>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
W meczu Atletico- Villareal to sędzia wyruchał wszystkich grających ten mecz, bo przy golu to on ten faul chyba sobie wyobraził, pewnie pograł jakiś under albo 0-0.
e: teraz to sobie mogą, bo grałem do 80 minuty. Ehh, niech taki sędzia oddaje kasę wszystkim, którzy stracili.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Dzieki Salzburgowi ze gralem do 80 minuty odpuscilem sobie mecze Sevilli i Atletico bo bym zaliczyl 2 wtopy uffff ????
Ja na dzisiaj juz spasowalem ????
 
kamiljw 17

kamiljw

Użytkownik
Myślałem, że ten system będzie przyjemny i skuteczny, a póki co na 3 mecze emocje pod 180 na serduchu i sporo kaski na minus ???? . Gracie coś jeszcze dzisiaj?
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
A ja w tym miejscu koncze granie tym systemem. Maly zysk przy ewentualnej wtopie. Moj caly tygodniowy zysk przepadl po dwoch meczach bez bramek. Moze po prostu brak szczescia przy doborze spotkan czy cos. Z reszta granie w ten sposob strasznie pochlania czas.
Grajacym zycze powodzenia :p
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
Wtopa zawsze może być wiadomo, czasem jest pięknie, czasem nie ???? ale system daje bardzo dobre zyski, dziś &quot;Czarna Niedziele&quot; dla nas..
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
A ja w tym miejscu koncze granie tym systemem. Maly zysk przy ewentualnej wtopie. Moj caly tygodniowy zysk przepadl po dwoch meczach bez bramek. Moze po prostu brak szczescia przy doborze spotkan czy cos. Z reszta granie w ten sposob strasznie pochlania czas.
Grajacym zycze powodzenia :p
Jak tak popatrzę na te moje 2 miesiące grania i czas który na to poświęciłem, dochodzę do podobnych wniosków. To, że prędzej czy później trafi się na bezbramkowy remis jest pewne i każdy kto zaczyna powinien zdawać sobie z tego sprawę. Ale granie i łapanie większości meczów bez zakładek jest niewspółmierne do poświęconego czasu, chyba że ktoś leci od razu sporymi stawkami. Zakładki to jest to co daje najlepszy zysk, szczególnie te w drugiej połowie.

Muszę nieco zmienić sposób gry, tzn. myślę o ograniczeniu ilości spotkań na rzecz dokładnej analizy i doboru, jednocześnie przeznaczając duże kwoty na jedno spotkanie, tak by nie tracić całego dnia na ogarnianie meczów i żeby zysk był zadowalający. Żadna frajda dorabiać się na 20 meczach i stracić zysk na jednym bezbramkowym remisie.

Zbliża się trochę jałowy okres, wiele lig będzie miało przerwy, można ochłonąć i przemyśleć pewne sprawy ????
 
A 18

arko22

Użytkownik
Jak tak popatrzę na te moje 2 miesiące grania i czas który na to poświęciłem, dochodzę do podobnych wniosków. To, że prędzej czy później trafi się na bezbramkowy remis jest pewne i każdy kto zaczyna powinien zdawać sobie z tego sprawę. Ale granie i łapanie większości meczów bez zakładek jest niewspółmierne do poświęconego czasu, chyba że ktoś leci od razu sporymi stawkami. Zakładki to jest to co daje najlepszy zysk, szczególnie te w drugiej połowie.
Muszę nieco zmienić sposób gry, tzn. myślę o ograniczeniu ilości spotkań na rzecz dokładnej analizy i doboru, jednocześnie przeznaczając duże kwoty na jedno spotkanie, tak by nie tracić całego dnia na ogarnianie meczów i żeby zysk był zadowalający. Żadna frajda dorabiać się na 20 meczach i stracić zysk na jednym bezbramkowym remisie.
Zbliża się trochę jałowy okres, wiele lig będzie miało przerwy, można ochłonąć i przemyśleć pewne sprawy ????
A ja powiem tak. Bede gral tym systemem ile sie da. Zarobilem na tym sporo i kazdemu polecam ten system. Oczywiscie trzeba grac z glowa. W moim przypadku gram duzymi stawkami. Jestem zadowolony. Pozdrawiam
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
A ja powiem tak. Bede gral tym systemem ile sie da. Zarobilem na tym sporo i kazdemu polecam ten system. Oczywiscie trzeba grac z glowa. W moim przypadku gram duzymi stawkami. Jestem zadowolony. Pozdrawiam
W sumie to tak mnie wciągnęło że tak łatwo pewnie nie odpuszczę :grin: Parę groszy zarobiłem, na minusie nie jestem. Zasady systemu są niezmienne, grający mają wpływ na dobór spotkań i stawki, co też ma spore znaczenie. Od każdej z tych rzeczy zależy w pewnym stopniu sukces. Oby zawsze na plusie :grin:
 
A 18

arko22

Użytkownik
W sumie to tak mnie wciągnęło że tak łatwo pewnie nie odpuszczę :grin: Parę groszy zarobiłem, na minusie nie jestem. Zasady systemu są niezmienne, grający mają wpływ na dobór spotkań i stawki, co też ma spore znaczenie. Od każdej z tych rzeczy zależy w pewnym stopniu sukces. Oby zawsze na plusie :grin:
Dokładnie każdy gra według uznania. Dziś miałem dwie wpadki a mimo to jestem na plus. Ryzykowalem na innych meczach. Dziś akurat się udało ale nie zawsze było kolorowo. Buk zapłać. ????
 
dzenus 28

dzenus

Użytkownik
Nie ma chyba lepszego systemu gry (ja też jestem na dobrym + systemem, wczoraj jednak minus dosyć spory).
Ja zastanawiam się czy nie odpuścić na meczach ostatnich 20 minut, grać do 60&#39;, ostatnie 2 progi to już gra praktycznie za tyle co do 60 minuty. Aczkolwiek zdarzają się też gole po 60&#39;, ale wydaje mi się że gra do 60 minuty ograniczyłaby dużo straty, w przypadku minusa. Co myślicie ?
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie ma chyba lepszego systemu gry (ja też jestem na dobrym + systemem, wczoraj jednak minus dosyć spory).
Ja zastanawiam się czy nie odpuścić na meczach ostatnich 20 minut, grać do 60&#39;, ostatnie 2 progi to już gra praktycznie za tyle co do 60 minuty. Aczkolwiek zdarzają się też gole po 60&#39;, ale wydaje mi się że gra do 60 minuty ograniczyłaby dużo straty, w przypadku minusa. Co myślicie ?
Myślę że takie odpuszczanie może generować więcej strat niż zysków
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Z reguly obstawiajac dany mecz ogladasz go wiec widzisz jak sie uklada wiec albo cianiesz go dalej lub odpuszczasz nawet i w 1 polowie ????
Na dzisiaj moze:
Everton - QPR ? ✅✅✅
Ktos ? Cos?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 440

straszaksam

Użytkownik
Najśmieszniejsze jest to, że co kilkanaście stron różni ludzie powtarzają te same wnioski, po paru wtopach, albo stosunkowo kiepskim dniu i potem przychodzi lepsza seria i tak w kółko to samo... i tak hej ho, do tysiąca stron lecimy dalej, będzie fajnie potem to przeglądać ????
Jak dla mnie dziś nie ma nic godnego uwagi do gry. Jutro można celować w bundesligę i puchar króla.
 
Do góry Bottom