>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 72

siargiej

Użytkownik
Kolega podal fajny typ do gry, nikogo nie namawiajac do gry. Wtopa jest wliczona w ryzyko (da sie odrobic nawet 2 meczami)
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
To była tylkoluźna propozycja, poza tym nie rozumiem - &quot;pozamiatane&quot;, podzieliłem kapitał i nie gram całym na jeden mecz
Dzisiaj jest kilka fajnych meczy do grania nie warto pchać się na druga bramkę. Ktoś dzisiaj proponował Kashime do 2 i nie jest ciekawie bo już prawie 80 min a wynik dalej 1-0.
 
C 3

cris1980

Użytkownik
Ja czekam na Śląsk zgodnie z moimi propozycjami.
Mecz Kashimy to kolejny przykład na chyba żelazną zasadę w tym systemie czyli granie do 1 bramki (ew. bramki faworyta) i koniec.
Dobrze że dzisiaj dużo meczy do grania to odpuściłem bo inaczej na bank bym poszedł w 2 gola.
 
P 0

prusak

Użytkownik
ja tam trzymam sie zasady i tylko gram do jednej bramki
chyba ze bramka wpada do 10 minuty to warto pomyśleć
co dalej
 
emm 99

emm

Użytkownik
W moim przypadku najgorsze jest typowe, polskie myslenie - byle szybko i duzo. Dzis wlasnie poplynalem z kapitalem na poziomie sredniej krajowej, ale coz... cale szczescie, ze to nie moje, a buka pieniadze byly.

W tym systemie nie chodzi o to, zeby grac do 2,3 bramek - tylko wlasnie do jednego gola i przede wszystkim, zeby byc cierpliwym. Osobiscie nie polecam sie juz teraz przypalac i grac na sile, kto jest na + niech sobie spokojnie przebimba okres wakacyjny.
A wraz z nowym sezonem zacznie grac i bedzie cierpliwy...
Po powrocie zza granicy opisze jeszcze jeden bardzo ciekawy system zwiazany z nhl na ktorym takze udalo mi sie zarobic.

http://www.livesports.pl/pilka-nozna/niemcy/bundesliga/tabela/?t=UV4Vlz26&amp;amp;ts=2ZeoF4uk
http://www.livesports.pl/pilka-nozna/anglia/premier-league/tabela/
Mysle, ze to wyjasnia bardzo duzo jesli chodzi o system, przede wszystkim cierpliwie.. skutecznosc przyjdzie sama.
A od siebie na dzis:
Arsenal - Hull

P.s
Panowie pytanie, od razu ruszacie z progresja czy czekacie kilkanscie min?
Ja z reguly zaczynam progresje od bramka przed 30` po kursie minimum 3,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
owca26 171

owca26

Użytkownik
Nie chciałbym być źle zrozumiany albo coś ale chyba u niektórych bardzo kuleje zarządzanie kapitałem. Może opiszę swój sposób gry: zazwyczaj zaczynam po 10 minutach, progresja nie jest agresywna dlatego ze liczę się z możliwościa przegranej czyli logicznym jest, że próbuje jakoś ochraniać swój kapitał więc podzieliłem go tak żeby nie przegrać wszystkiego na jednym meczu. Po drugie gram do &quot;gol padnie do 70 minuty&quot; potem odpuszczam. Druga sprawa jest taka, że jesli padnie gol w meczu, który gram i właśnie zarobiłem to wcale nie znaczy, ze nie padnie więcej bramek ale jeśli uznam że warto dalej grać na tym samym rynku to zaczynam progresje od nowa a nie że wale coraz to większe stopnie. Poprostu pada gol, wygrałem ale oglądam mecz i stwierdzam że jest duże prawdopodobienstwo następnych bramek o traktuje to jak kolejny, inny mecz czyli zaczynam wszystko od początku, nie gram żadnymi dziwnymi ciągami itd
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Ktoś jeszzce się wypowie? Bo chce kontynuować progresje z poprzedniego meczu w tym spotkaniu, już za grubszą monetę ewentualnie gre na gola Realu w drugiej połowie
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Ktoś jeszzce się wypowie? Bo chce kontynuować progresje z poprzedniego meczu w tym spotkaniu, już za grubszą monetę ewentualnie gre na gola Realu w drugiej połowie
Slask wyglada niezle, z kolei real pozno wchodzi kurs, a bez cr7 ciezko
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Slask zaczalem nowa progresję, ale chce kontynuowac stara chyba na gola Realu jednak, kurs 3,40 w ktorej minucie wchodzi?
 
Do góry Bottom