>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

C 92

cebulka

Użytkownik
Spokojnie tego meczu i tak nie było w ofercie 10 minutowej. Poza tym według mnie takie &quot;ustawki&quot; częściej zdarzają się w meczach charytatywnych czy meczach gwiazdy kontra gwiazdy gdzie 4+ bramki w takim meczu to standard. Ja czułem że Borussia się zepnie, bo jakby wypadli w oczach swoich kibiców na krótko przed rozpoczęciem sezonu z takim przeciwnikiem. Według mnie takie mecze zawsze będą miały &quot;podtekst polityczny&quot;.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Na dzisiaj wstępnie wyselekcjonowałem niżej wymienione mecze.
Liczę na głębszą analizę co z tego można zagrać.
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
19:00 Lech Poznań (Pol) - Stjarnan (Ice)
19:30 Hajduk Split (Cro) - Shakhtar K. (Kaz)
20:00 Brondby (Den) - Club Brugge (Bel)
20:30 Hafnarfjordur (Ice) - Elfsborg (Swe)
20:30 Lyon (Fra) - Mlada Boleslav (Cze)
21:15 Rijeka (Cro) - Vikingur (Fai)
FINLANDIA: Ykkonen
17:30 HIFK - KTP - brak w ofercie czasowej (gol w 18 min... byłaby zakładka....)
Edyta:
Nie licząc żałosnego Lecha wszystko inne by weszło
 
P 13

pusty

Użytkownik
Na dzisiaj wstępnie wyselekcjonowałem niżej wymienione mecze.
Liczę na głębszą analizę co z tego można zagrać.
EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
19:00 Lech Poznań (Pol) - Stjarnan (Ice)
19:30 Hajduk Split (Cro) - Shakhtar K. (Kaz)
20:00 Brondby (Den) - Club Brugge (Bel)
20:30 Hafnarfjordur (Ice) - Elfsborg (Swe)
20:30 Lyon (Fra) - Mlada Boleslav (Cze)
21:15 Rijeka (Cro) - Vikingur (Fai)
FINLANDIA: Ykkonen
17:30 HIFK - KTP
z tych podanych meczy tylko ten będzie w 10 minutówkach, ale może się mylę
20:00 Brondby (Den) - Club Brugge (Bel)
 
H 13

hooma

Użytkownik
Przepraszam, a jakie znasz stronki z możliwym typowaniem &quot;gol do minuty&quot;, a nie w przedziale czasowym? Ja mam niestety konto na Sportingbet, gdzie mają przedziały :/
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie widzę żeby ktoś zaproponował mecz z LE Shmona - Dynamo Moskwa według mnie warto przyjrzeć się temu spotkaniu bliżej. Raz boisko neutralne. Dwa pierwszy mecz 30 sytuacji podbramkowych Dynama i niespodzianka wynik 1:1. Trzy znacząca poprawa skuteczności Dynama w lidze rosyjskiej wynik hokejowy 7:3 na inauguracje tej ligi z Rostovem. Wynik bezbramkowy eliminuje Dynamo z dalszej rywalizacji więc w meczu powinno się sporo dziać.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie widzę żeby ktoś zaproponował mecz z LE Shmona - Dynamo Moskwa według mnie warto przyjrzeć się temu spotkaniu bliżej. Raz boisko neutralne. Dwa pierwszy mecz 30 sytuacji podbramkowych Dynama i niespodzianka wynik 1:1. Trzy znacząca poprawa skuteczności Dynama w lidze rosyjskiej wynik hokejowy 7:3 na inauguracje tej ligi z Rostovem. Wynik bezbramkowy eliminuje Dynamo z dalszej rywalizacji więc w meczu powinno się sporo dziać.
O, z tym to się mogę zgodzić i nawet dać reputę. Bardzo dobry mecz do typowania, o ile będą minutówki dostępne.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Powinien być na 99% tydzień temu jak grałem ten mecz to 10 minutówki były do grania. Teraz też jest dużo zakładów na ten mecz + transmisja. Mam nadzieje, że Kokorin zagra od początku, bo ostatnio wszedł z ławki i wniósł sporo ożywienia w grę Dynama.


Dynamo 3x✅:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
30 minut, a tu już over 2,5. Bardziej spodziewałem się bramek w drugiej połowie jak tydzień temu, ale ważne że typ siadł i dało się trochę zarobić bez większych emocji.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja po drugim golu Dynama się przerzuciłem na Lecha i jedno wielkie rozczarowanie. Pachnie mi tam sensacją (0:0) jeżeli po przerwie się gra Lecha nie zmieni. Mam obstawiony próg do 50 minuty więc zobaczę czy będą jakieś zmiany i czy w końcu przyspieszą grę.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie bylo zmian w składzie po przerwie.
Atakują ale mają powolne te ataki i jest tam 2x więcej islandczyków.
Odpuszczam.
Wrzucaja każdą piłkę na główkę naszych a tam jednego niebieskiego kryje 4 żółtych
Nadrobi się w innych meczach
 
emm 99

emm

Użytkownik
Jest co odrabiac, ale tak to jest jak na szybko w pracy sie cos pogra.. a przeciez rozkminione bylo cos calkiem innego ???? Pierwsza wtopa odkad gram w tym seoznie, ktora i tak nie okazala sie tragiczna.
Patrzac po stat na becie wygladalo to na miazdrzaca przewage.
A bylo dzis PSV, AIK, Rosenborg i byloby niezle. Mimo wszystko walczymy dalej ????
Jutro:
18:30
Kapfenberg - Horn ⛔⛔⛔
Randers - Vestsjaelland ⛔⛔⛔
Szkoda, ze o tej samej porze, bo budzet sie dzis troche uszczuplil, dlatego pewnie overowa austriacka.

20:00
FC OSS - Volendam
20:30
Reims - PSG

Czas odrobic dzisiejsze straty z nawiazka!

???? GAME OVER..
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja też nie chciałem grać Lecha, bo o tej samej godzinie miałem upatrzone Dynamo. Tam padły szybko bramki to sobie myślę przeniosę się na Lecha przecież tam bramka to kwestia czasu. Posiadanie piłki, strzały, rożne no idealny typ lepszego już dzisiaj nie znajde :grin::grin::grin: a tu Lech zagrał taką padake jeszcze u siebie.

Jutro pierwszy mecz Eredivisie Zwolle-Utrecht, a to też mocno overowa liga. Trzeba sobie ten dzisiejszy ⛔ przez weekend odrobić.
 
Do góry Bottom