>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Widze temat podupadl
Temat nie podupadl tylko jeszcze nie ruszyl nowy sezon w pelni. Nie gra wiekszosci lig. Wiec nie ma za duzego wyboru. A grac na pale kazdy mecz jak leci nie polecam. Wiec proponuje cierpliwie czekac ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emm 99

emm

Użytkownik
Witam,
Czas pomalu zaczac dodatkowo zarabiac. Mam nadzieje, ze pomalu zaczna takze ze strony innych pojawiac sie ciekawe zdarzenia.
Pierwsze kolejki raczej grac ostroznie, ciekawe wydaje sie granie na gola druzyny przy znacznie lepszym kursie. Mysle ze granie tego z zakladkami - bedzie procentowalo.
Zmieniam takze stawkowanie i bedzie wynosilo ono:
20-30` 10
30-40` 15
40-50` 25
50-60` 40
60-70` 65
70-80` 40

Celem jest granie tym kapitalem do konca tego roku, nie zamierzam wplacac zadnych dodatkowych pieniedzy.
Na dzis:
19:00
Tromso - Vikingur
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wie. Powiem więcej, ja szczerze wątpię, aby ten mecz był dostępny na zakłady 10minutowe.
Nie ma sensu grać codziennie i się pchać w jakieś mecze, które nie są do gry. Nie lepiej uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze trochę, a póki co grać tylko w weekend, jak jest naprawdę niezły wybór?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Panowie, z mojej strony beda sie tutaj pojawialy PROPOZYCJE, ktore nie wiem czy beda dostepne w przedzialach 10` do indywidualnej analizy.
Zamierzam grac NIE wiecej jak 15 zdarzen w m-cu przy maksymalnej skutecznosci. Mam nadzieje, ze bedzie to procentowalo, a przy okazji moze ktos skorzysta.
Na dzis:
18:30
Liefering - FAC Wien ✅✅

20:30
Lechia Gdansk - Podbeskiedzie B-B ✅✅
Edit: w meczu Ekstraklasy bede gral na gola gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 72

siargiej

Użytkownik
Panowie, z mojej strony beda sie tutaj pojawialy PROPOZYCJE, ktore nie wiem czy beda dostepne w przedzialach 10` do indywidualnej analizy.
Zamierzam grac NIE wiecej jak 15 zdarzen w m-cu przy maksymalnej skutecznosci. Mam nadzieje, ze bedzie to procentowalo, a przy okazji moze ktos skorzysta.
Na dzis:
18:30
Liefering - FAC Wien

20:30
Lechia Gdansk - Podbeskiedzie B-B

Edit: w meczu Ekstraklasy bede gral na gola gospodarzy.
Oczywiście, że bedą dostępne na 10 minutówkach, z resztą jak cała E-klapa i Erste league ???? Chociaż obawiam się, że w meczu Liefering kursy będą tragicznie niskie i nie do gry, Lechia jak najbardziej też gram grubo ???? Pozdrawiam
 
emm 99

emm

Użytkownik
siargiej - piszac to mialem na mysli ogolnie typy, ktore bede podawal. Wiem, ze ekstraklasa, bundesliga i wiele innych lig jest dostepnych w calosci w zakladach 10 minutowych.

Nie robilem analizy z tego wzgledu, ze w ogole nie wiem czy ktos z tego korzysta, a jesli mialbym to robic to tylko po to, zeby ktos korzystal. Na ta chwile patrzac po punkcikach w reputacji - nikt nie korzysta.

pozdrawiam
 
emm 99

emm

Użytkownik
19:00
Neustadt - Salzburg ✅✅✅
To jaka sila razenie dysponuje Salzburg mysle, ze nie trzeba przypominac, dla mnie to dzis najlepszy typ do gry - nie wiem czy nie zagram w tym meczu do 2 bramek.
W pierwszej kolejce Salzburg zwycieza 6:1, natomiast gospodarze przegrywaja 3:1.
Ostatnie 5 meczy pomiedzy tymi druzynami to wyniki odpowiednio 5:0, 1:5, 8:1, 1:5, 0:6.

17:00
Aalborg - Midtjylland ✅✅✅

Krótko, ile jeszcze meczy pod rzad gospodarze maja zakonczyc wynikiem 0:0?
Tak, wiem.. to nie argument.
W ostatnich 12 bezposrednich meczach gospodarze u siebie strzelali bramke.
W lidze dunskiej pada dosc sporo goli, w seszlym seoznie srednia gospodarzy jak i gosci to 3 gole na mecz.

Powodzenia!
Edit [Salzburg niepograny z szacunku dla znajomych,w koncu weekend!
dobrze, ze Lillestrom to wynagrodzilo ;) ]
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 92

cebulka

Użytkownik
19:00
Neustadt - Salzburg

To jaka sila razenie dysponuje Salzburg mysle, ze nie trzeba przypominac, dla mnie to dzis najlepszy typ do gry - nie wiem czy nie zagram w tym meczu do 2 bramek.
W pierwszej kolejce Salzburg zwycieza 6:1, natomiast gospodarze przegrywaja 3:1.
Ostatnie 5 meczy pomiedzy tymi druzynami to wyniki odpowiednio 5:0, 1:5, 8:1, 1:5, 0:6.


[
Salzburg świetny typ. Ja widząc ich grę grałem dalej bo wiedziałem, że na jednej bramce się to nie skończy. Trochę się wystraszyłem tej czerwonej kartki i nie wiedziałem czy grać dalej ale miałem kase postawioną na kolejne dwa progi i ciągnąłem dalej progresje czego nie żałuje.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Pozna godzina, pierwszy mecz dosc wczesnie dlatego propozycje bez analizy.

12:00
C-Osaka - Tosu ✅✅✅

15:30
Haugesund - Start ✅✅✅
[dla lubiacych ryzyko i... wieksze zyski, gol gospodarzy]
 
baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Proponuje wam zainteresować się meczami International Champions Cup. Jedynym minusem są trochę słabe kursy ale za to dużo bramek strzelają :razz:
 
M 9

matu

Użytkownik
A ja bym bardzo uważał na mecze towarzyskie, nawet jeśli jest to turniej o tak dumnej nazwie ????

Od siebie proponuję:

Henan Jianye - Guangzhou Evergrande (14:00) ✅ 0:1
Zawisza - Jagiellonia (15:30) ✅ 1:3

Pierwszy post, więc witam wszystkich.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Od siebie proponuję:
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande (14:00)
Na starcie do 10&#39; jest troche niski kurs 3,75 wiec nie wiem czy kursy beda warte ryzyka. Teoretycznie powinni ich rozjechac bo graja z dolem tabeli i powinny byc gole ale .... ????
Chyba ze bedziesz grac konkretnie na Guangzhou Evergrande
EDIT: Odpuszczam sobie ten mecz 4 niecelne strzaly na 25 minut i nic wiecej.
 
emm 99

emm

Użytkownik
Nie chcialem edytowac poprzedniego postu, ale takze mam w zakladkach Henan i spokojnie sobie w to spotkanie wejde.
Towarzyskie.. moim zdaniem raczej nie do grania, choc zagralem teraz 2-3 zdarzenia i jest +.
Spokojnie mala lyzeczka, ze stawka nie szalec i byle do przodu!
 
S 72

siargiej

Użytkownik
Dzisiaj gralem japonska lige. Hiroshima o malo nie przyprawila mnie o zawal. Graja w przewadze godzine, sa lepsi, a nie potrafia strzelic. W 80min dalem 1x po kursie 3, co przy stawce 275 pozwolilo na 35pln plusa. Masakra. Teraz czekam na dunska i nasza e-klape
 
Do góry Bottom