>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Teraz tak piszesz bo znasz wyniki. To czemu przed meczami siedziales cicho ? ????
Byly wtopy i beda. Mowi sie trudno. Wkur.... to wiadomo ale takie jest zycie. Nie przewidzisz wszystkiego. Trzeba wziasc to na klate na spokoj bez nerwow.
Nastepnym razem pisz swoje propozycje a nie siedzisz jak mysz pod miotla i czekasz az komus sie noga powinie i dowalasz ludziom (widocznie masz z tego satysfakcje).
Jaki Ty jestes madry bo nie grales tego ale sam cos ostatnio nic nie podajesz ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gram do 70 min, która daje mi zwrot.
Czasem kończę na 60.
Skoro wybieram &quot;pewny mecz&quot; to jeżeli po 50-60 min nie pada bramka to wiadomo, że coś poszło nie tak , a dokładnie dobór spotkania.
Problemem jest u mnie za duża ilość granych zdarzeń :p
p.s.
W PSV będą tragiczne kursy, a przeciwnik postawi auobus
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
/z całym szacunkiem kolego ale nie możesz mieć 100% skuteczności, to jest niemożliwe, widzisz jak opisujesz te mecze ?? że gdyby weszły bramki to siedziałbyś zadowolony i mówił sam do siebie: miałem racje. super że masz jakieś tam swoje założenia ale to nie znaczy że zawsze one będą przekładały się na bramki w meczach, np wczoraj chciałeś grać Herenveen ale nie było minutówek, wynik 0:0 i co ?? Troche więcej pokory, ja też mam swoje kryteria wg dobieram mecze i założe się że jeślibyśmy stanęli w szranki i zrobili konkurs do 100 meczów to wynik byłby podobny, tylko że w jednym tygodniu Ty mógłbyś być bezbłedny a w innym ja.
Druga sprawa to jaki ma sens pisanie po fakcie gdy mecze się już odbyły a Ty wcześniej nie podałeś żadnych, które zamierzasz grać ?? Wiele razy w Twoich wypowiedziach widziałem pewny rodzaj dyplomatycznych stwierdzeń typu: &quot;no może jeszcze Real&quot; jk tam będą bramki to super i jesteś uchachany a jak będzie 0:0 to zamilkniesz na dzien lub dwa i uderzysz po jutrze znowu z nowymi meczami.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Szykuje sie ktos na Real ?
- sklad maja mocny
- kursy beda slabe
- trzeba liczyc na zakladke
- mocniejsza stawke dac
Grac czy nie grac ? Ok czekamy na analize od StraszakSam zeby pozniej nie bylo ze zle cos nie tak poszlo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
haker_dream 107

haker_dream

Użytkownik
graj dalej do 2, 3 albo 4 bramki nawet, to wkrótce się przekonasz :razz:
No to się grubo mylisz, nie grałem dzisiaj bramek więcej niż jednej. W meczu schalke nie było bramek, a w meczy manchesteru grałem na manchester, a pierwszą bramkę strzeliło crystal, więc nie wiem co tu takiego hard było ????

Edit:
WORLD: FIFA Club World Cup
20:30 Real Madrid - San Lorenzo
Gram ten typ od Yamakasiego, jeśli nie wejdzie, to robię urlop.

Mecz nie do grania, takie słabe kursy ;/
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
No cóż, dziś skuteczność 8/10, tylko straty z dwóch meczów nie do pokrycia z pozostałych. Bywa i tak, nie ma się co spinać. Może jutro będzie na plusie.
 
A 18

arko22

Użytkownik
Straszak naprawde mnie zadziwiasz. Dlaczego nie napisales wczesniej swoich typow badz nie napisales nie grajcie tego czy tamtego? Nie chce dzis sie juz denerwowac bo stracilem wszystko w kilka minut na 3 meczach. Zostalo pare groszy na odrabianie a moglem wczesniej zakonczyc z kupa kasy. Nie zale sie ale lepiej uwazajcie bo to jednak hazard i zle decycje kosztuja. Nie mysle o jutrze bo sie boje pomyslec o wyniku 0-0. Pozdrwaiam i zycze szczerze wytrwalosci bo mnie to zabralo sporo zdrowia
 
S 10

scavatore

Użytkownik
Witam
Obserwuje temat od jakiegoś czasu .
Nie omieszkałem również spróbować sposobu gry Hanka .
Ze skutkiem oczywiście negatywnym dla mojego portfela :;/:
Nie uważam jednak aby ten sposób był zły .
Błędów popełniłem kilka , za dużo meczy to po pierwsze .
Chęć odrobienia strat czyli zwiększenie stawki to dwa .
Nie trzymałem się założeń które nakreśliłem przed gra to trzy.
itd.
Oczywiście nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć ze padnie tak znienawidzone 0;0 , lecz można tez nieco wiecej rozsadku i samokontroli wprowadzic do gry .I to myślę jest kluczem do prowadzenia takiej gry.

Jedna z takich zasad powinna byc
Gram do 70 min, która daje mi zwrot.
Czasem kończę na 60.
Skoro wybieram &quot;pewny mecz&quot; to jeżeli po 50-60 min nie pada bramka to wiadomo, że coś poszło nie tak , a dokładnie dobór spotkania.
Problemem jest u mnie za duża ilość granych zdarzeń :p
p.s.
W PSV będą tragiczne kursy, a przeciwnik postawi auobus
inna zaś to gra tylko do pierwszej bramki.Bez różnicy czy to real czy juve.
moje błędy napędza chęć wygrania i przez to odchodzę od zasad jakie sobie ustaliłem . Porazka na kolejnym progu pcha mnie jeszcze dalej , chec odrobienia straty wciska POSTAW ZAKŁAD .
A to jedynie przynosi korzyści przeciwnej stronie .
 
A 18

arko22

Użytkownik
Witam
Obserwuje temat od jakiegoś czasu .
Nie omieszkałem również spróbować sposobu gry Hanka .
Ze skutkiem oczywiście negatywnym dla mojego portfela :;/:
Nie uważam jednak aby ten sposób był zły .
Błędów popełniłem kilka , za dużo meczy to po pierwsze .
Chęć odrobienia strat czyli zwiększenie stawki to dwa .
Nie trzymałem się założeń które nakreśliłem przed gra to trzy.
itd.
Oczywiście nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć ze padnie tak znienawidzone 0;0 , lecz można tez nieco wiecej rozsadku i samokontroli wprowadzic do gry .I to myślę jest kluczem do prowadzenia takiej gry.

Jedna z takich zasad powinna byc

inna zaś to gra tylko do pierwszej bramki.Bez różnicy czy to real czy juve.
moje błędy napędza chęć wygrania i przez to odchodzę od zasad jakie sobie ustaliłem . Porazka na kolejnym progu pcha mnie jeszcze dalej , chec odrobienia straty wciska POSTAW ZAKŁAD .
A to jedynie przynosi korzyści przeciwnej stronie .
Masz racje dzis skonczyl bym na plusie ale postanowilem grac dalej i wpierdolilo mi wszystko . Zagral bym te dwa mecze i konie i jestem na plus . To niesamowite ze 3 mecz pod rzad po zero w bramkach. Nic tak nie frustruje uwierzcie
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Druga sprawa to jaki ma sens pisanie po fakcie gdy mecze się już odbyły a Ty wcześniej nie podałeś żadnych, które zamierzasz grać ?? Wiele razy w Twoich wypowiedziach widziałem pewny rodzaj dyplomatycznych stwierdzeń typu: &quot;no może jeszcze Real&quot; jk tam będą bramki to super i jesteś uchachany a jak będzie 0:0 to zamilkniesz na dzien lub dwa i uderzysz po jutrze znowu z nowymi meczami.
Ty tak naprawdę, czy strugasz głupa teraz, żeby jakoś wyjść z twarzą?
ja grałem dziś tylko Manu, Leverkusen, Barcę i później planuję jeszcze PSV oraz ew. Real i Rayo.
Straszak naprawde mnie zadziwiasz. Dlaczego nie napisales wczesniej swoich typow badz nie napisales nie grajcie tego czy tamtego? Nie chce dzis sie juz denerwowac bo stracilem wszystko w kilka minut na 3 meczach. Zostalo pare groszy na odrabianie a moglem wczesniej zakonczyc z kupa kasy. Nie zale sie ale lepiej uwazajcie bo to jednak hazard i zle decycje kosztuja. Nie mysle o jutrze bo sie boje pomyslec o wyniku 0-0. Pozdrwaiam i zycze szczerze wytrwalosci bo mnie to zabralo sporo zdrowia
Po pierwsze to podałem swoje typy wcześniej, a po drugie to nie niańczę nikogo i nie mam zamiaru prowadzić za rączkę i pokazywać które cukierki dziecko ma wybrać żeby mu smakowało.
Inna kwestia to podawanie typów na cały dzień itd.
Dużo osób to robiło i pewnie robić będzie nadal. Byli lepsi i byli gorsi. Szczególnie zaskakujący był/jest marcinm222 o ile brze pamiętam, bo podawał mecze niekoniecznie mocno overowe, a chyba tylko raz czy dwa razy ni trafił na jakieś kilkadziesiąt (?) podanych typów. Niesamowity wynik.
A dlaczego ja nie podaję już swoich typów? Ano wystarczy sobie poczytać ten temat i każdy bardziej rozgarnięty osobnik zobaczy, jacy ciekawi ludzie się przewijają tutaj. A już szczytem chamstwa jest, jak ktoś podaje swoje typy i dostaje za nie potem opieprz, co też się już tutaj zdarzało.
Nie poddawaj się tak szybko, zrób sobie przerwę, przemyśl swoje błędy i graj dalej, ale za drobniejsze. Jak pójdzie dobrze, to dopłać więcej (chociaż po co? Jak będzie szło dobrze, to samo się uzbiera ;) ), ale przede wszystkim nie spiesz się, bo i po co? Do fortuny jeszcze nikt nie doszedł w kilka tygodni, chyba że dostał spadek ????
Wpłacając 200zł, można dojść do naprawdę dużych pieniędzy w stosunku do tego wkładu.
I nie lamentuj już, bo uwierz mi, że prawdopodobnie na pewnym etapie gry wtopiłem więcej niż Ty obecnie, bo była to kwota czterocyfrowa, prawie przekręcająca licznik, co było dla mnie ogromną sumą pieniędzy. Jak to się mówi, jak masz miękkie serce to iej twardą dupę, czy coś takiego :razz:

No to się grubo mylisz, nie grałem dzisiaj bramek więcej niż jednej. W meczu schalke nie było bramek, a w meczy manchesteru grałem na manchester, a pierwszą bramkę strzeliło crystal, więc nie wiem co tu takiego hard było ????
Stary ale ja nie mowie o dziś tu i teraz, tylko Ty ogólnie grasz do 2 czasem więcej bramek. To jest może i dobre, ale niekoniecznie w tym systemie. Nawet Hank Ci zwracał już uwagę, że takie granie, nawet jeśli przynosi zysk, to jest nieopłacalne bo ponosisz duże ryzyko. Być może wyjdziesz ogólnie na plus, bo być może jesteś dobrym typerem (ja jestem takim sobie), ale ja jestem zdania, że grając jakikolwiek system to ryzyko trzeba minimalizować, a nie dodatkowo go szukać.


Witam
Obserwuje temat od jakiegoś czasu .
Nie omieszkałem również spróbować sposobu gry Hanka .
Ze skutkiem oczywiście negatywnym dla mojego portfela :;/:
Nie uważam jednak aby ten sposób był zły .
Błędów popełniłem kilka , za dużo meczy to po pierwsze .
Chęć odrobienia strat czyli zwiększenie stawki to dwa .
Nie trzymałem się założeń które nakreśliłem przed gra to trzy.
itd.
Oczywiście nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć ze padnie tak znienawidzone 0;0 , lecz można tez nieco wiecej rozsadku i samokontroli wprowadzic do gry .I to myślę jest kluczem do prowadzenia takiej gry.

Jedna z takich zasad powinna byc

inna zaś to gra tylko do pierwszej bramki.Bez różnicy czy to real czy juve.
moje błędy napędza chęć wygrania i przez to odchodzę od zasad jakie sobie ustaliłem . Porazka na kolejnym progu pcha mnie jeszcze dalej , chec odrobienia straty wciska POSTAW ZAKŁAD .
A to jedynie przynosi korzyści przeciwnej stronie .
Generalnie, trzymanie się swoich ustalonych zasad w tym systemie to klucz, bez którego żadnych drzwi się nie otworzy ;) tutaj tworzą teorie ludzie, któzy grają przez miesiąc, góra dwa miesiące i potem się nagle ulatniają razem ze swoimi teoriami... to chyba nie przypadek :grin:
Jeśli przegrywasz i masz ochotę za wszelką cenę się odegrać to.. wyjdź gdzieś ze swoją połówkę o ile taką posiadasz, a jeśli nie, to idź na spacer. Najtańsza i najbardziej skuteczna kuracja dla gorącej głowy. Ja stosowałem jak swojego czasu przegrałem ponad połowę kapitału i po czasie umiem już lepiej kontrolować swoją żądzę wygrywania dużej ilości gotówki w krótkim czasie ;)
nawet jak przegram i stracę zysk z całego tygodnia, a czasem może nawet i więcej (od jakiegoś czasu idzie mi nadspodziewanie szczęśliwie), to nie popadam już w taki ciąg zachłanności i mówię sobie że mam cały tydzień żeby zacząć od początku i wrócić do stanu sprzed danego spotkania. Psychika w tym systemie odgrywa kluczową rolę i swoje trzeba chyba naprzegrywać, żeby się nauczyć paru zasad.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Wyjść z twarzą ?? przed Tobą czy o co biega gdzie wcześniej napisałeś oszuście że grałeś Manu, Leverkusen i Barce ?? Wcześniej niż te mecze sie odbyły a potem piszesz że coś tam zagrałeś.
Poza tym odniosłem się głównie do Twojego wpisu po tym jak zacząłeś się przemądrzać dlaczego ludzie grali takie &quot;głupie&quot; mecze Twoim zdaniem jak Stuttgart i Schalke, to wyraźnie Ci chyba napisałem że dzień wcześniej sam podałeś mecz gdzie było 0:0, bo tak poprostu działa ten system, nie da się mieć 100% skuteczności więc może przestań się wymądrzać i negować czyiś wyborów skoro sam nie podajesz też swoich, bo wszystkich rozumów nie pozjadałeś.
Sam przeczysz sobie, pisząc że &quot;nie będziesz ludzi za rączke prowadził&quot; ale wyśmiewasz i negujesz jak ktoś podał typ i on zakończył się 0:0.
Napisałem Ci już i powtórze jeszcze raz: WIĘCEJ POKORY bo życie Cię kiedyś samo jej nauczy.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 440

straszaksam

Użytkownik
Wyjść z twarzą ?? przed Tobą czy o co biega gdzie wcześniej napisałeś oszuście że grałeś Manu, Leverkusen i Barce ?? Wcześniej niż te mecze sie odbyły a potem piszesz że coś tam zagrałeś.
Poza tym odniosłem się głównie do Twojego wpisu po tym jak zacząłeś się przemądrzać dlaczego ludzie grali takie &quot;głupie&quot; mecze Twoim zdaniem jak Stuttgart i Schalke, to wyraźnie Ci chyba napisałem że dzień wcześniej sam podałeś mecz gdzie było 0:0, bo tak poprostu działa ten system, nie da się mieć 100% skuteczności więc może przestań się wymądrzać i negować czyiś wyborów skoro sam nie podajesz też swoich, bo wszystkich rozumów nie pozjadałeś.
Sam przeczysz sobie, pisząc że &quot;nie będziesz ludzi za rączke prowadził&quot; ale wyśmiewasz i negujesz jak ktoś podał typ i on zakończył się 0:0.
Napisałem Ci już i powtórze jeszcze raz: WIĘCEJ POKORY bo życie Cię kiedyś samo jej nauczy.
Pozdro
Widzę że wybiórczo czytasz, to podpowiem Ci że w drugiej części mojego zdania masz PSV, Real i Rayo, może łatwiej Ci będzie dostrzec. Poza tym, człowieku, ja przez tydzień podałem więcej typów, niż Ty przez całe istnienie tego tematu, więc jeśli już chcesz się w ten sposób licytować, to spokornieć powinieneś TY.
A darmowe rady powinno się przyjmować, a nie warczeć na kogoś kto je udziela.
Powtórze też dla Twojej INDYWIDUALNEJ wiedzy, że podany typ zawsze się weryfikuje przed graniem po sprawdzeniu składów itd.
miałem szczęście, ok, ale powiedz mi co skłoniło Cię do grania w meczu Hamburga, bo to mnie ciekawi. Oglądałeś w ogóle jakikolwiek ich mecz, czy zdecydowałeś się grać &quot;bo Schalke&quot;?
Niektórych chyba potrzebne są przegrane do wyciągania wniosków, a widzę że chyba nawet to nie wystarcza.
A co do podawania bądź nie podawania typów, to jest moja indywidualna sprawa czy się czymś dzielę ZA DARMO czy też nie.
Idź ochłoń, bo chyba za bardzo się przejąłeś tą przegraną dziś.
Następnym razem po prostu patrz na dwie drużyny, a nie na jedną.

Hmm ciekawe gdzie je podales? Czy Ci sie cos snilo a moze za duzo wypaliles ?
A po za tym to dziwne ze do mnie nic odpisujesz w postach czyzbys mnie zablokowal ? ????
Ty myślisz, że normalnie Cię będę traktował po tym co odstawiłeś za szopkę w grupie jak odchodziłeś?
A co do podania typów to polecam wizytę u okulisty, albo lepiej stół operacyjny, bo skoro nie widzisz pogrubionej czcionki to naprawdę nie jest dobrze.

@edit
nie interesuje mnie dalsza dyskusja jakby ktoś miał wątpliwości. Grajcie sobie i wybierajcie swoje typy, a później znów nie wyciągajcie żadnych wniosków, twierdząc że &quot;tak musiało być&quot;. Powodzenia ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie no wez mnie oswiec gdzie napisales ze grasz dzisiaj Barce - Leverkusen - ManUtd bo chyba Ty potrzebujesz lekarza ????
Mnie nie musisz traktowac normalnie ale traktuj innych ludzi normalnie bo sie za duzo wozisz i duzo ludzi juz zwracalo na ten temat uwage a Ty dalej swoje ????
I nie mamy o czym wiecej duskutowac wiec prosze nie pisz nic wiecej do mnie i na moj temat
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jak tak bardzo wszyscy chcecie mieć za darmo i cudze, to proszę bardzo. Ciekawe jak się będziecie potem czuć, jak któreś nie wejdzie, bo mi byłoby głupio że grałem to co ktoś podał i przegrałem ;)
Vitesse - Heracles
Dundee Utd - Celtic
Excelsior - Ajax
Hertha - Hoffenheim
Liverpool - Arsenal
Las Palmas - Osasuna (!)
Bordeaux - Lyon (!!)

@edit
swoją drogą to zazdrość przez was przemawia, że tak wypominacie komuś typy których nie graliście i ktoś nie podał, a weszły? Odpowiedz owca bądź którykolwiek z rzucających się, bo to doprawdy ciekawe.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Zapytałem gdzie podałeś typy na MU, Leverkusen i Barce. Potrafisz mi odpowiedzieć ??
Dzisiaj trafiłem na jeden typ 0:0 i był nim Stuttgart, nie chodzi o to co się skłania do grania, chodziło o pokazanie Tobie że nie masz monopolu na wiedze, dociera to do Ciebie ??
To jest Twoja sprawa czy podajesz typy czy nie ale nie kłam i nie manipuluj tutaj ludźmi, ceń swoje słowo a w poście powyżej napisałeś że podałeś 3 mecze jeszcze przed ich rozpoczęciem a kiedy zwróciłem Ci uwagę to mnie zacząłeś obrażać.
Skąd wogóle Ci się wzięło że ktoś chce słuchać Twoich darmowych rad ?? Przecież Ty niechcesz nas prowadzić za rączkę ani dawać &quot;darmowych cukierków&quot; więc my również nie musimy wysłuchiwać Twoich &quot;darmowych porad&quot;.
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Typy na dzis:
12:00 Villarreal - La Coruna
14:30 Excelsior - Ajax
18:00 Benfica - Gil Vicente
21:00 Ath. Bilbao - Atl. Madrid (nie czuje za bardzo tego meczu, ale moze zagram).
 
Do góry Bottom