>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

D 25

decline11

Użytkownik
no taki jesteś mądry, ciekaw jestem dlaczego którekolwiek z powyższych spotkań było nie do grania?
To że Anglia zagrała jak zagrała, nie zmienia faktu, że tam bramka wpaść powinna.
Gdybys tylko poswiecil chwile to NIEJEDNOKROTNIE byla tu mowa o spotkaniach towarzyskich, meczach bez stawki. Wtopa musiale przyjsc predzej czy pozniej. I to bolesna, bo kolega gra tylko do 80minuty. Anglia gra ostatnio b.slabo i to spotkanie bylo obciazone bardzo duzym ryzykiem. To, ze nie strzelili gola takiej epikie jak Honduras, ktora do tego grala w 10tke tylko potwerdza aby trzymac sie z daleka od takich spotkan. Do tego jesli ogladales to spotkanie, to pewnie zauwazyles, ze miala tam miejsce baaardzo dluga przerwa ze wzgledu na burze. To wystarczy aby wybic z rytmu, a obstawiajacemu dac do myslenia i czas na wycofanie sie,co mam nadzieje, kolega zrobil. Argentyna grala u siebie, Belgia tez, Anglia i Hiszpania nie. Kolejny powod aby dac sobie spokoj z dwoma ostatnimi.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No widzisz, z Hiszpaniąto akurat nie trafiłeś, bo jak ktoś obstawiał, to miał dwa progi spokojnie.
A przerwa i burza działa dekoncetrująco na oba zespoły, więc słąby argument ;)
Myślałem, że przedstawisz jakieś sensowne racje, ale oczywiście tak jak przeczuwałem, uciekniesz się do zwykłego zlekceważenia drugiej osoby, że niby nie czytałą tematu i nie ma pojęcia.
Skoro tak dobrze się znasz, to nie życzę powodzenia w typowaniu meczów, bo i tak się nie przyda ;)

PS. Nie, nie grałem tych spotkań i nie przegrałem na nich, po prostu wkurza mnie jak ktoś jest mądraliński.
 
D 25

decline11

Użytkownik
No widzisz, z Hiszpaniąto akurat nie trafiłeś, bo jak ktoś obstawiał, to miał dwa progi spokojnie.
A przerwa i burza działa dekoncetrująco na oba zespoły, więc słąby argument ;)
Myślałem, że przedstawisz jakieś sensowne racje, ale oczywiście tak jak przeczuwałem, uciekniesz się do zwykłego zlekceważenia drugiej osoby, że niby nie czytałą tematu i nie ma pojęcia.
Skoro tak dobrze się znasz, to nie życzę powodzenia w typowaniu meczów, bo i tak się nie przyda ;)

PS. Nie, nie grałem tych spotkań i nie przegrałem na nich, po prostu wkurza mnie jak ktoś jest mądraliński.
No comment... Zdaje sie, ze idac moim tokiem rozumowania 1 spotkanie wyszloby na jakis tam plus, za to drugie wtopa... Pozdrawiam.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
nie mów w liczbie mnogiej, bo ja Cię nie oceniam (po 10 czy po 100 typach i tak nie mam zamiaru), to po 1, a po 2, to akurat jak na moje, to typujesz prawie tak, jak ja bym to zrobił.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
PODSUMOWANIE 6 czerwca
Rosja - Maroko ogólnie padnie bramka 4j* 5.00 = 20 - 4-2 = 12j
Brazylia - Serbia Brazylia strzelą 24j* 5.00 = 120- 24-13-7-4-2 = 60j
Niemcy - Armenia Niemcy strzelą 24j* 4.00 = 96 - 24-13-7-4-2 = 36j
ZYSK Z DNIA 108 j
PODSUMOWANIE 7 czerwca
Argentyna - Słowenia Argentyna strzeli 2j*4 = 8 - 2 = 6j
Belgia - Tunezja Belgia strzeli przegrana 100j
Hiszpania - Salvador Hiszpanie 40j*3.50 = 140 -40-24-13-7-4-2= 50j
Anglia - Honduras przegrana 100j
STRATA Z DNIA 144 j
AKTUALNY ZYSK W TYM MIESIĄCU 17,75 j
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Żeby zmniejszyć liczbe progów by w razie niestrzelenia bramki nie stracić zbyt dużo
To ze dasz od 12 minuty to nic Ci nie zmniejsza liczby progow. Czy dasz od 10 czy 12 minuty to jest ten sam prog. Jak bys dawal od 1 do 10 to by byla roznica.

Zaluje ze jednak nie gram MS 2014 bo by byla juz ladna sumka na ✅ Brameczki do tej pory wchodzily jak w maselko.
 
M 3

madrista77

Użytkownik
To ze dasz od 12 minuty to nic Ci nie zmniejsza liczby progow. Czy dasz od 10 czy 12 minuty to jest ten sam prog. Jak bys dawal od 1 do 10 to by byla roznica.

Zaluje ze jednak nie gram MS 2014 bo by byla juz ladna sumka na ✅ Brameczki do tej pory wchodzily jak w maselko.
A o to ci chodzi wyższy kurs jest ale dobrze teraz od 10 min będę grał
 
Do góry Bottom