>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Ja gram Yiteng i R&amp;F. Zobaczymy czy słusznie ;)
za małą stawkę, bardziej dla rozrywki niż dla zysku :p


i się udało jednak już nawet w 1 połowie
 
S 72

siargiej

Użytkownik
takie krotkie rozwazania na temat statystyk meczowych:
Lech-Pogon 21strzalow,2poprzeczki i 0goli
Aalesund-Sarpsborg 30strzalow i lipa
Stromsgodset-Rosenborg 1strzal w 53min i od razu gol.
I badz tu madry ????
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Co powiecie na dzisiejszy mecz Belgia - Luksemburg wiadomo towarzyskich meczy nie powinno się grać ale myślę że Belgia spokojnie bramkę strzeli. Przygotowania do mistrzostw świata to pewnie wyjdzie najlepszy skład z kilkoma najwyżej rotacjami
 
D 25

decline11

Użytkownik
Co powiecie na dzisiejszy mecz Belgia - Luksemburg wiadomo towarzyskich meczy nie powinno się grać ale myślę że Belgia spokojnie bramkę strzeli. Przygotowania do mistrzostw świata to pewnie wyjdzie najlepszy skład z kilkoma najwyżej rotacjami
Mysle, ze go nie bedzie....
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W fazie grupowej na pewno będą padać gole, i to nie jeden.
no co Ty, myslalem ze kazde spotkanie będzie 0:0 ????

Ja się boję, że pierwsza kolejka moze być grana defensywnie w niektórych przypadkach, natomiast w ostatniej mogą sobie w niektórych grupach poodpuszczać, bo sytuacja będzie już jasna, jeśli chodzi o awans... no cóż, pożyjemy, zobaczymy. Najwyżej wejdę dopiero od 2 kolejki


Co powiecie na dzisiejszy mecz Belgia - Luksemburg wiadomo towarzyskich meczy nie powinno się grać ale myślę że Belgia spokojnie bramkę strzeli. Przygotowania do mistrzostw świata to pewnie wyjdzie najlepszy skład z kilkoma najwyżej rotacjami
Wątpię, żeby był w ofercie, ale jeśli będzie to grałbym na gola Belgii.
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Są jeszcze dostępne zakłady na te 10minutowe gole? Bo wczoraj nic nie znalazłem i dzisiaj też nie mogę.
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Bo skończyły się popularne ligi i teraz amerykańskie i azjatycki mecze mają oferty 10 minutowe, a wczoraj też źle szukałeś bo była cała Polska grupa spadkowa dostępna a napewno i jakiś inny mecz by się znalazł
 
G 27

gumos

Użytkownik
Zaczalem testowac ten system i poczatek niezbyt udany ???? ale nie ma co sie poddawac , odpuscilem granie spotkania Dani w 80 minucie a tu oczywiscie blad karny w 92 ???? zastanawiam sie tylko jakie stawkowanie dobrac czy zaproponowane przez Hanka czy nielepiej jechac D&#39;Alembertem niestety martwi rowniez mala ilosc spotkan w ktorych ten zaklad jest oferowany, zeby nie bylo , ze zasmiecam na noc proponuje spotkanie Meksyku ;-)
 
P 13

pusty

Użytkownik
Zaczalem testowac ten system i poczatek niezbyt udany ???? ale nie ma co sie poddawac , odpuscilem granie spotkania Dani w 80 minucie a tu oczywiscie blad karny w 92 ???? zastanawiam sie tylko jakie stawkowanie dobrac czy zaproponowane przez Hanka czy nielepiej jechac D&#39;Alembertem niestety martwi rowniez mala ilosc spotkan w ktorych ten zaklad jest oferowany, zeby nie bylo , ze zasmiecam na noc proponuje spotkanie Meksyku ;-)
ile razy można pisać o tym samym, graj za tyle ile uważasz, masz 5 tysięcy graj od 25 zł, masz 200zł graj od 2 zł. Nie znudziło wam się jeszcze te same pytania zadawać???????
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Skoro dopiero zaczynasz to myślę, że wybrałeś na to najgorszy moment ;) Większość lig zakończona, sporo spotkań o pietruchę no i bardzo mało spotkań z tym rodzajem zakładów. Oczywiście znajdą się perełki w niektórych ligach, tylko że dużo łatwiej obecnie o granie na siłę, tylko dlatego że na dany mecz są zakłady 10-minutowe ;) Na to bym uważał. Ja osobiście pod koniec sezonu przegrałem większą część swojego wcześniejszego zysku (oczywiście ze swojej winy, złe analizy i właśnie granie na siłę). Dlatego uznałem, że to idealny czas na zrobienie sobie przerwy i analizę swojej gry. Zacznę ponownie grać od nowego sezonu (lub trochę na Mundialu, ale podchodzę do tego turnieju z dużą rezerwą).
Powodzenia!
 
M 3

madrista77

Użytkownik
zawsze coś, wczoraj szwajcarja trafiona po kursie 4,5
Podsumowanie
4j * 4.00 = 16 -4-2 = 12j
10j * 4,50 = 45 - 10 = 35 j - 86 j = -51 j
86j wkład do 70 min
Strata z Dnia
-39 j
Na dziś
Włochy - Luksemburg że włochy strzelą
10-20 2j
20-30 4j
30-40 8j
40-50 15j
50-60 30j
60-70 60j
70-80 20j
Holandia - Walia że ogólnie padnie gol
12-20 2j
20-30 4j
30-40 7j
40-50 13j
50-60 24 j
60-70 40 j
70-80 10j
 
M 3

madrista77

Użytkownik
Na noc
Argentyna - Trinidad i Tobago argentyna strzeli
stawkowanie
0-10 2j
10-20 4j
20-30 8 j
30-40 15j
40-50 30 j
50-60 50j
60-70 100 j
70-80 30j
Urugwaj - Słowenia ogólnie padnie bramka
12-20 2j
20-30 4j
30-40 7j
40-50 13j
50-60 24 j
60-70 40 j
70-80 10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom