>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
A Celtic był warty, niestety nie zdążyłem wpisać stawki - rozmawiałem przez telefon a siadłaby już piękna zakładeczka za 3x32 i 3x64.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jeśli będzie taka opcja to w meczu Paragwaj U20 - Francja U20 kobiet można spróbować. Francuzki w gazie, poprzednie mecze wygrywały różnicą 4 goli, a Paragwaj to najsłabsza ekipa w tej grupie, a może i na całym mundialu. Pod warunkiem, że zagra Lavogez, bo w poprzednich meczach była wyraźnie oszczędzana

edit: na 99% nie będzie takiej możliwości
Jednak ten 1% zostal trafiony bo minutowki byly ????
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Propozycja rozgrzewki przed weekendem. Basel ze Szwajcarii + Dainava z Litwy. Szczególnie temu drugiemu spotkaniu można się przyjrzeć drużyna z Litwy w 22 meczach straciła 117 goli :grin: Pytanie tylko czy będą na to spotkanie zakłady.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Gracie takie spotkania, a potem dziw, że minusy są, zamiast zainteresować się meczami spoza Europy. Np. teraz rozgrywany jest w Peru mecz, który będzie overowy, a kursy są przyzwoite. W 15&#39; już 1:1, a przez 15 minut to akcji więcej, niż w całej kolejce naszej ekstraklasy ????
sami się ograniczacie
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Basel zakładka. Liga litewska w ogóle nie do grania brak jakichkolwiek zakładów. W trakcie meczu jak już padły gole typy się nie liczą:razz:a z tego co kojarzę skończyło się w tamtym meczu właśnie na 1:eek:ne:razz:
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
akcji więcej, niż w całej kolejce naszej ekstraklasy
nie obrażać mi tu Ekstraklasy ????
Gracie takie dziadostwo, a potem dziw, że minusy są, zamiast zainteresować się meczami spoza Europy. Np. teraz rozgrywany jest w Peru mecz
bez urazy, ale Peru to nie jest dobry pomysł, dzisiaj na 4 mecze jeden mecz over 2,5 (i to w 90minucie dopiero), pozostałe under 1,5. Poprzedni sezon podobnie, 10% meczy na 0-0, aż 34% na under 1,5, 58% under 2,5.
Argentyńska podobnie, tyle underów, że szkoda gadać, River Plate w sezonie zasadniczym na 19 meczy aż w 13 0:0/1:0/0:1, ledwo które drużyny średnia bramek powyżej 2,5
Brazylia podobnie, ogromnie underowa, 11% wyników 0:0, 36% under 1,5
Kolumbia 65% under 2,5 [!].
Osobiście nie polecam, za to myślę nad próbą grania oscylatorem na bramkę faworyta, muszę tylko popatrzeć na kursy, bo kompletnie nie zwracałem uwagi. Pytanie, w której minucie pojawia się opcja zakładki z kursem np. 5,00
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
podałeś chyba najgorsze ligi, jakie mogłeś, tj. brazylijską i argentyńską :razz:
poza tym patrzenie na ligę jako całość, to ogromny błąd. W Peru są dobre zespoły do gry, jak np. dwa dzisiejsze w wymienionym przeze mnie meczu. Liga kolumbijska akurat jest ogólnie dobra, aczkolwiek nie na tym etapie rozgrywek, na jakim jest teraz + trzeba wiedzieć co w trawie piszczy, jeśli chodzi o zespoły, bo tam się gra czasem po 2-3 spotkania w tygodniu, więc mocna rotacja składem (tj. w ameryce południowej, bo często dochodzi Copa Libertadores i inne).
Nie napisałeś ani słowa o lidze Chile, a ta jest ogólnie świetna do gry.
Tak samo o urugwajskiej - ani słowa... czyżby statystyki Cię zawiodły, czy po prostu nie sprawdzałeś? :razz:
Ale tak jak mówiłem 0 patrzenie na ligę, jako na całość, to głupota.

ale ja nikogo zmuszał przecież nie będę, żeby grał dobre spotkania ????
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Owszem, o Chile nie popatrzyłem bo zapomniałem (a faktycznie grać tu warto, mój błąd, że zapomniałem, biję się w pierś), a Urugwaj jeszcze nie grał w tym sezonie, więc go nie podałem, nawet nie wiem kiedy zaczyna
Brazylijską i argentyńską podalem, bo mają live raczej.
No i jak powiedziałeś, duża rotacja składów, trzeba wiedzieć kto jakie ma cele, na czym się skupia, więc granie bez takich informacji to przy tym systemie dalej uważam za ryzykowne :p A myślę, że mało kto w tym siedzi.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Wy tu gadu gadu , a o 16:00 Olimpik Donetsk - Shakhtar (wiem czy będą minutówki) - BRAK MINUTÓWEK
oraz
18:30 &gt;&gt;&gt; FAC Wien - St. Polten - bramkostrzelne/bramkostratne drużyny ???? (minutówki?) ✅
20:00 &gt;&gt;&gt; Feyenoord - Heerenveen - musi odkupić swoje winy za skromne 0:1 w poprzednim spotkaniu
20:30 &gt;&gt;&gt; Club Brugge - Cercle Brugge - Club Brugge bramki strzela, ale to derby więc nie wiem :/
20:45 &gt;&gt;&gt; Falkirk - Rangers - na 22 spotkania (od 99r.) nie było miedzy tymi drużynami pogrzebowego wyniku
No i w naszej szmaciance padł 0:0 więc już dziś chyba nie będzie ???? (Legia?)
 
marcim222 65

marcim222

Użytkownik
A ja na dzisiaj wybrałem:
Start - Stromsgodset 19.00 (według mnie idealny mecz do zagrania)✅✅✅
Duisburg - Nurnberg 20.00 (o ile będą minutówki)brak zakładów
 
H 221

heksan

Użytkownik
Caen vs Lille 20:30
Lille w pierwszej kolejce 0:0 mimo wielu ataków i generalnie dobrej gry( mecz oglądałem oczywiście) ale przeciwnik zamurował bramkę no i gol nie padł. Dzisiaj już gole paść powinny, jakoś nie wierzę w 2 bezbramkowy remis Lille. H2H obiecujące, szczególnie ostatnie ich mecze całkiem overowe. Ostatnio kursy w meczu Lille były całkiem ładne, spokojnie zakładki 5 minutowe można było łapać, więc jak dla mnie mecz spokojnie do grania.
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Do meczu Caen-Lille dodałbym, że w poprzednim sezonie w meczach Lille była najniższa średnia bramek/mecz- żenujące 1,89. Dodatkowo mogli się &#39;pochwalic&#39; najmniejszym procentem over 0,5 na wyjazdach- zaledwie 79%. I jakoś nigdy się nie sugerowałem faktem, że drużyna właśnie zanotowała 0-0, szczególnie jeśli chodzi o raczej underową ligę i zdecydowanie underowy zespół. Nie raz przeglądając wyniki na livesporcie można się natknąc na dwa 0-0 pod rząd danej drużyny. Ale te kwestie to tak tylko do przeanalizowania, bo ich ostatnich spotkań nie widziałem, więc jestem gorzej zoorientowany niż kolega @Heksan. Na szczęście rozkręca się coraz więcej lig więc ja osobiście tego meczu nie gram (mimo że faktycznie H2H wygląda dobrze- seria 6 spotkań z over 2,5). Do przemyślenia i powodzenia ;)
@down A ja oczywiście nikomu nie sugeruję żeby nie grał ;) Indywidualna sprawa po analizie. Faktycznie, nie zanotowali dwóch 0-0 pod rząd. Ale już np w spotkaniu z Toulouse (które odbywało się po meczu 0-0) bramka dopiero w 84min (w moim wypadku to wtopa, myślę że mało kto gra do końca). I takich przypadków pierwszego gola po 80min od 31.08.13 dostrzegłem bodajże 4.
Ale niewątpliwie kursy będą kusiły jak cholera ???? Zawsze po obserwacji meczu można się szybko wycofac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 221

heksan

Użytkownik
Do meczu Caen-Lille dodałbym, że w poprzednim sezonie w meczach Lille była najniższa średnia bramek/mecz- żenujące 1,89. Dodatkowo mogli się &#39;pochwalic&#39; najmniejszym procentem over 0,5 na wyjazdach- zaledwie 79%. I jakoś nigdy się nie sugerowałem faktem, że drużyna właśnie zanotowała 0-0, szczególnie jeśli chodzi o raczej underową ligę i zdecydowanie underowy zespół. Nie raz przeglądając wyniki na livesporcie można się natknąc na dwa 0-0 pod rząd danej drużyny. Ale te kwestie to tak tylko do przeanalizowania, bo ich ostatnich spotkań nie widziałem, więc jestem gorzej zoorientowany niż kolega @Heksan. Na szczęście rozkręca się coraz więcej lig więc ja osobiście tego meczu nie gram (mimo że faktycznie H2H wygląda dobrze- seria 6 spotkań z over 2,5). Do przemyślenia i powodzenia ;)
Oczywiście masz rację, ale zauważyłem jedną zależność, mianowicie od 31 sierpnia 2013 roku po każdym bezbramkowym remisie Lille w następnym ich meczu padały bramki. Wiem, że statystyka to największy kłamca w dzisiejszym świecie ale ciężko analizować jakoś inaczej spotkanie drugiej kolejki ???? . No i jak mówię, ostatni ich mecz oglądałem i jakiegoś strasznego piachu nie grali. Broń Boże nikogo na siłę nie namawiam, jedynie podaję propozycję ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Zawsze mnie bawi, jak ktoś mówi, że po jednym 0:0 jest mniejsza szansa na kolejne 0:0 w następnym meczu.
Caen - Lille dla kamikadze, co lubią mieć dużą szansę na dwa progi :razz:
 
Do góry Bottom