>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

ms15 87

ms15

Użytkownik
Przy około 70-90j na jeden mecz w ciągu miesiąca zarobiłem ponad 1200j (od początku kwietnia, a więc wszystkie ligi jeszcze w pełni, wybór spotkań ogromny). Później w końcówce sezonu straciłem około 3/4 tego co zarobiłem. Ale to była tylko i wyłącznie dobra lekcja- wiem, że straciłem przez złe analizy (lub ich brak), granie spotkań na siłę, chęc odrobienia strat oraz przez to, że po kapitalnym początku błędnie popadłem w poczucie, że system będzie praktycznie wygrywał za mnie.
Odpuściłem, na mundialu gram bardzo ostrożnie, dosłownie chyba 6-7 spotkań zagrałem.
I z całą pewnością gram od przyszłego sezonu (już na to czekam ???? ), ale &#39;pewniejsze&#39; spotkania, zapewne mniejszą ich ilośc. Może też odpuszczę początkowe kolejki, żeby lepiej zapoznac się z formą drużyn. Po prostu postaram się zrobic wszystko, żeby z mojej strony wyglądało to jak najlepiej. Bo wpadki i tak się będą zdarzac, jedyne co chcę osiągnąc to żeby nie powodowały ich moja głupota i złe analizy. Cierpliwie, małymi krokami do celu, bo w mojej opinii przy mądrej grze system jest naprawdę świetny. Zacznę sezon odrobinę bogatszy w doświadczenie, i obym go zakończył z zadowalającym zyskiem ;) Powodzenia wszystkim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Przy około 70-90j na jeden mecz w ciągu miesiąca zarobiłem ponad 1200j (od początku kwietnia, a więc wszystkie ligi jeszcze w pełni, wybór spotkań ogromny). Później w końcówce sezonu straciłem około 3/4 tego co zarobiłem. Ale to była tylko i wyłącznie dobra lekcja- wiem, że straciłem przez złe analizy (lub ich brak), granie spotkań na siłę, chęc odrobienia strat oraz przez to, że po kapitalnym początku błędnie popadłem w poczucie, że system będzie praktycznie wygrywał za mnie.
Odpuściłem, na mundialu gram bardzo ostrożnie, dosłownie chyba 6-7 spotkań zagrałem.
I z całą pewnością gram od przyszłego sezonu (już na to czekam ???? ), ale &#39;pewniejsze&#39; spotkania, zapewne mniejszą ich ilośc. Może też odpuszczę początkowe kolejki, żeby lepiej zapoznac się z formą drużyn. Po prostu postaram się zrobic wszystko, żeby z mojej strony wyglądało to jak najlepiej. Bo wpadki i tak się będą zdarzac, jedyne co chcę osiągnąc to żeby nie powodowały ich moja głupota i złe analizy. Cierpliwie, małymi krokami do celu, bo w mojej opinii przy mądrej grze system jest naprawdę świetny. Zacznę sezon odrobinę bogatszy w doświadczenie, i obym go zakończył z zadowalającym zyskiem ;) Powodzenia wszystkim.
Zgadzam sie z Toba @ms15 w 100%.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Tak wiele osób gra/ło tym systemem, a tylko tyle opinii. Czyżby większość na tym wtopiła, czy nie chcecie się chwalić?
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Ciekawe tyle tu było pisanych farmazonów i mongolskich teorii a od tygodnia cisza. Czyżby wiekszość poległa :p
Większość lig, które grali tym systemem dobiegła końca- czekają na nowy sezon. Natomiast nadal mało opinii cd w/w pytania &quot;Panowie, jak byscie mieli podsumowac granie w koncowce sezonu tym systemem, jaki mniejwiecej zysk/strata przy ilu j przeznaczonych na 1 progresje? Myslicie o grze od przyszlego sezonu?&quot;
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Do tego dochodzi rowniez to że zaczęły sie wakcje, swieci slonce i wiekszosc woli wylegiwac sie z piweczkiem nad woda niz siedziec przed monitorem. Osobiscie mi ten sposob podoba, pare zlotowek na nim zyskalem i czekam na rozpoczecie sie nowego sezonu. Jednak pierwszych 2-3 kolejek raczej tez nie bede gral bo dzieja sie w nic rozne rzeczy ????
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Jeśli już jakiś czas przed meczem na b365 są zakłady &#39;10minutowe&#39; na over 0.5, to oznacza, że na live zakłady &#39;gol przed xx&#39; będą dostępne? Bądź druga opcja, przy każdym &#39;TV&#39; widniejącym na livesports, mecz ma interesujące nas zakłady?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jeśli już jakiś czas przed meczem na b365 są zakłady &#39;10minutowe&#39; na over 0.5, to oznacza, że na live zakłady &#39;gol przed xx&#39; będą dostępne? Bądź druga opcja, przy każdym &#39;TV&#39; widniejącym na livesports, mecz ma interesujące nas zakłady?
Nie ma żadnej z powyższych zależności.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
W takim razie, czy jest jakaś opcja, by dzień wcześniej wiedzieć które mecze będą miały takie zakłady, aby zrobić ich selekcję? Czy trzeba czekać do momentu przed rozpoczęciem i pojawieniem się tych zakładów na live- i wtedy okaże się czy są czy ich nie ma?
 
firel 142

firel

Użytkownik
W takim razie, czy jest jakaś opcja, by dzień wcześniej wiedzieć które mecze będą miały takie zakłady, aby zrobić ich selekcję? Czy trzeba czekać do momentu przed rozpoczęciem i pojawieniem się tych zakładów na live- i wtedy okaże się czy są czy ich nie ma?
Do momentu.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
W takim razie, czy jest jakaś opcja, by dzień wcześniej wiedzieć które mecze będą miały takie zakłady, aby zrobić ich selekcję? Czy trzeba czekać do momentu przed rozpoczęciem i pojawieniem się tych zakładów na live- i wtedy okaże się czy są czy ich nie ma?
Najlepiej robic selekcje wszystkich meczy ktore mozna grac a potem grac tylko te ktore sa dostepne z naszej ,,listy&quot;.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Poszukuje max. 2 chętnych chcących podjąć analizę grania tym systemem rozpatrując mój arkusz w excelu w skład którego wchodzi podsumowanie 5 ostatnich sezonów łącznie i z osobna dla 25 lig w Europie i Ameryce, uwzględniających statystykę meczy zakończonych wynikiem 0:0- łącznie 36452 spotkań. Arkusz zawiera także tabelę z ostatniego sezonu zawierającą 117 drużyn, w których meczach, grając u siebie bądź/i na wyjeździe zanotowały powyżej 94% spotkań z końcowym wynikiem over 0.5.
info pw
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego systemu i obstawiania w Bet365. Czy grając tak dużą liczbę zakładów w miesiącu i przy teoretycznie stałym zysku nie dostajecie limitów/blokad na konto? Słyszałem opinie ze Bet 365 limituje praktycznie z miejsca za podobne działania a z waszych postów wynika ze gracie od kilku miesięcy i wielu z was jest na +. Jak to wygląda w praktyce?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie tego systemu i obstawiania w Bet365. Czy grając tak dużą liczbę zakładów w miesiącu i przy teoretycznie stałym zysku nie dostajecie limitów/blokad na konto? Słyszałem opinie ze Bet 365 limituje praktycznie z miejsca za podobne działania a z waszych postów wynika ze gracie od kilku miesięcy i wielu z was jest na +. Jak to wygląda w praktyce?
wystarczyło napisać w jednym temacie. Nie trzeba było robić smietnika.
 
S 2

seyonne

Użytkownik
O to widzę, że nie tylko ja już zacząłem ???? Tylko budżet mi się trochę zmniejszył i muszę oszczędnie na początku jechać ;x
 
Do góry Bottom