>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Nie bierzcie sobie mocno do serca tego screena, ale może komuś się przyda ????
Nie wiem ile z nich będzie dostępnych w ofercie minutowej, bo nie sprawdzałem.
Załącznik 2014-08-10
 
D 25

decline11

Użytkownik
Avispa 2 poprzednie mecze 0-0 wiec byl to super typ, ale gole wpadly juz w 7 i 12 min, a ja stawiam pierwszy prog przed 30min. Mysle, ze tak jest bezpieczniej. Tylko 7 progow, gram do konca zawsze, choc kurs na over 0,5 nie rozpieszcza. Ponadto, pierwsze 15min mozna wykorzystac na obserwacje przebiegu spotkania i zdecydowac czy wchodze w spotkanie, czy tez nie. Szkoda, ze nie ma minutowek w derbach Moskwy. Poczekam na holenderska i sprobuje Feyenoord i Ajax jak dadza. Pozdrawiam wszystkich i zycze sukcesow ????
ps: Shonan B. ostatnie 2 mecze zakonczyl remisami. U siebie 1-1 i wyjazd 0-0. Zdaje sobie sprawe, ze reszta ligi moze im naskoczyc, gdyz maja 16pkt przewagi na drugim w tabeli, ale zaryzykuje jak dadza i bedzie cos sie dzialo. Trzeci remis z rzedu moze sie oczywiscie zdarzyc, byle nie 0-0 ????
ps2: Shonan jest do grania, poczatek za pare minut.
ps3: pierwsze 15min i tylko 3 niecelne strzaly.. nie wchodze w to ????
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Od pewnego czasu gram na sucho - jest do przodu ???? . Szukam typów patrząc na kurs na gości i gospodarzy przed meczem. Jeśli jest duża różnica to wchodzę w to spotkanie z założeniem, że faworyt bez problemu strzeli choć jedną bramkę. Jak na razie to działa, jednak taki sposób analizy meczów nie jest zbyt dobry. Moje pytanie - w jaki sposób analizujecie spotkania ? Patrzycie w tabele na head to head czy było kiedykolwiek 0:0, jak bramkostrzelne są drużyny ? Na co jeszcze zwracać uwagę ?
Pozdrawiam ????
Feyenoord and ADO Den Haag tak na teraz, zobaczymy ????
 
D 25

decline11

Użytkownik
Od pewnego czasu gram na sucho - jest do przodu ???? . Szukam typów patrząc na kurs na gości i gospodarzy przed meczem. Jeśli jest duża różnica to wchodzę w to spotkanie z założeniem, że faworyt bez problemu strzeli choć jedną bramkę. Jak na razie to działa, jednak taki sposób analizy meczów nie jest zbyt dobry. Moje pytanie - w jaki sposób analizujecie spotkania ? Patrzycie w tabele na head to head czy było kiedykolwiek 0:0, jak bramkostrzelne są drużyny ? Na co jeszcze zwracać uwagę ?
Pozdrawiam ????
Feyenoord and ADO Den Haag tak na teraz, zobaczymy ????
Proponuje pogapic sie pare minut. To inauguracja dla obu ekip i nie wiadomo czego sie spodziewac. Nigdy nie bylo w historii 0-0, a under 2,5 to rzadkosc w meczach tych ekip. Cos powinno wpasc. Byle nie przed 15min ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
@ decline11
No Shonan bym się bał - śmierdzi remisem ????
Co do grania od 30 min... nie wiem czy nie za późno.
Od tej minuty to chyba wolałbym zagrać over 0.5.
jak wybierasz overowy mecz z bramkostrzelnymi drużynami to trzeba się liczyć z tym, że te bramki padną prędzej niż do 30 min.
Iwata dzisiaj zagapiłem się i miałbym zakładkę a tak to tylko kurs 4.00 siadł.
@pasozyt6
Wczoraj popłynąłem grubo na Lillie, gdzie byli faworytem, a gola nie uświadczyli w meczu.
Tak samo było z lechem poznań parę dni temu.
Wczoraj do 45min Legia się męczyła.
Ogólnie nie polecam takich spotkań , bo underdog przeważnie stawia mur w polu karynym , który ciężko jest przebić.
Ja głównie sugeruję się strzelonymi i straconymi bramki. jeżeli grają ze sobą drużyny gdzie mają mają różnicę bramek strzelonych do straconych to dla mnie jest dobry typ.
Tyle ode mnie
 
D 25

decline11

Użytkownik
@ decline11
No Shonan bym się bał - śmierdzi remisem ????
Co do grania od 30 min... nie wiem czy nie za późno.
Od tej minuty to chyba wolałbym zagrać over 0.5.
jak wybierasz overowy mecz z bramkostrzelnymi drużynami to trzeba się liczyć z tym, że te bramki padną prędzej niż do 30 min.
Iwata dzisiaj zagapiłem się i miałbym zakładkę a tak to tylko kurs 4.00 siadł.
@pasozyt6
Wczoraj popłynąłem grubo na Lillie, gdzie byli faworytem, a gola nie uświadczyli w meczu.
Tak samo było z lechem poznań parę dni temu.
Wczoraj do 45min Legia się męczyła.
Ogólnie nie polecam takich spotkań , bo underdog przeważnie stawia mur w polu karynym , który ciężko jest przebić.
Ja głównie sugeruję się strzelonymi i straconymi bramki. jeżeli grają ze sobą drużyny gdzie mają mają różnicę bramek strzelonych do straconych to dla mnie jest dobry typ.
Tyle ode mnie
Tylko pozornie za pozno. Pierwszy prog stawiam ok 15min- &quot;1 gol przed 30min&quot;. Mam juz jako takie &quot;rozpoznie bojem&quot; i cale 75minut na 1 gola. Jeden i tylko jeden. NIGDY nie gram na kolejne. W Shonan sie nie wepchanlem. Odczekalem wlasnie te 15min i stwierdzilem, ze nie warto.
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Tylko pozornie za pozno. Pierwszy prog stawiam ok 15min- &quot;1 gol przed 30min&quot;. Mam juz jako takie &quot;rozpoznie bojem&quot; i cale 75minut na 1 gola. Jeden i tylko jeden. NIGDY nie gram na kolejne. W Shonan sie nie wepchanlem. Odczekalem wlasnie te 15min i stwierdzilem, ze nie warto.

Teraz prosiłbym żebyś napisał nam na czym opierasz to swoje twierdzenie ?? Bo było już tutaj pisane w temacie, były podawane linki do statystyk, liczonych przecież przez ludzi mających o tym pojęcie, że 85% goli, PIERWSZYCH goli w meczu pada od 1 do 70 minuty, dlatego ja na przykład troszke to przeciągam i gram do 80 minuty Ty za to grasz dopiero od 30 minuty ale za to do 90 minuty i wydaje Ci się że zwiększasz tym swoje szanse ale to nie prawda niestety.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Teraz prosiłbym żebyś napisał nam na czym opierasz to swoje twierdzenie ?? Bo było już tutaj pisane w temacie, były podawane linki do statystyk, liczonych przecież przez ludzi mających o tym pojęcie, że 85% goli, PIERWSZYCH goli w meczu pada od 1 do 70 minuty, dlatego ja na przykład troszke to przeciągam i gram do 80 minuty Ty za to grasz dopiero od 30 minuty ale za to do 90 minuty i wydaje Ci się że zwiększasz tym swoje szanse ale to nie prawda niestety.
Gram od 15min, o czym byla mowa wyzej. Niech potwierdzeniem na moja bezpieczna gre bedzie to, ze ryzykuje 100j, a nie 200 jak to mialo w przypadku gry od poczatku. Idzie niezle, bo w tydzien zarobilem 300j. Nie wiedze powodow dla ktorych moj styl mialby byc mniej bezpieczny od grania od 1min. Jesli nic sie nie dzije, to nie wchodze w mecz i tyle, jak rowniez gdy przed 15min padnie gol. Reasumujac, wychodzi na to, ze mam z tych Twoich 70min cale 55 dla siebie, tak? ???? . Pierwsze 15min staja sie niewazne jesli pada gol. Zwyczajnie odpuszczam.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Powoli przestaję wierzyć w jakąkolwiek selekcje meczy....
W meczy Feynord można było grać na ilość kartek, a nie na goli.... to by łatwiejsze było.
Gospodarze wyłapali reda i teraz będą się bronić do końca by nie stracić bramki. Ataki Feynordu są po prostu słabe wiec nie wiem czy kolejnej lipy nie będzie..........
 
D 25

decline11

Użytkownik
Powoli przestaję wierzyć w jakąkolwiek selekcje meczy....
W meczy Feynord można było grać na ilość kartek, a nie na goli.... to by łatwiejsze było.
Gospodarze wyłapali reda i teraz będą się bronić do końca by nie stracić bramki. Ataki Feynordu są po prostu słabe wiec nie wiem czy kolejnej lipy nie będzie..........
Racja. Smierdzi 0-0 az w oczy szczypie ????
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Panowie to sa dopiero poczatki nie ktorych lig wiec nie wymagajcie zeby padalo mnostwo bramek. Lepiej sobie odczekac pare kolejek w nie ktorych ligach. Ogladalem ten mecz ale po 20 minutach stwierdzilem ze nie gram. Predzej bym byl pewniejszy ze bramki beda 2 lidze holenderskiej a nie w 1 ????

O 13:30 gra Ajax - Vitesse i sie zastanawiam czy sobie nie odpuscic. Ajax gra u siebie wiec powinno cos tam wpasc , ale .... no wlasnie czy wpadnie ????

Edit: Jednak wpadla brama i to nie jedna :?
 
D 25

decline11

Użytkownik
Feyenoord cofnal mnie z dalekiej podrozy... Zaryzykowalem over 0,5 w 80min i weszlo ???? Jendak warto grac do konca ???? Kurs co prawda chaniebnie niski wzialem, bo tylko 2,25 ale i tak +10j z meczu. Pozdrawiam wszystkich ????
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
decline11 gratulacje, Ja bym odpuścił
Pytanie czysto techniczne - jeśli założyłem konto na bet365 i wezmę bonus to nie będą robili problemów, że gram systemem ?
 
D 25

decline11

Użytkownik
decline11 gratulacje, Ja bym odpuścił
Pytanie czysto techniczne - jeśli założyłem konto na bet365 i wezmę bonus to nie będą robili problemów, że gram systemem ?
Nie. Bonusy daja potem takze za lojalnosc, raz na jakis czas siegnie mi sie cos ekstra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Przyznac sie kto gral na Salzburg ? :grin:
Po pierwszym golu zlikwidowali na nich zakladki. I tak sie zdziwilem ze wogole dali :cool:
A chcialem grac na drugiego gola ????
Edit: Pare groszy wpadlo a moglo wiecej.
Dali z powrotem zakladki ale raczej do 4 gola nie bede ryzykowal :p Chociaz dopiero jest 23 minuta.
 
F 0

fringg

Użytkownik
Haha gra ktoś mecz salzburga? ???? Co chwilę zawieszali rynek, aż w końcu całkowicie wycofali ???? Na szczęście zdążyłem obstawić ????
edit: już mnie kolega uprzedził ????
 
D 25

decline11

Użytkownik
Przyznac sie kto gral na Salzburg ? :grin:
Po pierwszym golu zlikwidowali na nich zakladki. I tak sie zdziwilem ze wogole dali :cool:
A chcialem grac na drugiego gola ????
No faktycznie... Ja juz chccialem stawiac, a tu brama... ???? Ale czas gola wrocil.
 
D 25

decline11

Użytkownik
Panowie na jakim buku gracie &quot;gol do minuty&quot;. Bo na bet365 mam tylko przedziały 10minutowe np. 1-10 itd. ??
Zla opcje wybrales. Chodzi o &quot;czas ntego gola&quot; Nie wszystkie spotkania to maja. Szukaj a znajdziesz. Przede wszystkim mecze popularnych lig. Choc i to nie jest regula.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Chopaki, co sądzicie o meczu: Colo Colo - O&#39;Higgins @ 21:30 ?
Na 14 lat H2H tych drużyn nie było żadnego &quot;pogrzebowego&quot; wyniku (0:0)
Od parunastu spotkań zawsze jakaś bramka pada w meczach tych ekip.
Poprzedni sezon Colo Colo na 1 miejscu , O&#39;Higgins na czwartym więc strzelać potrafią.
Nie wiem jak składy na to spotkanie.
Co myślicie ?
Edit.
Szkoda, że mało pogrąłem ????
gol w 12min
i do tego ten zajebisty komentator ????
Dobranoc
 
Do góry Bottom