>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Jest jakaś szansa na pierwszą ligę Irlandzką ?
Wexford - Galway
Typ wygląda przemiło, ale chyba minutówek nie będzie :/
W każdym razie zaczynają się ligi , &quot;będzie się działo, będzie zabawa....&quot; ????
Ode mnie:
SZWECJA: Superettan - Runda 19
18:20 Sirius - Degerfors
Analiza: overowa liga , drużyny siłowo podobne. Ostatni mecz tych drużyn u Sirius zakończony 0:0.
Poprzednie spotkanie Degerfors 0:0 , ostatnie 2 mecze Sirius 2:2.
Nie za dużo tych remisów ostatnio? ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Przecież tych spotkań bankowo nie będzie. Ani irlandzkiej, ani 2 ligi szwedzkiej nigdy nie było na tych zakładach.

@EDIT
o dziwo Sirius był... kto pograł, ten wygrał, gratulacje.
No cóż, nikt nie jest nieomylny ????
 
kielon89 98

kielon89

Użytkownik
Ktoś wie dlaczego w Eredivisie wczoraj w meczu Zwolle-Utrecht zaraz po rozpoczęciu Bet365 zlikwidował interesujące nas zakłady ? ???? Tochę uratował mi dupę bo brama była bodajże w 80&#39; ale nie ładne to było z ich strony;p
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja wczoraj zagrałem tylko Craxe, a potem rekreacyjnie oglądałem przy piwku mecz Górnika. No to ładne jaja o czym piszecie spotkałem się z tym, że często zawieszają rynek nawet na 3 minuty i więcej, ale żeby całkowicie wycofać opcje 10 minutową :-o:-o:-o tym bardziej, że w eredivisie zawsze ten rynek był dostępny, bo to żadna egzotyczna liga. Hmm jeżeli na początku to pikuś gorzej gdyby to już było w połowie meczu, na szczęście 10 minutówki są też u innych buków.
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Tochę uratował mi dupę bo brama była bodajże w 80&#39;
Dokładnie w 75.
Ja się już trzeci raz spotkałem z takim czymś i nie mam pojęcia, dlaczego tak się czasem dzieje.
Zablokowali też w meczu Rody ???? W tych meczach postawiłem do 20 minuty i na tym był koniec mojego grania. Co ciekawe po strzeleniu bramki przez Rode pojawiła się opcja na gola ale tylko na gospodarza ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ekpekt 10 minutowe przedziały
Bwin 15 -||- -||-
Wiliam Hill 5 -||- -||-

Nie ma tam co prawda gola do xx minuty, ale jak jesteś w połowie progresji i widzisz, że bramka to kwestia czasu to lepszym rozwiązaniem wydaje się trafić jeden pewny próg niż odpuścić, bo bet 365 poleciał w kulki.
 
F 0

fringg

Użytkownik
Mi się bodajże na dwóch meczach taka sytuacja zdarzyła, ale były to drużyny &#39;niszowe&#39;. W obu przypadkach koło 10-20 minuty.
btw eMm, kończysz definitywnie?
 
F 0

fringg

Użytkownik
Ja osobiście odpuszczę mecz GKS z Śląskiem. W Bełchatowie ubytki kadrowe, ogólnie jakoś do mnie ten mecz nie przemawia.
btw liga ukraińska ma dostępny ten zakład?
 
F 0

fringg

Użytkownik
Gram i szachtar i dynamo. Zobaczymy co z Tego wyjdzie
edit: trochę za bardzo się rozpędziłem bo do tej pory grałem starannie dobrane mecze, a tu się pokusiłem na dynamo. Nauczka na przyszłość ???? zysk z weekendu odszedł w nicość ????
edit 2: co myślicie o Legii? Berg wystawił prawie najsilniejszy skład, brak Żyry i Kucharczyka. Ja wchodzę.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Zrezygnoałem z Legii po 3 progach i myślałem,że odrobię to w meczu Lille ale ze wszystkich zdarzeń , które się rozpoczęły o 21:00 oczywiście wybrałem to, w którym nie padają bramki....
Jak tu polegnę wyznaczam kolejną zasadę: NIE GRAĆ w meczach, gdzie gospodarzem jest zdecydowany faworyt.....
 
F 0

fringg

Użytkownik
Legia siadła dość ładnie. Ja na jutro zagram sobie takie o to mecze:
Lechia- Lech, Lech padaka, Lechia jak na razie imponuje formą, w dodatku mecz w Gdańsku,
Salzburg- wiadomo, dodatkowo jeśli wystawią podstawowy skład, to lecę grubo
Zastanawiam się jeszcze nad Lyonem, Monako, Zawisza(3 porażki z rzędu, grają u siebie) i Wisełką. Ale, to jutro na spokojnie przeanalizuje, + dobór odpowiednich stawek.
edit: dorzucam Wisełką i Zawisze. Lyon i Monaco też gram.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie za szybko zrezygnowales ? A po przerwie zaczeli strzelac ????
Mądry Polak po szkodzie....
Cały dzień grania i na koniec wtopa.
Żal
7 spotkań o 21:00
wszystkie zakończone co najmniej jednym golem oprócz tego, który zagrałem (w dodatku grubo)
Takie cuda tyko u mnie......
 
Do góry Bottom