>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Swoją drogą mam przeczucie, że Legia dzisiaj strzeli bramkę ale jednak obawa jest przed postawieniem tego spotkania. Powodzenia
Popatrz na ten mecz inaczej. Legia może nie strzelić ale Celtic potrzebuje 3 bramek i uważam że zrobią wszystko aby je zdobyć. Zamierzam zagrać na bramkę dla Szkotów. ⛔
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Popatrz na ten mecz inaczej. Legia może nie strzelić ale Celtic potrzebuje 3 bramek i uważam że zrobią wszystko aby je zdobyć. Zamierzam zagrać na bramkę dla Szkotów.
Właśnie podejrzewam, że Szkoci rzucą się od początku do ataku co będzie świetną okazją do kontr dla Legi z dynamicznym Koseckim i będącym w bardzo dobrej formie Radoviciem. Poza tym Celtic w ostatnim czasie gra fatalnie w obronie a dodatkowo wypadł im podstawowy obrońca za czerwoną kartkę z poprzedniego meczu.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Tak jak piszesz.
Celtic nie ma nic do stracenia.
Albo będą atakować na maxa aż coś ustrzelą albo wyłapią kontrę od Legii co w efekcie da nam co najmniej jedną bramkę, a przecież taki nasz cel ????
 
H 221

heksan

Użytkownik
Co myślicie o meczu Śląska z Dortmundem? Wiem, że z reguły towarzyskich nie powinno się grać ale ten mecz jest szczególny. Dortmund, klub, który jest wyjątkowo popularny w Polsce na pewno będzie chciał sprawić radość kibicom a dla Śląska gra z taką marką to na pewno olbrzymia mobilizacja. Jakoś nie wierzę, że będzie 0:0 w tym meczu. Już prędzej jakiś wyniki hokejowy typu 3:3. Kto wie, może nawet drużyny dogadają się na jakiś wysoki remis. Jeśli będzie do gry to myślę, że warto próbować.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Bramki tam będą bankowo, pytanie tylko czy będą tam zakłady na minuty i pytanie czy kogoś będą interesowały takie kursy, bo będą tam niesamowicie niskie ;)
ja bym osobiście nie grał tego spotkania, z racji niskich kursów.
(ja ogólnie z powrotem do tego systemu czekam do końca miesiąca przynajmniej)
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Co myślicie o meczu Śląska z Dortmundem? Wiem, że z reguły towarzyskich nie powinno się grać ale ten mecz jest szczególny. Dortmund, klub, który jest wyjątkowo popularny w Polsce na pewno będzie chciał sprawić radość kibicom a dla Śląska gra z taką marką to na pewno olbrzymia mobilizacja. Jakoś nie wierzę, że będzie 0:0 w tym meczu. Już prędzej jakiś wyniki hokejowy typu 3:3. Kto wie, może nawet drużyny dogadają się na jakiś wysoki remis. Jeśli będzie do gry to myślę, że warto próbować.
Ciekawe spotkanie ale czy będzie dostępne w przedziałach minutowych mam takie pytanie ;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Co myślicie o meczu Śląska z Dortmundem? Wiem, że z reguły towarzyskich nie powinno się grać ale ten mecz jest szczególny. Dortmund, klub, który jest wyjątkowo popularny w Polsce na pewno będzie chciał sprawić radość kibicom a dla Śląska gra z taką marką to na pewno olbrzymia mobilizacja. Jakoś nie wierzę, że będzie 0:0 w tym meczu. Już prędzej jakiś wyniki hokejowy typu 3:3. Kto wie, może nawet drużyny dogadają się na jakiś wysoki remis. Jeśli będzie do gry to myślę, że warto próbować.
Takie mecze przeważnie kończą się &quot;ustawką&quot; i dużą ilością goli choćby Lechia-Barcelona. Ja bym jednak uważał, bo pomimo że to mecz o przysłowiową pietruszkę to jednak to niemiecka drużyna, a wiadomo że taka rywalizacja ma dodatkowy smaczek. W 2012 Legia grała z Borussia i było tylko 0:1 Duże znaczenie mają też składy czy nie wyjdzie głęboka rezerwa.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Gram GOL dla Zenit i zaczynam się denerwować.
Ustrzelą coś w końcu?
AEL zamurowało bramkę no i te wykończenia Zenitu mnie chyba prędzej wykończą :/
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Granie gola konkretnie Zenitu to kompletnie nieporozumienie przy tych stawkach, roznica w stawkach jest jakies kilkanaście sec. Osobiscie gram ten mecz i faktycznie gra Zenitu od czerwonej kartki wygląda ok. Reasumując martwię się z racji sumy jaką włożyłem w mecz a nie z racji przebiegu spotkania ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Ja sie zastanawiam czy wystartowac od 2 polowy. Czerwona kartka, strzalow tez bylo troche tylko czy przebija sie przez mur ? ????
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dla mnie Zenit wyglada conajmniej slabo.. szkoda, poogladam jeszcze chwile Malmo i jak tam bedzie to wygladalo rownie slabo poczekam na Salzburg\Legie.

Mimo wszystko powodzenia panowie z tymi ruskimi...
o, czyli git! ;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja sie zastanawiam czy wystartowac od 2 polowy. Czerwona kartka, strzalow tez bylo troche tylko czy przebija sie przez mur ? ????
Według mnie warto spróbować to pograć od drugiej połowy, bo bramka jest kwestią czasu. Dokładnie Hank różnica prawie żadna, a zawsze AEL może trafić ze stałego fragmentu, kontry, błędu obrony czy spalonego
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Udało się i _Hank_ masz rację, ale na początku spotkania duża róznica była. Dopiero czerwona kartka zbliżyła kursy.
Na szczęście się udało, szkoda tylko, że bez zakładki.
Pozdrawiam
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Coś ten Salzburg na wielkim luzie podchodzi do tego meczu myślałem, że przycisną od samego początku, a oni grają tak gdyby to oni pierwszy mecz wygrali 2:1 Zobaczymy jak to się będzie dalej rozwijało, ale z taką grą zaczynam mieć pewne obawy do tego typu ...
Bramka z rożnego udało się przed rożnym postawić drugi próg ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja się chyba przeniosę na Legie i tak już jestem dzisiaj na duużym ✅✅✅ bo zagrałem grubo Salzburg, ale myślę że Salzburg coś jeszcze ustrzeli, bo to nie jest drużyna która broni wyniku i jakaś bramka powinna jeszcze wpaść.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dokładnie trzeci gol dla Salzburga ???? to kwestia czasu, ale juz wystarczy..
Legii nie ogladam choc patrzac po statystykach cos powinno tam pasc.

Zreszta.. mala lyzeczka caly czas, szykujcie panowie DOBRE typy na weekend - chetnie w nd skorzystam z czyjegos typu, bo weekend powinienem miec mocno zajety, a przeciez zarabiac trzeba ;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja Legie oglądam i tylko oglądam bez grania. Za dużo się tam nie dzieje, a szkoda by było stracić wypracowany zysk. Tym bardziej, że jutro LE no i weekend za niedługo.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
W Salzburgu przegapiłem zakładkę :/
Gram legię ale mecz na słabym poziomie po 30 min
edit
GOL i to w dodatku nasi
2 rzeczy cieszą ????
 
firel 142

firel

Użytkownik
Co myślicie o meczu Śląska z Dortmundem? Wiem, że z reguły towarzyskich nie powinno się grać ale ten mecz jest szczególny. Dortmund, klub, który jest wyjątkowo popularny w Polsce na pewno będzie chciał sprawić radość kibicom a dla Śląska gra z taką marką to na pewno olbrzymia mobilizacja. Jakoś nie wierzę, że będzie 0:0 w tym meczu. Już prędzej jakiś wyniki hokejowy typu 3:3. Kto wie, może nawet drużyny dogadają się na jakiś wysoki remis. Jeśli będzie do gry to myślę, że warto próbować.
Najgłupszy argument na świecie. bez urazy
 
Do góry Bottom