>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
????
Aż nie wiem czy ciągnąc Rangarsów do końca.
- jak zagram ostatni próg i nie wpadnie bramka to na dziś będzie ⛔
- jak odpuszczę to dzisiejszy dzień będzie na ✅
Jakaś szybka sugestia? ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Mecz w &quot;menczesterze&quot; gramy na Mu czy ogólnie na gola ?
I love zakładki ????
edit. Fabiański byś zaliczy czyste konto :p
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ja stwierdzilem, ze wplace na dzis cos pieniazkow i skorzystam z okazji wolnego czasu.
17:00
PSG - Bastia ✅✅✅
19:00
Admira - Salzburg ✅✅✅
stawkowanie:
20-30` - 70
30-40` -110
40-50` -180
50-60` -250
60-70` -350
70-80` -150

Zaznaczam ze bede ogladal te mecze live, jesli ktos ma jakas NAJPEWNIEJSZA wg niego propozycje na dzis prosze o napisanie w PW badz analize.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Boję się , że Crystal zamuruje bramkę. Dla nich to przywieźć remis z Londynu będzie sukcesem więc przyznam się ,że trochę się obawiam, ale raczej zagram (może nie od początku)
Zenitu nie dali ale o 18:00 są: Kortrijk - Genk oraz KR Reykjavik - Keflavik i coś z tego bym pograł....
 
A 1

arsenewenger

Użytkownik
voic3d
Nie to, że się czepiam ale Crystal Palace, to też jest zespół z Londynu ;) Co do grania, to pewnie Crystal postawi autobus, ale jestem pewny, że Arsenal coś strzeli. Zespół Palace w ostatnich dniach opuścił genialny trener Tony Pulis, co na pewno wpłynęło na morale zespołu. Jak dla mnie ten mecz to jest pewniak, wiec ja gram.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Real w najlepszym składzie w Warszawie ????
edyta.
Pograłem.... Gramy dalej ????
edyta2
Cały zysk weekendowy przez zachłanność w plecy? ????
 
P 6

pasozyt6

Użytkownik
Nabieram doświadczenia ???? . Dzisiaj miałem więcej czasu więc grałem co popadnie, ogólnie dzien na minus. Poległem na lidze Francuskiej, odradzam no chyba że to tylko Ja tam pechowo trafiłem. Typy podane tutaj weszły idealnie, dlatego zachęcam wszystkich do proponowania i analiz
Jutro
14.30 Liverpool - Southampton

17.00 Newcastle - Manchester City

20.15 Benfica - Ferreira (?)

21.00 Valencia (Esp) - AC Milan (Ita)
 
noijuz 3

noijuz

Użytkownik
Jesli beda zakladki to te wygladaja ciekawie:
Siroki Brijeg - NK Vitez ( nie ma live, padly gole )
Siroki wicemistrz Bośni, strzelili najwiecej goli w lidze w poprzednim sezonie. Vitez 9 druzyna, jeden z zespolow ktory tracil najwiecej bramek.
Brondby - Sonderjyske ✅
Brondby strzela sporo w overowej lidze duńskiej, a Sonderjyske to w ostatnim sezonie ostatnia drużyna premiowana pozostaniem w lidze, 3 najwiecej tracąca drużyna w lidze.
Trencin - Kosice ( nie ma zakladek, padly gole )
Trencin w poprzednim sezonie strzelali srednio prawie 2.5 bramki na mecz, Kosice w tym sezonie graja fatalnie, juz 14 bramek straconych w 5 meczach.
Po za tym Liverpool-Southampton ✅ i Benfica-Ferreira ✅.
Skonto-Jurmala sypnie bramkami dla gospodarzy, ale tego raczej z zakladkami nie dadza, szkoda :p
 
Do góry Bottom