>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
ludzie, zacznijcie trochę oglądać i szukać na własną rękę, bo dosłownie teraz to co stronę jest to samo pytanie, a wystarczy się albo cofnąć stronę wstecz w tym temacie, albo kliknąć 2 stronę w dziale. Naprawdę szybciej znajdziesz odpowiedź samemu, niż zadając takie pytania.
 
M 10

meec

Użytkownik
Czyli np wchodze w 20 min i gram na minutówki, to czaję ale o co chodzi z ty golem dla realu np ? w sensie że strzelą gola w danej minucie?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Moze na dzisiaj cos z tego:
ITALY: Serie A
19:00 Cagliari - Juventus ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
SPAIN: Copa del Rey
20:00 Atl. Madrid - L&#39;Hospitalet ✅✅✅
-pierwszy mecz 3:0
-zalezy jaki sklad bedzie
--------------------------------------------------------------------------
NETHERLANDS: KNVB Beker Cup
20:45 Ajax - Vitesse (zmiana na ogolny - Vitesse tez gryzie - warto bylo ogladac mecz) ✅✅✅
-zalezy jaki sklad bedzie
--------------------------------------------------------------------------
ITALY: Serie A
21:00 Napoli - Parma (zmiana na gol Napoli - znow warto bylo ogladac mecz) ✅✅✅
--------------------------------------------------------------------------
SPAIN: Copa del Rey
22:00 Ath. Bilbao - Alcoyano ✅✅✅
-pierwszy mecz 1:1
EDIT: Od nastepnych typowan kazde zmiany dotyczacego wyboru na gola danej druzyny czy ogolnego gola bede podawal w osobnym poscie. Zeby pozniej nie bylo pisania ze robie jakies walki bo akurat ta druzyna a nie inna strzelila. Bo podczas ogladania meczu mozna zawsze zmienic typowanie na dana druzyne. Tak jak dzisiaj to bylo. Vitesse od poczatku lepiej gralo niz Ajax. A Napoli od poczatku przycisnelo Parme i stad te zmiany.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Moze na dzisiaj cos z tego:

ITALY: Serie A

19:00 Cagliari - Juventus
--------------------------------------------------------------------------
SPAIN: Copa del Rey

20:00 Atl. Madrid - L&#39;Hospitalet
-pierwszy mecz 3:0
-zalezy jaki sklad bedzie
--------------------------------------------------------------------------
NETHERLANDS: KNVB Beker Cup

20:45 Ajax - Vitesse
-zalezy jaki sklad bedzie
--------------------------------------------------------------------------
ITALY: Serie A

21:00 Napoli - Parma
--------------------------------------------------------------------------
SPAIN: Copa del Rey

22:00 Ath. Bilbao - Alcoyano
-pierwszy mecz 1:1
Propozycje chyba niezłe, ale dla zainteresowanych.
Juve- kursy dosyć słabe, zwłaszcza że na Juve zawsze są fajne. Jedne z niższych w sezonie o ile nie najnizsze. Jak do 30min nie strzelą to zakładki będą w granicach 1-2 min max
Atletico- tutaj nawet na gola konkretnie Atletico nie bedzie sie dało grać normalnie z łapaniem 3.
Ajax- kursy bardzo słabe, 3 na gol do 50 min i dalejj raczej z jakas sekundowa zakladka o ile w ogole

Napoli i Athletic wygladaja podobnie do Juve przed rozpoczeciem. Lekkie wahania moga jeszcze byc bo do meczy troche zostało ale że grają wyraźni faworyci to pewnie kursy beda sie przesuwac nie na nasza korzysc. No i jeszcze sytuacja na boisku, ale znowu na nasza kursowa korzysc dzialaloby tylko totalny brak akcji w meczu a tego sobie przeciez nie życzymy ????

To są oczywiście tylko oszacowania ale pozwalaja ustalić stawkowanie na mecz.
Moim zdaniem Ajax i Atletico albo 2.5 albo wcale reszta znajduje sie tuż poza moja granica oplacalnosci przy normalnym stawkowaniu. Trzeba sprawe przemyśleć dokładnie ????

Teraz widze ze chcesz konkretnie na gola Ajaxu ? To pewnie spokojnie do pogrania ale i ryzyko sporo
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Propozycje chyba niezłe, ale dla zainteresowanych.
Juve- kursy dosyć słabe, zwłaszcza że na Juve zawsze są fajne. Jedne z niższych w sezonie o ile nie najnizsze. Jak do 30min nie strzelą to zakładki będą w granicach 1-2 min max
Atletico- tutaj nawet na gola konkretnie Atletico nie bedzie sie dało grać normalnie z łapaniem 3.
Ajax- kursy bardzo słabe, 3 na gol do 50 min i dalejj raczej z jakas sekundowa zakladka o ile w ogole

Napoli i Athletic wygladaja podobnie do Juve przed rozpoczeciem. Lekkie wahania moga jeszcze byc bo do meczy troche zostało ale że grają wyraźni faworyci to pewnie kursy beda sie przesuwac nie na nasza korzysc. No i jeszcze sytuacja na boisku, ale znowu na nasza kursowa korzysc dzialaloby tylko totalny brak akcji w meczu a tego sobie przeciez nie życzymy ????

To są oczywiście tylko oszacowania ale pozwalaja ustalić stawkowanie na mecz.
Moim zdaniem Ajax i Atletico albo 2.5 albo wcale reszta znajduje sie tuż poza moja granica oplacalnosci przy normalnym stawkowaniu. Trzeba sprawe przemyśleć dokładnie ????

Teraz widze ze chcesz konkretnie na gola Ajaxu ? To pewnie spokojnie do pogrania ale i ryzyko sporo

Masz racje @Hank ale to sa tylko propozycje bo kursy faktycznie moga byc slabiutkie. Ale kazdy gra jak mu najlepiej pasuje ????
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Propozycje chyba niezłe, ale dla zainteresowanych.
Juve- kursy dosyć słabe, zwłaszcza że na Juve zawsze są fajne. Jedne z niższych w sezonie o ile nie najnizsze. Jak do 30min nie strzelą to zakładki będą w granicach 1-2 min max
Atletico- tutaj nawet na gola konkretnie Atletico nie bedzie sie dało grać normalnie z łapaniem 3.
Ajax- kursy bardzo słabe, 3 na gol do 50 min i dalejj raczej z jakas sekundowa zakladka o ile w ogole

Napoli i Athletic wygladaja podobnie do Juve przed rozpoczeciem. Lekkie wahania moga jeszcze byc bo do meczy troche zostało ale że grają wyraźni faworyci to pewnie kursy beda sie przesuwac nie na nasza korzysc. No i jeszcze sytuacja na boisku, ale znowu na nasza kursowa korzysc dzialaloby tylko totalny brak akcji w meczu a tego sobie przeciez nie życzymy ????

To są oczywiście tylko oszacowania ale pozwalaja ustalić stawkowanie na mecz.
Moim zdaniem Ajax i Atletico albo 2.5 albo wcale reszta znajduje sie tuż poza moja granica oplacalnosci przy normalnym stawkowaniu. Trzeba sprawe przemyśleć dokładnie ????

Teraz widze ze chcesz konkretnie na gola Ajaxu ? To pewnie spokojnie do pogrania ale i ryzyko sporo
@Hank - możesz mi coś wyjaśnić? Co u ciebie znaczy pojęcie &quot;opłacalność&quot;, wiem dokładnie jak działa system, co przynosi zyski, jak już wcześniej wspomniałeś, niewielu wie, rozumiem zasadę działania, ale wytłumacz mi proszę, jak dobierasz mecze pod względem kursów początkowych, czy dalej stawkujesz jak na początku, w jakich minutach maxymalnie i przy jakim minimalnym kursie stawiasz zakładkę (to najbardziej mnie ciekawi - bo rozumiem, że wolisz mniej zarobić, ale podjąć ryzyko, że zakładka wejdzie). Cały czas testuję system i staram się dojść do optymalnego stawiania. Pozdrawiam ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Cały czas testuję system i staram się dojść do optymalnego stawiania. Pozdrawiam ????
Co do stawkowania to chyba nie ma zlotego srodka ????
Duzo czynnikow sie na to sklada np;

- ilosc kasy na koncie
- wysokosc kursow
- zalezy jak sie mecz uklada (bo raczej powinneles go ogladac)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
@Hank - możesz mi coś wyjaśnić? Co u ciebie znaczy pojęcie &quot;opłacalność&quot;, wiem dokładnie jak działa system, co przynosi zyski, jak już wcześniej wspomniałeś, niewielu wie, rozumiem zasadę działania, ale wytłumacz mi proszę, jak dobierasz mecze pod względem kursów początkowych, czy dalej stawkujesz jak na początku, w jakich minutach maxymalnie i przy jakim minimalnym kursie stawiasz zakładkę (to najbardziej mnie ciekawi - bo rozumiem, że wolisz mniej zarobić, ale podjąć ryzyko, że zakładka wejdzie). Cały czas testuję system i staram się dojść do optymalnego stawiania. Pozdrawiam ????
No tak jak pisalem wcześniej gram albo lapaniem 3 co jest wyliczone do tzw normalnych meczy i na dobra sprawe to cały oryginalny sytem tego tylko dotytczy. Albo gram gram wariacje 2,5 dla tych niby mega pewniakow która w zasadzie jest dobrana tylko pode mnie. Nie stosuje zwykle środków pośrednich. I takie mecze właśnie jak dzisiaj wpadaja do kategorii już raczej nie normalne a jeszcze nie pewniaki dlategoteż moja analiza w takich meczach musi być jeszcze dokładniejsza ;)
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
ogolnego
Edit: no i pieknie 1 mecz, 3min pracy a dniowka grubo powyzej średniej krajowej ????
Dzisiaj nie mam wiecej czaasu zeby grac dalej ale typy od Yamakasi powinny wejść
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
ogolnego

Edit: no i pieknie 1 mecz, 3min pracy a dniowka grubo powyzej średniej krajowej ????
Dzisiaj nie mam wiecej czaasu zeby grac dalej ale typy od Yamakasi powinny wejść
Dniówka powyżej średniej krajowej? To jakie Ty stawki dajesz? ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Co ten ajax dzisiaj, albo raczej vitesse
Ogladales mecz ? Grales na ogolnego czy Ajax-u ?

EDIT: Od nastepnych typowan kazde zmiany dotyczacego wyboru na gola danej druzyny czy ogolnego gola bede podawal w osobnym poscie. Zeby pozniej nie bylo pisania ze robie jakies walki bo akurat ta druzyna a nie inna strzelila. Bo podczas ogladania meczu mozna zawsze zmienic typowanie na dana druzyne. Tak jak dzisiaj to bylo. Vitesse od poczatku lepiej gralo niz Ajax. A Napoli od poczatku przycisnelo Parme i stad te zmiany.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Oglądam mecz cały czas, ale gram na ajax z tego względu, iż sądzę, że wcisną coś, taka mam nadzieje ????

edit - poza tym kursy na granie ogólnego gola były za słabe
Ja grałem na ogólnego. Kursy aż takie tragiczne do 1. bramki nie były, tyle, że na gola do 50. był bardzo niski, bo była długa przerwa w grze i wiadomo było, że doliczy. Patrząc na przebieg meczu to dość ryzykownie, ja bym po 1. połowie na pewno spasował. Drugiej już nie oglądam, ale do przerwy to Ajax dno totalne.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
edit - poza tym kursy na granie ogólnego gola były za słabe
Nie ma takiego czegoś jak za słabe kursy do gry. Ja grywałem nawet po kursach 1,80. Mogą być co najwyżej nieopłacalne.
A co do grania na gola danej drużyny to tutaj macie przestrogę... w ogole nie wiem kto wpadł na pomysł grania na gola drużyny w PUCHARZE, ale gratuluję i mam tylko nadzieję, że odrobi sobie (bądź już to zrobił) na innym rynku bądź w ogóle spotkaniu ;)
 
Do góry Bottom