>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Dobrze rozumiem, udało Ci się trafić gola doga i wyszedłeś na blisko 30% minus w stosunku do inwestowanego kapitału ? No to cofam wcześniejsze pochlebne słowa :p
Sam pomysł grania na gola doga przy dobrej analizie, zdecydowanie ok. Cała reszta czyli dobór stawek i łapanych kursów z cyklu &quot;entliczek pentliczek&quot;:zoltakartka:. Skoro już inwestujecie własne pieniądze to chyba wypadałoby zrobić wszystko co możliwe żeby zadbać o to by w dłuższym okresie czasu metoda przynosiła jak największy zysk. A stawkowanie &quot; na kolanie&quot; na pewno wam w tym nie pomoże.
Dobrze rozumiesz tylko nie za bardzo wiem co?bo chyba nie za bardzo rozumiesz czym różni się gra na doga od twojej zaproponowanej gry na gola
Ja nie mam zamiaru na ostatni próg inwestować ponad 30% kapitału przeznaczonego na daną grę (jak to jest u Ciebie),w grze na doga która jest najtrudniejszą opcją z trzech dostępnych
Gram na trafienie dwóch progów od razu,tu w omawianym przypadku gol w 82 min więc stąd minus
Nie wiem też czy rozumiesz na czym polega progresja bo twoja wygląda tak że grasz 8 lub 9 progów za 214j i obojętnie czy przegrasz czy wygrasz następną zaczynasz tak samo od początku z precyzyjnie obliczonymi stawkami i idealnie łapanymi kursami...
Dlatego teraz pytam: ile spotkań musiałbyś wygrać żeby odrobić dwie a nawet prawie trzy wtopy pod rząd? cztery?osiem? czy może więcej?
Mnie z moimi stawkami pisanymi na kolanie(nawet nie bo piszę je na wersalce na leżąco a wtedy to ciężko się pisze na kolanie ???? ) i kursami z &quot;entliczka-pentliczka&quot; wystarczył jeden mecz....
Skoro już inwestuje swoje pieniądze w grze na doga która powiedzmy ma około 25% powodzenia to najpierw robię wszystko żeby zminimalizować straty które na pewno wystąpią częściej niż w innych przypadkach a dopiero późnej myślę o zysku
A co do analiz....to Argentyna powinna wygrać z Iranem z 5:0...a wszyscy wiemy jak było
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
wudar72, przynajmniej jesteś konsekwentny. Za każdym razem gdy ktoś Ci zwróci błąd w rozumowaniu poświęcasz swój czas żeby go zaatakować zamiast usiąść i się chwile zastanowić ;)
Nawet nie wiem czy poświęciłeś chwile czasu aby spróbować zrozumieć to co ja najpisałem. To ile j przeznaczasz na 1 mecz to tylko i wyłącznie Twoja sprawa jak mecz czujesz, czy przy ew przegranej grasz nastepny mecz z wzrostem stawek również. Ja pisałem że skoro przeznaczasz np 100 j na 1 mecz to należy je umiejetnie podzielić, dobierając odpowiednie kursy i to w zależności od tego jaki kurs na gola doga wystawia bukmacher. To się nazywa optymalizacja i przy umiarkowanym trafianiu decyduje czy jesteś na + czy na -. Ja Ci zwracam uwage na te ważne rzeczy w dobrej wierze bo czemu miałbym Ci źle życzyć. No ale Ty wolisz hejtować :p
A co do analiz i Argentyny to żeby Ci poprawić humor na weekend to wtopiłem na niej 4400j ;)
Shit happens
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Ostersunds nie grane
Chile trafione dwa progi
11j x @6,00 - 66j
12j x @5,50 - 66j
✅132j minus wkład &lt; ✅ 82j
@muntar zaczynałem grać na początku MŚ obecnie bank prawie potrojony
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Miales farta ze praktycznie w kazdym meczu byl BTS bo inaczej bys kwiczal na ⛔
Trochę małe trafne powiedzenie ponieważ równie dobrze można powiedzieć że gdyby nie te poprawnie wytypowane typy które postawiles u buka to byłbyś bankrutem.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Miales farta ze praktycznie w kazdym meczu byl BTS bo inaczej bys kwiczal na ⛔
Życie to gra,jednemu zabierze,drugiemu da .
Tobie chyba zabrało skoro tyle żółci u Ciebie,zamiast się cieszyć i dobrze życzyć tak jak @hank ,że inni skubią trochę grosza to piszesz post nie związany z tematem w dodatku o czymś co wszyscy wiedzą
Tak miałem dużo farta ale w tej zabawie jest on potrzebny,myślę że trochę ci szkoda że to nie ty go miałeś......
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
... obecnie bank prawie potrojony
Chyba sie nie zrozumielismy. Chodzilo mi o to ze granie na dogi raczej nie jest dochodowe ???? U Ciebie jest latwiej nie trafic niz trafic na mecz 0:0. Jednak granie @hank-a jest lepsze. A to troche zalecialo chwaleniem sie jakie to granie na dogi jest super ...
Daj Ci jak najwiecej szczescia i skub bukow ile wlezie.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Chyba sie nie zrozumielismy. Chodzilo mi o to ze granie na dogi raczej nie jest dochodowe ???? U Ciebie jest latwiej nie trafic niz trafic na mecz 0:0. Jednak granie @hank-a jest lepsze. A to troche zalecialo chwaleniem sie jakie to granie na dogi jest super ...
Daj Ci jak najwiecej szczescia i skub bukow ile wlezie.
O.k spoko,jestem bardzo daleki od chwalenia się bo wiem jak krótka droga jest od wygranej do bankruta,nigdzie nie napisałem że granie na dogi jest lepsze od jakiegokolwiek innego sposobu
...po prostu kolega zapytał więc odpowiedziałem...i tyle
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Na dziś
Niemcy - Algeria czas pierwszego gola niemc
10-20 2j
20-30 4j
30-40 8j
40-50 15j
50-60 30 j
60-70 60 j
70-80 100j
Francja - Nigeria czas pierwszego gola
20-30 2j
30-40 4j
40-50 8j
50-60 15 j
60-70 30 j
70-80 60j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Meksyk dwa progi
5j x @4,00- 20j
6j x @3,75- 22,5j
✅42,5j minus wkład ✅21,5j
U. San Martin dwa progi
3j x 3,75- 11,25j
4j x 3,75- 15j
✅26,25j minus wkład ✅16,25j
Bilans dnia ✅ 37,75j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Na dzisiaj tylko Nigeria
stawkowanie
0-10min- 1j
10-20min-1,5j
20-30min-2j
30-40min-3j
40-50min-4j
50-60min-5,5j
60-70min-7j
70-80jmin-9j
dog strzeli w drugiej połowie-12j
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Nigeria ⛔45j
Współczuję grającym dzisiaj a raczej wczoraj jakąkolwiek formą progresji na MŚ
Ja w tej fazie pucharowej odpuszczam mistrzostwa,jak znajdę jakieś inne ciekawe mecze to zamieszcze typy
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Nigeria ⛔45j
Współczuję grającym dzisiaj a raczej wczoraj jakąkolwiek formą progresji na MŚ
Ja w tej fazie pucharowej odpuszczam mistrzostwa,jak znajdę jakieś inne ciekawe mecze to zamieszcze typy
W 100% się zgodze za dużo niespodzianek też mniej typów będę zamieszczał trzeba czekać na rozpoczęcie sezonu.
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Panowie, jak byscie mieli podsumowac granie w koncowce sezonu tym systemem, jaki mniejwiecej zysk/strata przy ilu j przeznaczonych na 1 progresje? Myslicie o grze od przyszlego sezonu?
 
Do góry Bottom