>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam. Na dzisiaj mam 6 spotkań:

Jagiellonia - Cracovia ✅
FAC Wien - Horn✅
NK Zagrzeb - Lokomotiva Zagrzeb (za większą stawkę)✅ (lekka nerwówka była ;) )
Puskas Academy - Pesci (brak oferty)
Drogheda - UCD (brak oferty)
St. Patricks - Sligo Rovers (za większą stawkę) (brak oferty)

Mam pytanie. Na ile minut przed końcem progu obstawiacie kolejny? Ja osobiście staram się, żeby kurs kolejnego progu nie był niższy niż 3.20
 
P 13

pusty

Użytkownik
Witam. Na dzisiaj mam 6 spotkań:

Puskas Academy - Pesci
Drogheda - UCD
St. Patricks - Sligo Rovers (za większą stawkę)
Mam pytanie. Na ile minut przed końcem progu obstawiacie kolejny? Ja osobiście staram się, żeby kurs kolejnego progu nie był niższy niż 3.20
tych 3 meczy raczej nie będzie, jedni czekaj na kurs 3 i stawiając, ja osobiście czekam do samego końca jak najwyzszy kurs
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Witam. Na dzisiaj mam 6 spotkań:

Jagiellonia - Cracovia
FAC Wien - Horn
NK Zagrzeb - Lokomotiva Zagrzeb (za większą stawkę)
Puskas Academy - Pesci
Drogheda - UCD
St. Patricks - Sligo Rovers (za większą stawkę)

Mam pytanie. Na ile minut przed końcem progu obstawiacie kolejny? Ja osobiście staram się, żeby kurs kolejnego progu nie był niższy niż 3.20
Po pierwsze kolego, ogranicz swoje posty.

Po drugie- grasz od paru dni co widać po Twoich kuriozalnych propozycjach (od kiedy Węgry czy Irlandia jest dostępna w ofercie? - nie wiesz tego, bo niby skąd).

Po trzecie nie wiesz jaki kurs grają koledzy to może by tak przeczytać oba tematy od początku do końca zamiast bawić się w propozycje?
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
tych 3 meczy raczej nie będzie, jedni czekaj na kurs 3 i stawiając, ja osobiście czekam do samego końca jak najwyzszy kurs
Na pewno zdajesz sobie sprawę że znacznie ograniczasz wtedy swoje szanse na zakładkę, ale nie zamierzam się tu wymądrzac bo każdy gra jakimi kursami chce. Natomiast jeżeli czekasz do samego końca z postawieniem kolejnego progu to nie zdziw się jak Cie to zgubi za którymś razem. Mam na myśli wcale nie tak rzadką sytuację, sam tak miałem kilka razy (ale stawiałem najpóźniej po kursie 3,00 więc nie byłem na tym stratny). Otóż wystarczy że tuż przed rozpoczęciem kolejnego progu np w 48-49min będzie podyktowany rzut karny. Bet zamyka zakłady, zawodnicy ucinają sobie pogawędkę z sędzią i zanim rzut karny zostanie wykonany to mamy 50+ minutę i jeżeli zostanie wykorzystany to jest po sprawie ;d Myślę, że warto miec to na uwadze jeżeli tak długo czeka się z kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 92

cebulka

Użytkownik
Po pierwsze kolego, ogranicz swoje posty.

Po drugie- grasz od paru dni co widać po Twoich kuriozalnych propozycjach (od kiedy Węgry czy Irlandia jest dostępna w ofercie? - nie wiesz tego, bo niby skąd).

Po trzecie nie wiesz jaki kurs grają koledzy to może by tak przeczytać oba tematy od początku do końca zamiast bawić się w propozycje?
Chłopie o co Ci chodzi? Przecież po to jest forum żeby się ludzie na nim wypowiadali i dyskutowali o swoich typach i propozycjach. Nie pisze typów w głównym temacie tylko specjalnie stworzonym do tego celu.

Kolega przekroczył jakiś limit postów na dzień, że musi ograniczyć ich ilość?

Ja akurat z jego typów w tamtym tyg skorzystałem. Przeanalizowałem jeszcze po swojemu i uznałem, że warto to zagrać. Ja niekiedy zagram po kursie 2.75 jak widzę, że jest niebezpieczny rzut wolny z którego może paść bezpośrednia bramka. Przecież to są tylko propozycje, nikt tego nie musi grać więc zluzuj trochę poślady i sam zarzuć jakimś typem skoro gość wszystko robi źle.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Po pierwsze kolego, ogranicz swoje posty.

Po drugie- grasz od paru dni co widać po Twoich kuriozalnych propozycjach (od kiedy Węgry czy Irlandia jest dostępna w ofercie? - nie wiesz tego, bo niby skąd).

Po trzecie nie wiesz jaki kurs grają koledzy to może by tak przeczytać oba tematy od początku do końca zamiast bawić się w propozycje?
Dlaczego niby mam ograniczyć posty? Jeżeli jeszcze nie zauważyłeś to temat ma nazwę &quot;... TYPY-PROPOZYCJE&quot; więc jeżeli będę miał ochotę to napisze tysiąc postów z typami i propozycjami a ty jeżeli nie chcesz to nie musisz z nich korzystać, ba nie musisz nawet ich czytać.
Kulturalnie zadałem pytanie innym użytkownikom bo interesuje mnie jak grają na chwile obecną a nie jak grali 2 czy 3 tygodnie temu.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Poprzednie mecze tych drużyn to wynik 0-0 ale ostatni między tymi zespołami też zakończył się wynikiem 0-0. Warto o tym wspomnieć.
Dla mnie to akurat ✅ tej sytuacji. Jakby nie patrzeć to overowa liga. Wiem, że dla wielu to nie jest zbyt dobry argument, i powiedzą, że szansa na powtórzenie 0:0 jest taka sama jednak ja wychodzę z innego założenia i sam to chętnie dzisiaj pogram jeśli będzie w ofercie.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Baleronik - wiesz dlaczego o tym nie wspomnialem?
A no wlasnie dlatego, zeby KAZDY mogl zobaczyc co to za propozycja i INDYWIDUALNIE przeanalizowac, a nie wszyscy czekaja na gotowce, a pozniej jest ewentualny placz, to ze w ostatniej kolejce druzyny zanotowaly remisy dziala wg mnie na korzysc, ale ze stawka NIE szalec.. bo trzeba wziasc pod uwage ze dzis moze byc remis, bo niby czemu nie?!
I nalezy wtedy w nastepnej kolejce lekko podniesc stawke grajac ktoras z tych druzyn, ot &#39;dalsza czesc progresji&#39;.

20:15
NK Zagrzeb- Lok Zagrzeb
Mysle, ze kurs na gola gosci powinien byc zadowalajacy ok 5-6zl, a na ostatnie 10 meczy na wyjezdzie goscie ZAWSZE strzelali przynajmniej jednego gola.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Ode mnie na jutro:


19:00
Lillerstrom - Brann
[śmiało dwa gole będą :p ]

Lillestrom w tym sezonie na 16 spotkań już 3 razy bezbramkowo zremisowało z czego 2 razy u siebie. Mam nadzieję, że kolejnego nie będzie;)
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Ja jakoś niespecjalnie jestem przekonany do Lechii. Pachnie mi tam pierwszym 0:0 w tym sezonie. Nic na siłę za niedługo ruszają najlepsze ligi, a i dzisiaj znajdą się ze 2-3 &quot;pewniejsze&quot; overowe spotkania. Lechia jest przez wszystkich mocno faworyzowana po ostatnich wzmocnieniach, ale potrzeba czasu aż się tam wszyscy dobrze zgrają. Ostatnio na własnym boisku tylko 1-0 z Podbeskidziem gdzie całą drugą połowę grali w przewadze. Piast strzelił tylko jednego gola, ale trzeba dodać że miał dwa ciężkie mecze. Mecz meczowi nie jest równy, ale ja bym się z typowaniem ekstraklasy wstrzymał jeszcze ze 2-3 kolejki i wtedy będzie mniej więcej wiadomo, która drużyna jaki ma potencjał.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
01.08.2014 @ 18:30 Kapfenberg - Innsbruck
Bramkostrzelna liga austyjacka.
Kurs najlepszy z trzech dostępnych spotkań.
Może nie od pierwszych minut ale grać chyba się opłaca.
Btw. Jagiellonia znowu na ✅ ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
19:00
Lillerstrom - Brann ✅✅✅
[śmiało dwa gole będą :p ]
Nie mogłem znaleźć żadnego streamu i zagrałem tylko do 1 gola, bo nie lubię grać jak nie widzę co się dzieje na boisku. Jaga cacy weszła 1 gol za dwa progi później drugi już normalnie i jest✅ Teraz jeszcze austria i chorwacja, a te mecze wydają się najpewniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emm 99

emm

Użytkownik
Kolejny piekny dzien dla wiekszosci, gratuluje panowie!
Ja z kolei zagralem tylko Liefering, a Mattersburg byl pozniej juz tylko formalnoscia, niestety - wieczorami nie zawsze jest czas na granie.

Na jutro:
14:00
PSG - Guingamp ✅✅✅
Poczekajmy na składy, ale jesli PSG wyjedzie najmocniejszym, a takim powinni wyjsc to mysle ze 2 bramki moga spokojnie zaaplikowac.

19:00
Ried - Salzburg ✅✅✅

Pytanie FC Copenhagen notuje 3 remis bezbramkowy, czy Aalborg notuje 4 bezbramkowy remis na wyjezdzie?
Jakies sugestie, RZECZOWE ANALIZY?
Czy moze zaczac progresje od 30` i w przypadku 0:0 kontynuowac na nastepnym meczu?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Pechowiec na 4 mecze tylko ten zakończył się bezbramkowo.
Hartberg - Mattersburg ✅✅:grin:
Za bardzo szaleję.
Muszę dokładniej mecze selekcjonować
Mniej znaczy więcej (mniej zagrać, więcej wygrać)
Odrabiamy, odrabiamy ????
Gramy coś japońskiego dzisiaj ?
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Za bardzo szaleję.
Muszę dokładniej mecze selekcjonować

Mniej znaczy więcej (mniej zagrać, więcej wygrać)

Odrabiamy, odrabiamy ????

Gramy coś japońskiego dzisiaj ?
Dla mnie japonska to jedna z najlepszych lig do grania. Prawie w kazdym meczu gole, czesto pozno. Na dzisiaj zagram na mecz kashimy (regularnie strzelaja u siebie) oraz gola kofu ze slabiutka tokushima. Glory
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam. Wczoraj spory plus i oby podobnie było dzisiaj.
tak jak eMm postawię dzisiaj na mecze PSG - Guingamp ✅ oraz Ried - Salzburg✅ plus jeszcze:

Sturm Graz - Neustadt✅
MyPa - HJK✅
Norrkoping - Hacken (za większa stawkę)⛔ (stało się. pierwszy zły typ. Na szczęście odpuszczony w 70 minucie chociaż z przebiegu spotkania powinienem to zrobić wcześniej)
LA Galaxy - Portland (za większą stawkę)✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom