ???? Z zakladka ? ????
 
Do góry Bottom