>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Co do Ghany i Nigerii to oni faktycznie mogą walnąć bramę, a co do Iranu, to ja Ci życzę duuużo powodzenia :p
Dzięki,pewnie się przyda ;),tylko ja teraz w przerwie jestem 10j na minus a ile są Ci którzy grają na Argentynę albo gola w ogóle??? i zastanawiają się czy grać dalej...
Podnoszę o 0,5j próg i gram kurs @15,najwyżej będzie strata 27j....
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Gratuluje tym co grali do końca ja odpuściłem przy 70minucie.
Ci co grali do końca to chyba nawet im się nie wrócił wkład bo w 80 min kurs na gola był @2,00 a na gola Argentyny @2,20 chyba troszkę duże stawki musiały by iść żeby zarobić.....
No a ja cóż 27j ⛔ (choć w końcówce było blisko ???? ) ...czekam na Ghanę
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Na Ghanie odrobione i zarobione ,no i jeszcze Nigeria -to już czysty zarobek chociaż kursy tylko rzędu @4,5-5,00...
Za to Ghana złapana dwa razy po kursie@6,00......
Nie piszę tego żeby się chwalić ,tylko żeby wam wskazać drogę którą należało by iść jeśli już gracie tym sposobem....
P.S
Słowa podziękowania ode mnie należą się też autorowi czyli @Hankowi,bo choć polemizowałem z nim wszędzie to teraz po paru modyfikacjach używam jego systemu z niezłym skutkiem
Dzięki @@Hank jeżeli w ogóle tu zagladasz
 
firel 142

firel

Użytkownik
wudar ja rozumiem w pełni grę na doga i popieram, natomiast uważam iż gra na gol murowanego faworyta jest bezsensem i juz lepiej grać na ogólny gol w meczu
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dobrze, że wczoraj odpuściłem Argentynę po 40 minutach...
Szkoda za to, że odpuściłem ostatni mecz, bo by weszły ładnie dwa progi... no cóż, dobrze że wudar miał nosa i zarobił ????
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
wudar ja rozumiem w pełni grę na doga i popieram, natomiast uważam iż gra na gol murowanego faworyta jest bezsensem i juz lepiej grać na ogólny gol w meczu
O.k spoko,każdy ma swoje zdanie ja je szanuje,natomiast dla mnie nie mądre jest granie na tak małe kursy jakie są na ogólny gol w meczu,bo niestety ale żeby coś ugrać to stawki muszą rosnąć szybko i choć zawsze byłem zwolennikiem progresji to jednak jest dla mnie nie do przyjęcia stosunek wkładu do wygranej.....choć wydaje się to takie łatwe bo to tylko jeden gol.....
 
firel 142

firel

Użytkownik
O.k spoko,każdy ma swoje zdanie ja je szanuje,natomiast dla mnie nie mądre jest granie na tak małe kursy jakie są na ogólny gol w meczu,bo niestety ale żeby coś ugrać to stawki muszą rosnąć szybko i choć zawsze byłem zwolennikiem progresji to jednak jest dla mnie nie do przyjęcia stosunek wkładu do wygranej.....choć wydaje się to takie łatwe bo to tylko jeden gol.....
Mogę sie zapytać jakie przedziały czasowe i stawki grasz na dogów?
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Mogę sie zapytać jakie przedziały czasowe i stawki grasz na dogów?
To wszystko zależy od doga,jeśli duży dog tak jak Iran wczoraj to zaczynam od 1j i podnoszę o 0,5j starając się złapać dwa progi z kursem @13-15
Ghana po minusie na Iranie zacząłem od 5j i podnosiłem o 1j łapiąc dwa progi z kursem @5,50-6,00
I na koniec Nigeria od 1j podnosząc o 1,5j każdy próg łapiąc dwa progi z kursem @4,50-5,00
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Wudar jakiego stawkowania używasz stawiając gola na doga?? Czy pierwsze progi grasz do granicy zysku bez podnoszenia stawek? Np. Kurs na gola doga ok 5,00 więc pierwsze 3 progi grane po 1j generują nadal zysk 2j i 4 próg po 1j też jeszcze wygeneruje zysk. I co w przypadku gdy drużyna przeciwna strzeli 1st goal, grasz cały mecz dopóki dog coś strzeli lub niestrzeli?? Jak zachowują się kursy w przypadku gola faworyta? Czy kurs na gola doga rośnie czy wręcz przeciwnie, maleje?
 
firel 142

firel

Użytkownik
To wszystko zależy od doga,jeśli duży dog tak jak Iran wczoraj to zaczynam od 1j i podnoszę o 0,5j starając się złapać dwa progi z kursem @13-15
Ghana po minusie na Iranie zacząłem od 5j i podnosiłem o 1j łapiąc dwa progi z kursem @5,50-6,00
I na koniec Nigeria od 1j podnosząc o 1,5j każdy próg łapiąc dwa progi z kursem @4,50-5,00
Jaka była twoja najdłuższa seria bez trafienia?
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jaka była twoja najdłuższa seria bez trafienia?
Ta najdłuższa wciąż przede mną :grin: a na poważnie to jak na razie trzy mecze ale nie gram tego cały czas(bo gram HT/FT)
Teraz gram od początku MŚ ale myślę że tylko do fazy pucharowej bo później to wiadomo....będzie przede wszystkim nie stracić gola...
I nie zawsze gram ciągi czyli że zaczynam po przegranym meczu od ostatniej stawki przegranego meczu
Ghanę zaryzykowałem bo byłem &quot;pewny&quot; ich gola ;)
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Wudar jakiego stawkowania używasz stawiając gola na doga?? Czy pierwsze progi grasz do granicy zysku bez podnoszenia stawek? Np. Kurs na gola doga ok 5,00 więc pierwsze 3 progi grane po 1j generują nadal zysk 2j i 4 próg po 1j też jeszcze wygeneruje zysk. I co w przypadku gdy drużyna przeciwna strzeli 1st goal, grasz cały mecz dopóki dog coś strzeli lub niestrzeli?? Jak zachowują się kursy w przypadku gola faworyta? Czy kurs na gola doga rośnie czy wręcz przeciwnie, maleje?
Większość odpowiedzi masz nad swoim postem
Podnoszę każdy próg w zależności od doga o 0,5j,1j 1,5j-gram żeby złapać dwa progi
Gram do końca nawet przy 0:5(Szwajcaria)
W przypadku gola faworyta kursy na doga przeważnie trochę spadają ale nie dużo ale też zależy od meczu
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Deportivo trafione dwa progi
9j x @5,00 - ✅45j
10jx@5,50 - ✅ 55j
100j minus wkład &gt; ✅60j
Rosja odrobiona z nawiązką :)
USA zaczynam od 1j podnosząc o 1j następny próg
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
USA trafione dwa progi,choć kursy trochę małe...
7j x @4.33 - ✅ 30,31j
8j x @4,00 - ✅ 32j
62j minus wkład &lt; ✅26,31j
Dzisiejszy dzień ✅ 41,31j
 
Do góry Bottom