>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Ja grałem na ogólnego. Kursy aż takie tragiczne do 1. bramki nie były, tyle, że na gola do 50. był bardzo niski, bo była długa przerwa w grze i wiadomo było, że doliczy. Patrząc na przebieg meczu to dość ryzykownie, ja bym po 1. połowie na pewno spasował. Drugiej już nie oglądam, ale do przerwy to Ajax dno totalne.
ogólnie zastanawiam sie, co na chwilę obecną zrobić..
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Oglądam mecz cały czas, ale gram na ajax z tego względu, iż sądzę, że wcisną coś, taka mam nadzieje ????
To mnie zaskoczyles tym ze grales na Ajax bo juz na poczatku meczu bylo widac ze Vitesse jest lepsze. Dali Ci 4 gole ....
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Nie ma takiego czegoś jak za słabe kursy do gry. Ja grywałem nawet po kursach 1,80. Mogą być co najwyżej nieopłacalne.

A co do grania na gola danej drużyny to tutaj macie przestrogę... w ogole nie wiem kto wpadł na pomysł grania na gola drużyny w PUCHARZE, ale gratuluję i mam tylko nadzieję, że odrobi sobie (bądź już to zrobił) na innym rynku bądź w ogóle spotkaniu ;)
Spokojnie, straty zostały częściowo odrobione, niemniej puchar czy nie puchar, rozumiem że rządzi się swoimi prawami, ale ajax nie grał z feynordem czy psv, a już na pewno nie grał z drużyną, by przegrać 4:0. Poza tym sądzę, że w odpowiednim momencie dałem sobie spokój. Jestem doświadczonym graczem, tak sądzę i dzisiaj sądzę że nie popełniłem błędu ???? .

To mnie zaskoczyles tym ze grales na Ajax bo juz na poczatku meczu bylo widac ze Vitesse jest lepsze. Dali Ci 4 gole ....
Bardzoo mocno kusiły mnie możliwości robienia podwójnych zakładek :p, ale czasami sam siebie zaskakuję, no trudno. Mimo wszystko typy dzisiejsze od ciebie spoko ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Spokojnie, straty zostały częściowo odrobione, niemniej puchar czy nie puchar, rozumiem że rządzi się swoimi prawami, ale ajax nie grał z feynordem czy psv, a już na pewno nie grał z drużyną, by przegrać 4:0. Poza tym sądzę, że w odpowiednim momencie dałem sobie spokój. Jestem doświadczonym graczem, tak sądzę i dzisiaj sądzę że nie popełniłem błędu ???? .



Bardzoo mocno kusiły mnie możliwości robienia podwójnych zakładek :p, ale czasami sam siebie zaskakuję, no trudno. Mimo wszystko typy dzisiejsze od ciebie spoko ????
Co do 1 części wypowiedzi... Wczoraj np. takie atletico wcale nie grało w pucharze jakimiś głębokimi rezerwami, bo m.in. grał Mandżukić, a mimo to ugrali tylko remis z zespołem trzecioligowym... odpowiedz sobie teraz sam ;)
Co do straty, no cóż, zdarza się, ale ważne, że wyciągnąłeś wnioski no i że pzerwałeś w odpowiednim momencie i nie ma dużej straty. Nauka za którą dużo się płaci uczy najbardziej, wiem po sobie.

Co do 2 części posta - uważaj, mnie swojego czasu pazerność zgubiła bardzo i straciłem bardzo dużą kwotę na tym systemie właśnie.
 
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
Co do 1 części wypowiedzi... Wczoraj np. takie atletico wcale nie grało w pucharze jakimiś głębokimi rezerwami, bo m.in. grał Mandżukić, a mimo to ugrali tylko remis z zespołem trzecioligowym... odpowiedz sobie teraz sam ;)
Co do straty, no cóż, zdarza się, ale ważne, że wyciągnąłeś wnioski no i że pzerwałeś w odpowiednim momencie i nie ma dużej straty. Nauka za którą dużo się płaci uczy najbardziej, wiem po sobie.
Co do 2 części posta - uważaj, mnie swojego czasu pazerność zgubiła bardzo i straciłem bardzo dużą kwotę na tym systemie właśnie.
Najważniejsze, to nie podpalać się, z doświadczenia wiem, że to najgorszy syndrom po porażce - chęć odbicia się. To taka rada ode mnie dla wszystkich świeżych ???? . Dodam tylko, że to był mecz w innym stylu, atleti miało zaplecze 3-0, a mecz ajaxu był pierwszym meczem (i chyba rewanżu nie ma, ale mogę się mylić).
Na dzisiaj
13:15 Al-Faysaly - Al-Shoalah
ostatnich 10 meczów na wyjeździe dla Al-Shoalah kończyło się 9 porażkami i 1 remisem, sądzę że dzisiaj coś wpadnie ???? .
Na koniec dodam, że już nie gram na gola dla drużyny, tylko i wyłącznie w całym meczu, pozdrawiam!
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ja tam tego Bayernu osobiście nie czuje, kursy jak na gola zespołu beda ok ale dupy nie beda urywac. Do tego w 7 meczach wyjazdowych 2 skonczyly sie 0-0 więc grajac Bayern na wyjezdzie wszystkie mecze na pewno bylibyśmy głeboko w d...
Oczywiście to Bayern i równie dobrze mogą strzelić 5 ale chłopaki grają zupełnie bez żadnej presji. O ile sytuacja sie nie zmieni, a na to nie ma co liczyc, to osobiście odpuszczam wszystkie wyjazdy ligowe Bayernu. Porto w teorii po wczorajszej porażce Benfiki megapewniak a jak bedzie zobaczymy ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja tam tego Bayernu osobiście nie czuje, kursy jak na gola zespołu beda ok ale dupy nie beda urywac. Do tego w 7 meczach wyjazdowych 2 skonczyly sie 0-0 więc grajac Bayern na wyjezdzie wszystkie mecze na pewno bylibyśmy głeboko w d...
Oczywiście to Bayern i równie dobrze mogą strzelić 5 ale chłopaki grają zupełnie bez żadnej presji. O ile sytuacja sie nie zmieni, a na to nie ma co liczyc, to osobiście odpuszczam wszystkie wyjazdy ligowe Bayernu.
Na 100% tez nie jestem przekonany co do gry Bayernu na wyjazdach. Obejrze z 10-20 minut meczu i zobacze co dalej. A moze to Mainz ich pocisnie ? ????
Bayern ma 11 pkt przewagi na Wolsburgiem. Mainz raczej bedzie walczyl o utrzymanie wiec kazdy pkt sie liczy. W sumie to cholera wie jak Bayern podejdzie do tego meczu. Moze lepiej sobie odpuscic ? ????
Mozna by zagrac zamiast Bayernu:
NETHERLANDS: Eredivisie
20:00 Heerenveen - Den Haag (oczywiscie brak minutowek)
Chociaz maloprawdopodobne zeby minutowki byly.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na koniec dodam, że już nie gram na gola dla drużyny, tylko i wyłącznie w całym meczu, pozdrawiam!
Nie nie, gol dla drużyny nie jest zły, jest czasem dużo lepszy niż gol ogólny, ale tylko w uzasadnionych przypadkach ;)

@edit
co do bayernu to tak jak Hank mówi. No i tym bardziej, że grają z Mainz, a oni w tym sezonie lubią sobie 0:0 pyknąć :razz:
poza tym bayern nic nie traci bramek w lidze prawie, no i kwestia jest taka, że jak ktoś oglądał ich mecze, to na pewno widział to wieeeelkie zaangażowanie :razz:
Nie wiem czy pojawią się minutówki znów w ZEA, ale jesli tak to mozna lekko:
Al-Jazira - Al Wasl
ew. na dziś też:
Heerenveen - Den Haag
Celta Vigo - Almeria
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No Al- Jazira to troche jak czeska młodzieżowka ????
Ale kursy beda pewnie podobne.
Holenderskiej w piatek to chyba mi sie jeszcze nie udalo zagrac wiec na minutowki bym nie liczyl.
Na gola ogolnego w meczu Bayernu to o 3 raczej można zapomnieć.
Celte też mam wstępnie ale decyzje podejme wieczorem, tak samo z Fenerbahce
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Na dzisiaj
13:15 Al-Faysaly - Al-Shoalah
ostatnich 10 meczów na wyjeździe dla Al-Shoalah kończyło się 9 porażkami i 1 remisem, sądzę że dzisiaj coś wpadnie ???? .
Miales farta ze nie bylo minutowek.
Al-Faysaly - Al-Shoalah 0:0
 
Do góry Bottom