>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

P 22

pgrom

Użytkownik
@pgram jesli zabierasz sie za progresje sprawdz sobie najpierw wszystkie kupony jakie zagrales z systemu hanka gdybys to gral plaska stawka powiedzmy po 5o j kazdy . Jesli oddelas takich kuponow ponad 500 i bylbys przynajmniej w okliach zera wtedy szukaj stradegii do tej gry . Jesli bylbys na minusie przy plaskiej stawce do taj sobie spokoj i oczekuj typow lepszych od siebie np Hanka
Caly czas wam powtarzam że jesli chcecie wygrac wojne z bucami to podstawa sa typy ktore musza byc ponad przecietne a nie system hanka co wy myslicie ze bet386 tych 10 minutowek dobrze nie obliczyl zanim puscił w obieg
Chyba ze wam ludzie chodzi o to ze raz przegrywam raz wygrywam z tym ciut wiecej przegrywam z czasem ale mam dobra zabawe to oki
&quot;...o czym ty do mnie rozmawiasz? Głowa cie nie boli?...&quot; że pojade z klasyka.;) O co kaman? Przecież ja nie mam pretensji żadnych, podałem tylko suche fakty. I bynajmniej nie żadam od Hanka udowadniania że wygrywa i ile wygrywa to jego sprawa. Czytanie ze zrozumieniem się kłania;) A i o jakiej strategii w mojej grze piszesz przecież ja nie narzekam i nie ukrywam że da się na tym zarobić tylko trzeba trzymać się zasad i tyle.
&quot;Typy muszą być ponadprzeciętne...&quot; No to się uśmiałem;) Wurdar72 dobrze napisał, nwet trener nie wie czy jego piłkarze strzelą w danym meczu gola a co dopiero my szaraczki którzy jesteśmy z dala od setek zespołów które obstawiamy i uznajemy za pewniaków do strzelenia bramki. Już kiedyś pisałem w tym systemie jak i w całej bukmacherce wiedza i statystyki, znajomość zespołów to nie wszystko trzeba mieć też trochę szczęścia niestety albo stety.:grin:
 
S 72

siargiej

Użytkownik
nie sądzisz że trochę sobie przeczysz? Z jednej strony piszesz że uwielbiasz grać na przełamanie, a z drugiej polecasz granie typu - Altach - Mattersburg w którym przełamaniem będzie mała ilość goli (lub wręcz 0:0)
Dla mnie ten typ to raczej Under 3,25 (bo taką linię jako główną mają na spotkanie poważni bukmacherzy)
Gram na przelamanie Molde, bo tam jest mozliwosc gry na przelamanie.
Co do meczu w Austrii jestem pewny, ze jakies bramki padna dlatego polecam typ. Nie pisalem, ze gram tylko na przelamanie serii, tylko, ze lubie grac przy nadarzajacej sie okazji, a taka jest w meczu Molde.
Najwazniejszy jest ✅
 
A 226

adiqq

Użytkownik
Gram na przelamanie Molde, bo tam jest mozliwosc gry na przelamanie.
Co do meczu w Austrii jestem pewny, ze jakies bramki padna dlatego polecam typ. Nie pisalem, ze gram tylko na przelamanie serii, tylko, ze lubie grac przy nadarzajacej sie okazji, a taka jest w meczu Molde.
Najwazniejszy jest ✅
przełamaniem w przypadku Molde dla mnie jest porażka tej drużyny. W przypadku U/O przełamaniem byłby właśnie remis 0:0 bo ostatni taki rezultach odnotowali bodażje w meczu z Legią (wyjazd) a u siebie w 2011r :grin:

tak to jest - niby to samo słowo, a każdy z nas rozumie przez to coś innego....
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
jak patrze na ich staty to mi się odechciało na ten mecz grać
no cóż w niedziele może będzie coś ciekawszego ????
 
homel 918

homel

Użytkownik
Gralem tym systemem podobnie, tylko mniej progow glownie do 30 min pozniej over 0,5 ht
super szlo
z 70pln 900 w jeden weekend
ale
nie moglem sobie wyobrazic ze mozna trafic na 3 mecze 0-0
mi sie to udalo ????
= sie bankrut
dobry system poki sie ma duzo szczescia albo nie jest sie Homelem
albo duzy budzet
chyba ze kilkuzlotowe zyski kogos satysfakcjonują
 
K 5

krecikpecik23

Użytkownik
Ach tam piszecie głupoty ???? Ja tam od 3 miesięcy dzień, w dzień po 50 ojro ugrywam, tylko że troszkę zmodyfikowałem tą &quot;Progresje&quot; ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ach tam piszecie głupoty ???? Ja tam od 3 miesięcy dzień, w dzień po 50 ojro ugrywam, tylko że troszkę zmodyfikowałem tą &quot;Progresje&quot; ????
Po przeczytaniu wpisu #195 w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169-10.html#post4392549

będzie jasnym, że @krecikpecik23 jedynie w formie żartu napisał o samym swoim graniu od 3 miesięcy, że o wygrywaniu przez niego tych 50/€ dziennie nawet nie wspomnę ???? , skoro 9.04 był totalnie zielony...

.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Tym bardziej, ze Hank opisal system na zakladki 2 miesiace temu ????
Tak, bo nigdy przedtem nie było tego systemu gry...

niemniej, krecik to niezły bajkopisarz, bo już w poprzednim wątku pisał takie dyrdymały, że się pośmiałem nieźle ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Po przeczytaniu wpisu #195 w tym wątku:
http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169-10.html#post4392549

będzie jasnym, że @krecikpecik jedynie w formie żartu napisał o samym graniu od 3 miesięcy, że o wygrywaniu tych 50/€ dziennie nawet nie wspomnę ???? , skoro 9.04 był totalnie zielony...
Nie mow ze sie nie da 50/€ dziennie wyciagnac grajac tym systemem ?
Bo da sie wyciagnac ???? Grajac wiekszymi stawkami ????
Tym bardziej grajac na gola dla konkretnej druzyny. Gdzie kursy mozna wylapac minimum @3.75 i wiecej.
Ja na razie czekam na nowy sezon w Europie. Jak bedzie to zobaczymy ????
Jest ktos szalony i gra final ligi mistrzow ? ????
 
S 72

siargiej

Użytkownik
ja zagralem tylko freebeta, bo cos smierdzi max 1 bramka. Chcialem zagrac freebeta na 0-0 i ciagnac progresje, ale chyba dw nie mozna ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie mow ze sie nie da 50/€ dziennie wyciagnac grajac tym systemem ?
@Yamakasi &gt;&gt; przecież pisałem to, jako odniesienie się do konkretnego wpisu jaki zamieścił @krecikpecik23 - a nie ogólnie... :roll:
 
Do góry Bottom