>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

K 15

kolewacz

Użytkownik
Proponuję Chateauroux - Dijon ✅ od 20 minuty zagrać. Lider zmierzy się drużyną z pozycji spadkowej. Dijon w gazie, a na wyjazdach gromi rywali.
Szybko łatwo i przyjemnie ✅
 
M 8

mintek14

Użytkownik
Proponuję Chateauroux - Dijon od 20 minuty zagrać. Lider zmierzy się drużyną z pozycji spadkowej. Dijon w gazie, a na wyjazdach gromi rywali.
Gromi ? Sprawdz dobrze bo to co mówisz to puchary w których wygrali 6:1 i 9:0 na wyjeździe. W lidze na wyjazdach nic nie gromią
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
czyli rozumiem, że grasz jeszcze tylko te dwa mecze, które podawałeś?
Zastanawiam sie nad Bayernem
Na 100% tez nie jestem przekonany co do gry Bayernu na wyjazdach. Obejrze z 10-20 minut meczu i zobacze co dalej. A moze to Mainz ich pocisnie ? ????
Bayern ma 11 pkt przewagi na Wolsburgiem. Mainz raczej bedzie walczyl o utrzymanie wiec kazdy pkt sie liczy. W sumie to cholera wie jak Bayern podejdzie do tego meczu. Moze lepiej sobie odpuscic ? ????
lub nad:
20:45 Celta Vigo - Almeria ✅✅✅
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Granie na drugą bramkę rozsądne dla porto ????

edit - zdążyłem ledwo co kliknąć dodanie posta ????

edit 2 - osobiście gram na 3
przy 2:0 dla zdecydowanego faworyta to jest proszenie się o wtope. Do tego kursy baaardzo niskie. Gdzie tu jakieś value takiego grania jeśli można o tym tu mówic.
Nikomu rozsądnemu takiego grania nie polecam bo na dłuższą metę skończy się to w wiadomy sposób.

Niemniej jednak życzę powodzenia i oby się obyło bez bolesnej nauczki bo ryzyko~zysk niewspółmierne ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
przy 2:0 dla zdecydowanego faworyta to jest proszenie się o wtope. Do tego kursy baaardzo niskie. Gdzie tu jakieś value takiego grania jeśli można o tym tu mówic.
Nikomu rozsądnemu takiego grania nie polecam bo na dłuższą metę skończy się to w wiadomy sposób.

Niemniej jednak życzę powodzenia i oby się obyło bez bolesnej nauczki bo ryzyko~zysk niewspółmierne ;)
Oglądając mecz widzę, że może mi się to opłacić, aczkolwiek w razie niepowodzenia (czyt. porto nie pokusi się o bramkę), mam wyjście awaryjne. Co do kursów? Mylisz się, bo są znośne ???? , jak na moje stawkowanie, a samo granie, to granie, bo widzę potencjał w tym typie, na dłuższą metę na pewno nie będę grał więcej niż jednej progresji na mecz, ew. dwóch. Co do value, zakładki 7-8 minut to dobra opcja tak mi się wydaje ????
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Oglądając mecz widzę, że może mi się to opłacić, aczkolwiek w razie niepowodzenia (czyt. porto nie pokusi się o bramkę), mam wyjście awaryjne. Co do kursów? Mylisz się, bo są znośne ???? , jak na moje stawkowanie, a samo granie, to granie, bo widzę potencjał w tym typie, na dłuższą metę na pewno nie będę grał więcej niż jednej progresji na mecz, ew. dwóch. Co do value, zakładki 7-8 minut to dobra opcja tak mi się wydaje ????
7-8 min zakladki przy tych kursach ?

No to powodzenia z tą grą ????

Bez obrazy haker, ale sporo ludzi sie juz przewinelo przez ten temat z podobnymi pomyslami i jakos nikt nie został. Niech to da do myślenia ;)
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
na bramkę przed 70 minutą ponad 6 min, kurs 2.5, teraz jest kurs 2,37 5,5min
mam swój rozum, nie pozbędziesz się mnie tak łatwo z tego tematu :p
EDIT - jest plus Hank, nie żebym ciebie pouczał czy coś, tylko po prostu chcę ci powiedzieć, że na codzień gram wg skrupulatnych założeń, dzisiaj zauważyłem, że po prostu zagranie tego typu jest rentowne ???? . A w tym momencie nawet mamy karnego ????
Cóż powoli odrabiam straty z początku tygodnia i wczoraj, oby jutro był dobry dzień, pozdrawiam panowie!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
haker bardzo bylbym wdzieczny jakbys podzielil sie z grupa jak stawkowales ten mecz ;)
Ogladalem ten mecz i po takich kursach nigdy bym tego nie gral. Udalo Ci sie. Szczerze się cieszę ????
Chociaż powiem szczerze że myślalem że wyciągniesz zupełnie inne wnioski po tym szczęśliwym golu z 88 min;)
Powodzenia
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
edit 2 - osobiście gram na 3
✅ czy ⛔ bramka w 88 minucie ????
Z reguly sie gra do 1 bramki - max 2 bramki i to tez jest ryzykowne ????
haker bardzo bylbym wdzieczny jakbys podzielil sie z grupa jak stawkowales ten mecz ;)
Tez jestem ciekaw bo musialo byc grubo zeby sie oplacalo ????
Z tego co zauwazylem to @haker_dream lubi ryzyko i miec wysoki poziom adrenaliny ????
 
Do góry Bottom