>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

sw4 13

sw4

Użytkownik
Cytat:
Napisał madrista77 -&gt;

Czas pierwszego gola włochy
zmieniamy stawkowanie 50-60 35j 60-70 50j 70-80 80j


haha wiedziałem że tak sie to skończy.
Nie zachował zimnej głowy i się przeliczył. Strata 212j na jednym meczu czyli 1/3 tego co wcześniej wyszedł na +.
Ja tylko 4,2j do przodu na tym meczu.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie zachował zimnej głowy i się przeliczył. Strata 212j na jednym meczu czyli 1/3 tego co wcześniej wyszedł na +.

Ja tylko 4,2j do przodu na tym meczu.
Gra się na gol, nie na gol poszczególnej drużyny-to samobójstwo. Było o tym mowione tysiac razy ;)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Nie zachował zimnej głowy i się przeliczył. Strata 212j na jednym meczu czyli 1/3 tego co wcześniej wyszedł na +.

Wiem ze po meczu latwo sie mowi znajac wynik ale po 15-25 minutach meczu bylo widac zeby sobie odpuscic gry na Wlochy. Moze jednak kolega nie poplynal ?

Zastanawiam sie na meczem Szwajcaria - Francja na ogolnego gola.
A jutro mysle nad Argentyna i Niemcami. Jakies opinie?
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Gra się na gol, nie na gol poszczególnej drużyny-to samobójstwo. Było o tym mowione tysiac razy ;)
Nie przesadzaj ze od razu samobojstwo bo spokojnie tez mozna grac na dana druzyne.
Najlepiej wtedy grac na gospodarzy. Np. Manchester City, Bayern M. Dortmund, Real itd
Wieksza szansa jest wtedy na trafienie.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Ja dzisiejsza Szwajcarię z Francją odpuszczam, myślę, że za dużo sytuacji nie będzie i jeżeli już padnie bramka to po 50 minucie, ale to tylko moje przypuszczenia. Nie chcę znowu osiwieć przed komputerem.
Na jutro i Argentyna i Niemcy można grać od 1 min na gola w meczu. Stawkowanie - suma 2 poprzednich stawek, a dwie pierwsze to 1j, 2j. Grane tylko do 1 gola.
 
firel 142

firel

Użytkownik
Nie przesadzaj ze od razu samobojstwo bo spokojnie tez mozna grac na dana druzyne.
Najlepiej wtedy grac na gospodarzy. Np. Manchester City, Bayern M. Dortmund, Real itd
Wieksza szansa jest wtedy na trafienie.
Spokojnie na daną drużynę? Hehe:
City 0-1 Sunderland
Valladoid 1-0 Barcelona
Granada 1-0 Barcelona
Almeria 2-0 Atletico

Co do na gospodarza to już prędzej się zgodzę. Jednakże jesli Barcelona jest gospodarzem, na której wygrana chodzi po 1,15 to kurs w 19:00 na gola do 30:00 raczej nie powala.
Właściwie to grajcie jak chcecie, nie moje pieniądze ????
Popłynął czy nie popłynął ale na plusie cały czas jestem wiec nie wiem o co wam biega
to dobrze, ale to przestroga przed takim graniem.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Ja dzisiejsza Szwajcarię z Francją odpuszczam, myślę, że za dużo sytuacji nie będzie i jeżeli już padnie bramka to po 50 minucie, ale to tylko moje przypuszczenia. Nie chcę znowu osiwieć przed komputerem.
Na jutro i Argentyna i Niemcy można grać od 1 min na gola w meczu. Stawkowanie - suma 2 poprzednich stawek, a dwie pierwsze to 1j, 2j. Grane tylko do 1 gola.
???? :razz: ha ha ha siwienie przed komputerem z powodu małej ilości sytuacji ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Spokojnie na daną drużynę? Hehe:
City 0-1 Sunderland
Valladoid 1-0 Barcelona
Granada 1-0 Barcelona
Almeria 2-0 Atletico
Chodzilo mi o granie na gospodarza ????

Co do na gospodarza to już prędzej się zgodzę. Jednakże jesli Barcelona jest gospodarzem, na której wygrana chodzi po 1,15 to kurs w 19:00 na gola do 30:00 raczej nie powala.
A co ma kurs na wygrana gospodarzy do kursu gola w przedziale czasowym ? Spokojnie mozna wylapac od 3-4 i wiecej.
Dla mnie ten system jest pewny na 80-90% trafnosci. Wiadomo ze mozna trafic mecze 0:0. Zawsze jest ryzyko w kazdym obstawianiu i z tym tez trzeba sie liczyc, ale dobierajac dobre mecze i odpowiednie stawki na mozliwosci minimalizujemy wtope. Wiec idzie zgarnac ladna kase.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
???? :razz: ha ha ha siwienie przed komputerem z powodu małej ilości sytuacji ????
Kompletnie się pomyliłem co do tego meczu, oglądałem i aż żałowałem bo te dwie bramki jedna po drugiej dały takiego kopa Francji. Gratuluje tym co grali ten mecz można było parę groszy zarobić ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Kompletnie się pomyliłem co do tego meczu, oglądałem i aż żałowałem bo te dwie bramki jedna po drugiej dały takiego kopa Francji. Gratuluje tym co grali ten mecz można było parę groszy zarobić ????
Ja tez nie pogralem sadzac ze Szwajcaria bardziej sie postara i ze bedzie jakis wymeczony gol w koncowce meczu.

Mysle zeby dzisiaj pograc tylko na bramki Argentyny i Niemcow.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Na dziś
Argentyna - Iran czas pierwszego gola w meczu
Niemcy - Ghana czas pierwszego gola w meczu
5-10 1j
10-20 3j
20-30 6j
30-40 12j
40-50 25j
50-60 50j
60-70 100j
70-80 30j
Widzę, że już nie ma grania na gol konkretnej drużyny... jak to jeden mecz potrafi łatwo zmienić nastawienie ????





Mysle zeby dzisiaj pograc tylko na bramki Argentyny i Niemcow.
Też tak zamierzam zagrać ;)
Zastanawiam się też nad meczem Bośniaków, na gola ogólnie, bo tam chłopaki mają o co grać, więc powinien być dość otwarty mecz, także też polecam
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Spokojnie na daną drużynę? Hehe:
City 0-1 Sunderland
Valladoid 1-0 Barcelona
Granada 1-0 Barcelona
Almeria 2-0 Atletico

Co do na gospodarza to już prędzej się zgodzę. Jednakże jesli Barcelona jest gospodarzem, na której wygrana chodzi po 1,15 to kurs w 19:00 na gola do 30:00 raczej nie powala.
Właściwie to grajcie jak chcecie, nie moje pieniądze ????

to dobrze, ale to przestroga przed takim graniem.
Otóż jesteś w wielkim błędzie kolego,ja choć z @hankiem polemizowałem na temat tego systemu to sam go stosuję ale tylko i wyłącznie na doga i gram kursy minimum @5,00,średni kurs wychodzi około @2,50 a nie @1,35
Z podanych przez Ciebie przykładów najbardziej zadowolony byłbym.....ja :)
Pozwala mi to na granie o wiele mniejszymi stawkami niż w pierwotnym założeniu,przegranie 35j to kropelka w porównaniu 200j i łatwiejsze do odrobienia....z tym że na razie nie ma co odrabiać bo cały czas plus :grin:
Wczoraj Kostaryka,Szwajcarja(grana nawet przy 0:5) i Honduras
Od początku Mistrzostw oprócz paru wpadek typu dwa razy Grecja,Kamerun czy Iran cały czas zwiększam budżet
Przy dużym dogu łapie nie raz trzy progi ale wiadomo że ryzyko większe...
Jak mówią jest ryzyko jest zabawa....
Tak jak kiedyś już pisałem jak mam przegrać tym sposobem to wolę mniejsze kwoty, które odrobię z nawiązką w kolejnym meczu a nie w kolejnych...
P.S
Na dzisiaj mecze w sam raz dla mnie, choć wielu z was pewnie puknie się w czoło to gram Iran,Ghana,Nigeria.....
 
Do góry Bottom