>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

C 92

cebulka

Użytkownik
Na dzis, bo na nastepne dni nie widze nic nadzwyczaj interesujacego:


19:00
Brondby - Silkeborg ✅✅✅


powodzenia!
Po pierwszej połowie miałem pewne obawy, bo sytuacji bramkowych specjalnie nie było, ale typ siadł elegancko za dwa progi thx:]
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Jeżeli szukacie w Ameryce to proponuje tą wyżej a dokładnie liga MLS. Najbliższy mecz Seattle z Los Angeles zapowiada się ciekawie ale niestety jest o 4 rano ????
 
F 0

fringg

Użytkownik
Witam,
polecam wypuścić 5 i 6 próg zaraz po przerwie, tzn przy stanie 0-0 poczekać aż zakończy się pierwsza połowa i na początku drugiej je obstawić. Dziś mi ładnie tak siadło Brondby, na 5 progu kurs @10 i na 6 @3,25, ofc zakładka weszła. Pzodro
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Witam,
polecam wypuścić 5 i 6 próg zaraz po przerwie, tzn przy stanie 0-0 poczekać aż zakończy się pierwsza połowa i na początku drugiej je obstawić. Dziś mi ładnie tak siadło Brondby, na 5 progu kurs @10 i na 6 @3,25, ofc zakładka weszła. Pzodro
5 próg wypuściłeś dopiero po przerwie? A gdyby bramka padła np. w 43 minucie?
 
F 0

fringg

Użytkownik
Tak, po przerwie. Pozwoliłem sobie na takie &quot;ryzyko&quot;, bo już miałem kilka przypadków, gdy bramka wpadała zaraz po przerwie ???? Jakby gol był w 43 byłbym w plecy na 29j a tak jestem do przodu o 230j.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Mecz na dzisiaj:
Sparta Praga - Malmo
Sparta Praga w poprzednim sezonie zanotowała tylko jeden bezbramkowy remis i aż 87% ich spotkań na własnym boisku kończyło się wynikiem over 2.5. Na 15 spotkań u siebie wygrali wszystkie strzelając aż 49 goli. Wiem, że liga czeska to nie liga mistrzów ale myślę, że drużynę to tylko bardziej zmotywuje i mam nadzieję, że nie zapomnieli z poprzedniego sezonu jak się strzela bramki.
Malmo w obecnym sezonie prowadzi w tabeli ligi szwedzkiej po 16 spotkaniach ze średnią bramek na mecz 2.63 (strzelone i stracone) .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emm 99

emm

Użytkownik
Witam,
Popieram typ na Sparte ✅ , choc puchary w fazie eliminacyjnej to sa czesto &#39;jaja&#39; jesli chodzi o stawkowanie duzo bardziej pasuje mi jednak:
Valerenga - Stabaek ✅✅✅

Z graniem w kierunku gospodarzy, lub bezpieczniej gol w meczu.
Gospodarze na ostatnie 10 meczy w kazdym strzelali przynajmniej jednego gola. Posiadaja w swoich szeregach najlepszego strzelca obecnego sezonu.
Średnia goli gospodarzy w meczu 3.1
Srednia goli gości w meczu 3.3

Ostatnie 5 bezposrednich spotkań:
0:3, 3:1, 1:3, 1:2, 2:0
[edit: ehhh, podczas logowania pada gol, bo zapomnialem o meczu ????
i znowu to ja pisze analize a wy wygrywacie i dobrze - od dzis robie przypomnienia w tele! A tymczasem zmykam do znajomych na dobrego drinka ;)]

powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
Jakieś propozycje na dzisiaj? Co myślicie o meczu Karabakh - Salzburg? Rywal dosyć egzotyczny do tego to dwu mecz, a te pierwsze mecze lubią zaskakiwać.
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Na chłopski rozum Salzburg powinien ładnie postrzelać, ale jakoś zawsze mam obawę o grę gości na takich &quot;podazjatyckich&quot; wyjazdach. Podobnie mam w przypadku spotkania Aktobe (Kaz) - Steaua.
Choć może patrzę przez pryzmat naszych klubów, które zawsze trąbią, że podróż taka męcząca i mają usprawiedliwienie dla swoich męczarni na boisku ;)
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Mecz Karabakh - Salzburg wydaje się najpewniejszym typem na wszystkie dzisiejsze mecze LM ale kursy mogą nie rozpieszczać. Ja osobiście poza tym spotkaniem zagram jeszcze HJK - Apoel oraz Feyenoord - Besiktas
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
Czyli mam identyczne zdanie jak Wy. Mecz Salzburgu wydaje się być najbardziej overowy. Heh klasyczne wymówki polskich zespołów: &quot;męcząca, długa podróż, inny klimat, upał, fatalny stan murawy itd itd&quot; które zawsze słychać po nie udanych egzotycznych wyjazdach do Kazachstanu, Azerbejdzanu i innych dalekich krajów. Salzburg ostatnio w 10 przez całą drugą połowę w meczu na wyjeździe w lidze strzelił 4 bramki. Skład nieznacznie zmieniony co do tamtego meczu więc chyba zagram licząc na większy profesjonalizm Austriaków od polskich drużyn.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Heh wracam z kawą żeby postawić drugi próg, a tu 2` i trzeba zaczynać progresje od nowa :grin: Na jednym golu tu sie raczej nie skończy.

Trochę się naczekałem, ale druga bramka zgodnie z przypuszczeniami wpadła. Trochę te kartki namieszały. Czuje, że w końcówce coś jeszcze może wpaść, ale już za późno na grę.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Co myślicie o takich meczach na dziś: Dynamo Moskwa, Mainz, Real Sosiedad i PSV gralibyście to czy, któryś z tych meczów byście odpuścili?
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
Z tego co widzę to nie będzie możliwości zagrania tym systemem w meczach które podałeś.Ogólnie nic ciekawego dzisiaj nie ma. Ja dzisiejszy dzień odpuszczam.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
???? a w jaki sposób sprawdzić czy w danym meczu bedzię możliwość grania tym systemem? Myślałem, że to wielka niewiadoma do momentu ukazania się oferty live.
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
z reguły jest tak, że jeżeli jest mało zakładów przed meczem to i w trakcie meczu nie będzie dużego wyboru. Zauważyłem, że potrzeba około 80 zakładów przed meczem aby była możliwość grania przedziałów 10 minutowych ale są oczywiście wyjątki.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie ma na to reguły. Prędzej zmierzałbym do tezy, że jak jest transmisja to przeważnie jest rynek 10 minutowy otwarty, ale to też nie zawsze. Mało zakładów? chyba 72 są, a widziałem rynki 10 minutowe gdzie przed meczem było 50 coś zakładów. To jest właśnie największy mankament tej gry człowiek znajdzie sobie spotkanie, a później się okaże, że nie ma go w ofercie live.
Dynamo ładnie siadło co prawda niespodziewanie, bo trafili goście, ale liczy się gol. Swoją drogą dynamo też miało sporo dobrych sytuacji i to się na nich zemsciło.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Dzisiaj odbyło się bez niespodzianek, wczoraj też nieźle typowaliście także każdy powoli zysuje i o by tak zostało.
Ode mnie na jutro:

19:00
Lillerstrom - Brann ✅✅✅
[śmiało dwa gole będą :p ]
[emocjonowalem sie bardziej w meczu Lieferingu.. ale jeeeeeest! ;)]
20:30
Hartberg - Mattersburg ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
Dzisiaj odbyło się bez niespodzianek, wczoraj też nieźle typowaliście także każdy powoli zysuje i o by tak zostało.
Dzisiaj ciężko było nie trafić :grin: raptem cztery mecze w LE zakończyły się 0:zero:razz:

Ja też niecałe 300 do przodu, ale razem z weekendem i z dużo większą ilością meczy niż 4 :p Fakt, że ponad połowa z tego zysku to trafienie dwóch progów, ale w końcu na tym ten system polega. Według mnie jeszcze ważniejszą rzeczą od wyborów typu jest właściwy stosunek budżetu do stawkowania. Zawsze trzeba się liczyć jak to w progresji z czarną serią, a wiadomo że wtopa na jednym meczu pochłania sporą część zysku/budżetu.
 
Do góry Bottom