>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
komentator jest zawsze ten sam do lig południowoamerykańskich... widać, że mało grywasz na live ze słonecznego kontynentu :razz:
ogólnie to weekend dawał tak się obłowić, że głowa mała... szkoda tylko, że nie skorzystałem w pełni ????
a tak w kwestii typów - jak gra Colo Colo u siebie, to polecam grać zawsze, chyba że są jakieś silne przeciwwskazania. Oni w tym sezonie powinni zdominować 1 ligę chilijską, po poczynionych wzmocnieniach.
Ogólnie to polecam zainteresować się nie tylko europejską piłką ;)
 
H 13

hooma

Użytkownik
Zla opcje wybrales. Chodzi o &quot;czas ntego gola&quot; Nie wszystkie spotkania to maja. Szukaj a znajdziesz. Przede wszystkim mecze popularnych lig. Choc i to nie jest regula.
Albo ja jakiś zacofany albo naprawdę nie potrafie trafić na takiego rodzaju zakład. Wszędzie albo przedziały 10min albo 15min lub strzeli drużyna przed 60min lub po. To wszystko to nie to, o czym mówi autor.
 
H 221

heksan

Użytkownik
Wejdź teraz na bet365 i włącz mecz Boca Juniors. Jak już włączyłeś to zjedź suwakiem na sam dół i masz tam : Czas 1 gola, Czas 1 gola- Boca Juniors, Czas 1 gola-Newell&#39;s. I chodzi o Czas 1 gola ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
komentator jest zawsze ten sam do lig południowoamerykańskich... widać, że mało grywasz na live ze słonecznego kontynentu :razz:
Już go parę razy słyszałem stąd wzmianka o nim, a to, że cały czas ten sam - to nie wiedziałem ????
Ostatnio jakoś nie oglądam meczy bo gdy patrzę to bramki nie padają, włączam podgląd graficzny i od razu typy siadają ????

tutaj: http://www.livesports.pl/mecz/nakNL5A6/#h2h;overall gdyby mecz nie byłby tak późno to bym możliwe, że go zagrał, bo gdzie trzy remisy 0:00 pod rząd ? - przecież to niemożliwe.... masz ci babo placek :/

Wczoraj na chorwackiej lidze sobie pograliśmy... 2 mecze w 1min gole, a u mnie dopiero od 3 progu stawkowanie się rozpędza ????

Na dzisiaj bramkostrzelna Pogoń ?
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja mimo wszystko nie wierzę w Pogoń, seria overów kiedyś się skończy, Piast może murować bramkę a i w Ekstraklasie w ciągu 31 meczy bez 0:0
Sezon 2013/2014 brak wyniku 0:0 od 39 spotkań
Sezon 2012/2013 brak wyniku 0:0 od 35 spotkań.

Jakiś inny argument, że akurat w 31 meczu będzie 0:0? Nikt tu nie oczekuje kolejnego ov 2,5 czy 3,5 od Pogoni tylko ov 0,5 aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że kwestia 0:0 to kwestia kilku najbliższych jak nie najbliższego spotkania.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Witam, w tym momencie nie ma nic ! ???? Pewnie koło 19 coś wystartuje, taka prośba podawajmy także typy oraz godziny ????
Za 8 minut startuje pogoń
 
H 13

hooma

Użytkownik
Ja próbuję właśnie HIFK - Ilves, że gospodarze wygrają do 30min po kursie 4.33 (Sportingbet). Przed chwilą goście zarobili czerwoną!
Musiałem edytować.
Gol! 1:0 dla HIFK i typ wszedł ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja próbuję właśnie HIFK - Ilves, że gospodarze wygrają do 30min po kursie 4.33 (Sportingbet). Przed chwilą goście zarobili czerwoną!
Musiałem edytować.
Gol! 1:0 dla HIFK i typ wszedł ;)
Chyba sie koledze pomylily dzialy. Tu nie chodzi o to ktora druzyna wygra do danej minuty. Radze poczytac dzial &quot;Gol do XX minuty- progresja&quot; ze zrozumieniem.

Na dzisiaj bramkostrzelna Pogoń ?
Ja sobie polska ekstraklase daruje tego gowna nie da sie ogladac i szkoda na to czasu.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
No i wykrakaliście.... odpuszczam w 80 min zasraną Pogoń.
Nie zauważyłem przed meczem, że byli faworytami więc Gliwice zapewne stały jak tępe pały w swoim polu karnym....
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Sezon 2013/2014 brak wyniku 0:0 od 39 spotkań
Sezon 2012/2013 brak wyniku 0:0 od 35 spotkań.

Jakiś inny argument, że akurat w 31 meczu będzie 0:0? Nikt tu nie oczekuje kolejnego ov 2,5 czy 3,5 od Pogoni tylko ov 0,5 aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że kwestia 0:0 to kwestia kilku najbliższych jak nie najbliższego spotkania.
Przeczucie po obejrzeniu spotkań Pogoni w tym sezonie. Jak widać nie zmyliło mnie.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Hmm ciekawe, że o tym przeczuciu piszesz dopiero po meczu no, ale OK niech będzie, bo wcześniejszy argument brzmiał trochę jak przy progresji remisowej, że nie było już od tylu kolejek remisu 0:0 to teraz szansa na to jest dużo większa;) Ja tam polskiej ekstraklasy nie oglądam, bo nie jestem masochistą, ale czytałem, że w meczu wyjątkowo mało się działo więc wątpię, że ktokolwiek to ciągnął do samego końca.
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
A generalnie panowie jak sytuacja, większość z was jest na + ???? ?
Można by się zabezpieczyć przed meczem i obstawić pewną kwotę na poniżej 0,5 cały mecz (dobre kursy), tylko zostaje kwestia między 80 a 90 minutą, wtedy już nie można grać progresji (nie ma takiej opcji)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A generalnie panowie jak sytuacja, większość z was jest na + ???? ?
jak się boisz grać, to nie zaczynaj. Co Ci sa opinia, czy jestem na plus parę stówek, jak ktoś inny powie że przegrał cały kapitał? Kim będziesz się sugerował? :razz:
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
jak się boisz grać, to nie zaczynaj. Co Ci sa opinia, czy jestem na plus parę stówek, jak ktoś inny powie że przegrał cały kapitał? Kim będziesz się sugerował? :razz:
Nie boję się i już gram, taka ciekawość bo dobrze to wygląda ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ja jestem w plecy jakby ktoś pytał ????
ale to z łakomstwa - za dużo meczy gram i nie trzymam się wszystkich reguł ????
Zostało mi jeszcze budżetu na 2 progresje do 80 min więc jeszcze trochę pociągnę ????
Ciekaw jestem dzisiejszych kursów na Real.
Macie coś na dziś oprócz Realu ?
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Ja dopiero dobieram doświadczenia, gra na kasę to jednak inna bajka. Jak na razie odradzam polskie ligi - ciężko się to ogląda. Trzeba dokładnie przeglądać statystyki i chyba tyle z reguł ????
 
Do góry Bottom