>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

muntar 506

muntar

Użytkownik
W Meczu Mallorca - Jaen wyrabiają na razie normę rzutów rożnych. Bardzo aktywny mecz, jak tam nic nie wpadnie to się wkurzę. I prawie dwie setki już.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Dalej z uporem maniaka obstawiacie lige polska robaczki? ???? Pozdrowianie dla wszystkich, ktorzy obstawiaja jak leci ???? ???? ???? Dzis zanosi sie na 2x 0-0 ????
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Wchodzę teraz w spotkanie w Kielcach na minutówki.
To ja już nic nie rozumiem z twojej gry. Wcześniej pisałeś że grasz do 60 min. potem że pierwszą połowę a teraz pakujesz się w drugą i to jeszcze przy stracie z poprzednich meczy :-( Dziwny sposób i mało skuteczny jak widać
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
To ja już nic nie rozumiem z twojej gry. Wcześniej pisałeś że grasz do 60 min. potem że pierwszą połowę a teraz pakujesz się w drugą i to jeszcze przy stracie z poprzednich meczy :-( Dziwny sposób i mało skuteczny jak widać
&quot;Gra na chaos&quot;. :grin:
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
To ja już nic nie rozumiem z twojej gry. Wcześniej pisałeś że grasz do 60 min. potem że pierwszą połowę a teraz pakujesz się w drugą i to jeszcze przy stracie z poprzednich meczy :-( Dziwny sposób i mało skuteczny jak widać
Chodzi mi o szybkie zabicie typu. Bardzo często po 0-0 po pierwszej połowie szmata wpada w pierwszych minutach drugiej połowy. A buki wystawiają wtedy wysoki kurs na gola, po co mam inwestować całą pierwszą połowę i oddawać bukowi kapitał za darmo/??
 
A 0

arczibalt

Użytkownik
Nie chcialem pisac ale nie wytrzymalem. Wlasnie dzieki takim ludziom jak muntar i arko 22 bet365 nie wycofa nigdy tych zakladow (10 minutówki) bo zawsze beda miec na takich gosciach zysk. Jak mozna zagrac underowy mecz tj majorka po to zeby go zmienic na inny underowy mecz (korona) gdzie w tym samym czasie lecialy inne mecze typu besiktas arsenal czy nawet cos z chorwackiej typu nk osijek ktory ze statystyk duzo lepiej wyglada niz np majorka. Teraz pewnie chlopaki graja paok saloniki.....powodzenia.

Faktycznie system Henka nie kazdy rozumie no ale moze to wymaga czasu i doswiadczenia

pozdrawiam i bez napinki prosze bo juz za dlugo w tym siedze (bukmacherka)

panowie jedna rada korzystajac z mojego przykladu napierw troche poczytajcie w tym caly temat ktorego system dotyczy a pozniej sie udzielajcie na forum

pozdrawiam i zycze duzych wygranych
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Mecz Mallorca - Jaen już w kiblu. Pograłem cały mecz ale nie widzę aby ktoś tam miał chęć strzelić gola. Strzały pod publikę i widać że im się nie chce.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Nie chcialem pisac ale nie wytrzymalem. Wlasnie dzieki takim ludziom jak muntar i arko 22 bet365 nie wycofa nigdy tych zakladow (10 minutówki) bo zawsze beda miec na takich gosciach zysk. Jak mozna zagrac underowy mecz tj majorka po to zeby go zmienic na inny underowy mecz (korona) gdzie w tym samym czasie lecialy inne mecze typu besiktas arsenal czy nawet cos z chorwackiej typu nk osijek ktory ze statystyk duzo lepiej wyglada niz np majorka. Teraz pewnie chlopaki graja paok saloniki.....powodzenia.
Faktycznie system Henka nie kazdy rozumie no ale moze to wymaga czasu i doswiadczenia
pozdrawiam i bez napinki prosze bo juz za dlugo w tym siedze (bukmacherka)
panowie jedna rada korzystajac z mojego przykladu napierw troche poczytajcie w tym caly temat ktorego system dotyczy a pozniej sie udzielajcie na forum
pozdrawiam i zycze duzych wygranych
Sory chłopie ale w meczu Mallorca powinno spokojnie już ze 3-0 być, widocznie nie mają dzisiaj farta. Oglądam cały mecz od początku i było mnóstwo akcji po których wynik mógł się zmienić. Suche opieranie się na statystykach nie pomoże. W meczu Piasta jednak gol. Jeszcze Mallorca mogłaby tam coś ukłuć do końca.
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Teraz pewnie chlopaki graja paok saloniki.....powodzenia.

Faktycznie system Henka nie kazdy rozumie no ale moze to wymaga czasu i doswiadczenia

pozdrawiam i bez napinki prosze bo juz za dlugo w tym siedze (bukmacherka)

panowie jedna rada korzystajac z mojego przykladu napierw troche poczytajcie w tym caly temat ktorego system dotyczy a pozniej sie udzielajcie na forum

pozdrawiam i zycze duzych wygranych
kilka minut temu Panatinaikos miał 100% sytuację (2 napastników kontra bramkarz) - i słupek ;)
co do reszty - pełna zgoda....
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Nie chcialem pisac ale nie wytrzymalem. Wlasnie dzieki takim ludziom jak muntar i arko 22 bet365 nie wycofa nigdy tych zakladow (10 minutówki) bo zawsze beda miec na takich gosciach zysk. Jak mozna zagrac underowy mecz tj majorka po to zeby go zmienic na inny underowy mecz (korona) gdzie w tym samym czasie lecialy inne mecze typu besiktas arsenal czy nawet cos z chorwackiej typu nk osijek ktory ze statystyk duzo lepiej wyglada niz np majorka. Teraz pewnie chlopaki graja paok saloniki.....powodzenia.

Faktycznie system Henka nie kazdy rozumie no ale moze to wymaga czasu i doswiadczenia

pozdrawiam i bez napinki prosze bo juz za dlugo w tym siedze (bukmacherka)

panowie jedna rada korzystajac z mojego przykladu napierw troche poczytajcie w tym caly temat ktorego system dotyczy a pozniej sie udzielajcie na forum

pozdrawiam i zycze duzych wygranych
Dostrzegam w tej całej sytuacji jeden plus mianowicie bet365 nie wycofa tych zakładów ????
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
I wlasnie dlatego wole zaczac grac od 20 min ale grac za to do konca. Kolejny przyklad z zycia wziety Kielce - Gliwice ;)
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Dokladnie granie meczu Mallorca bylo bardzo ryzykowne. Sam mialem chec ich zagrac ale jak zobaczylem h2h to podziekowałem i przeszedlem na galatasaray i Osijek.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Sory chłopie ale w meczu Mallorca powinno spokojnie już ze 3-0 być, widocznie nie mają dzisiaj farta. Oglądam cały mecz od początku i było mnóstwo akcji po których wynik mógł się zmienić. Suche opieranie się na statystykach nie pomoże. W meczu Piasta jednak gol. Jeszcze Mallorca mogłaby tam coś ukłuć do końca.
a widziałeś tabele ?? i że to są ostatnie mecze ?? i że obydwie druzyny walczą o utrzymanie ?? i że istnieje prawdopodobienstwo spore że remis je zadowala ??
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Każdy mecz niesie za sobą ryzyko, nie ma meczów bez ryzyka. Wystarczy cofnąć się kilka stron wstecz jak wiara potopiła na PSG czy innych tuzach. Czasem takie mecze się zdarzają.
 
A 0

arczibalt

Użytkownik
herculesa tez nie ruszajcie nie warto dwa wyniki 0:0 u siebie juz mówią same za siebie

wole suche statystyki ktore mnie przekonaja niz pozniej pluc sobie w brode ze wlasnie supek czy karny nie wykorzystany....

zasada jest prosta widze mecz druzyn miedzy ktorymi byl w poprzednich meczach wynik 0:0 albo juz wogole jak w ostatnich 5 kolejkach np godpodarz czy gosc remisowal 0:0 to dla mnie mecz nie jest do grania

niby takie proste a jednak nie dla wszystkich... mi o tym nikt nie pisal nigdy sam do tego dochodzilem (placilem za to - betowi ???? ) ja wam o tym pisze wiec to wykorzystajcie

pozdrawiam
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Z drugiej strony kiedy poprzednie mecze były bramkowe a 2 ostanie zakończone wynikiem 0:0 to też jest małe prawdopodobieństwo że padnie 3 razy wynik bezbramkowy prawda?
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Z drugiej strony kiedy poprzednie mecze były bramkowe a 2 ostanie zakończone wynikiem 0:0 to też jest małe prawdopodobieństwo że padnie 3 razy wynik bezbramkowy prawda?

nieprawda, wpisz w google &quot;paradoks hazardzisty&quot; i przeczytaj ????
 
A 0

arczibalt

Użytkownik
Z drugiej strony kiedy poprzednie mecze były bramkowe a 2 ostanie zakończone wynikiem 0:0 to też jest małe prawdopodobieństwo że padnie 3 razy wynik bezbramkowy prawda?
prawda....ale rowniez ta upragniona bramka moze pasc po 80-tej min....a u mnie to sie równa z przegraną wg zasad autora ktory ten system opracowal.... tak wogole to szacunek dla goscia bo naprawde zrobil kawał dobrej roboty wystarczylo tylko troche ulepszyc ten system i jest naprawde niezle

a to ze czasami faworyt remisuje 0:0 to jest prawda i oczywista oczywistosc ale nie bede mial do siebie pretensji jesli zagram mecz typu alkmar - groningen i przegram bo wiem ze czarodziejem nie jestem a statystyki mówily jasno bramka jedna powinna byc spokojnie....natomiast gdybym zagral majorke i bym przegral to bym mogl miec tylko pretensje do siebie ze jestem zachlanny...a taki jak wiadomo dwa razy traci

pozdrawiam i wciaz apeluje bez napinki prosze....
 
Do góry Bottom