>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

baleronik 47

baleronik

Użytkownik
Yyyy na Kopenhage kursy były co najmniej dobre ? Nie wiem co masz na myśli.
Bramka padła w 23 minucie ale gdyby jej nie było kursy w minutach 40/50/60 byłyby podobne do kursów z meczu Realu(może minimalnie większe).
Bo nie śledziłem tych meczy ani ich nie grałem, więc nie mam pojęcia jakie były tam kursy. To takie proste
Proste to jest napisać po meczu że był nie do grania ???? Tak właśnie robisz. Nie śledzisz nie oglądasz a jak już się wypowiadasz to po meczu znając jego wynik. Nie zamierzam się kłócić tylko chce pokazać że wiele jest w tym temacie typów jak Ty to określasz z kursami nie do grania tym systemem.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Baleronik nie wiem co Ty bierzesz ale poleć dilera ????
Na Kopenhage zakładka była i bez bramki byłaby później o 3 min dłuższa niż na Realu.
Kopenhaga to nawet nie był skrajny mecz do normalnego stawkowania. Ty meczy czasem nie pomylileś ? Zresztą po tysiącach rozegranych meczy to nie jestem osoba z ktora wypada sie kłocic w tym temacie :razz: Postawisz jakąś dobrą flaszkę to Ci to udowodnie czarno na białym, ale na razie na nasze potrzeby możemy przyjąć że głupoty wypisujesz :spokodfhgfh:

Firel 2.37 normalnym stawkowaniem zdecydowanie nie pograsz, po 40 min kurs na 10min będą się wahać pomiędzy 2.75 a 3. 2.62 to znośny kurs żeby grać normalnie.
 
arni87 52

arni87

Użytkownik
Jaka burza się wywiązała po moim poście - ku przestrodze.
Co Ty Firel się uczepiłeś tego Realu?? Dla mnie kurs na bramkę Realu był bardzo dobry - 5,5. Zagrałem to i już.
Ty masz jakiś problem stale ze sobą widzę. Już Tobie po meczu Argentyny napisałem, że jak coś masz to pisz, ale PRZED meczem! a nie po. Skoro milczysz przed meczem to ZAMILCZ i po. Takie to trudne?
Nie tylko mnie już zacząłeś wk......ć ale jak widzisz także innych. Mam nadzieję, że zrozumiesz. No chyba, że masz IQ ziemniaka ???? to wybaczam
 
firel 142

firel

Użytkownik
Zagrałem to i już.
Ty masz jakiś problem stale ze sobą widzę. Już Tobie po meczu Argentyny napisałem, że jak coś masz to pisz, ale PRZED meczem! a nie po
Już to tłumaczyłem, ale skoro czytanie rzecz trudna :/
Proste to jest napisać po meczu że był nie do grania Tak właśnie robisz. Nie śledzisz nie oglądasz a jak już się wypowiadasz to po meczu znając jego wynik.
Stary, teoretycznie mecz nie był do grania widząc same kursy,a to każdy sam widzi, no nie? :grin:
Po drugie oglądałem mecz Realu.
Firel 2.37 normalnym stawkowaniem zdecydowanie nie pograsz, po 40 min kurs na 10min będą się wahać pomiędzy 2.75 a 3. 2.62 to znośny kurs żeby grać normalnie.
Do tego pije. Skoro gracie też takie mecz, to jak je stawkować aby uzyskać przewage nad kursem o0,5?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
A wczorajszy post Straszaka z wieczora to juz mnie rozłożył na łopaty: &quot; Ja trafiłem wszystko, wy nie. Jestem boss&quot;. Nie wiem co chciałeś osiągnąć takim tekstem zwłaszcza w kontekście 0-0 chociażby Realu gdzie spora część użytkowników była zagotowana. Generalnie u Ciebie zawsze + ale tylko jak nie podajesz typów :razz:.
Nie chciałbym być zrozumiany że komuś nie wierzę, tylko taka czcza gadanina nie wnosi nic do tematu. Po fakcie to można napisać o jakiejś wtopie i ew płynących wnioskach. Pisanie &quot;ja szlachta, wy plebs&quot; mija sie z celem, stąd też u wielu alergia na takie komentarze i na osoby je zamieszczajace.
facet, ale ja przecież napisałem, że granie początkowych kolejek nie ma sensu. Dzień później bodajrze grał real, no i bach, fakt, że niespodziewane 0:0 być może, ale no jak ktoś dalej konsekwentnie z uporem maniaka zagrał takie spotkanie, to może mieć pretensje tylko dla siebie.
Nie chciało mi się robić podsumowania, a napisałem, że trafiłem, żeby pokazać, że po odrzuceniu spotkań ze świeżych lig, można stosunkowo łatwo wyłapać w sobotę/niedzielę parę dobrych spotkań, co najmniej.
a co do typów, to polecam spojrzeć na TEN post i chyba widać, zę popełniłeś tym razem błąd. Chyba Ci coś nie poszło, ale to aż niepodobne do Ciebie, żebyś tak się doczepił do czegoś nieistniejącego... ale każdy może mieć gorszy dzień i rozumiem to, także take it easy.
Ja Kopenhagę przeoczyłem, a to też faktycznie był bardzo dobry typ z duńskiej.
Będę dalej podawał tu swoje typy od czasu do czasu, ot tak, jak najdzie ochota i chwila, bez względu na to, czy ktoś je potrafi zauważyć, czy nie.

@edit
ja dziś próbuję z islandzkiej
Akranes - Fjolnir
Leiknir - Hafnarfjordur
ale lekko, bo czuję, że może być w którymś mina :razz: od razu też zaznaczam, że będę grał do końca, o ile zajdzie taka potrzeba, bo w islandzkiej często późno padają pierwsze bramki... to tak zeby mi ktoś nie zarzucił znowu potem, że padnie gol po 80&#39;, a ja napisałbym &quot;hura, wygralem&quot; ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Granada - Eibar - bardzo bardzo mocno.
Straszaku jesteś w błędzie. Nie ma znaczenia kolejka. Statystyczne odchylenie dla Primery niemal gwarantuje gola w tym spotkaniu. Fakt kontuzji, początku sezonu jest nieistotny - musisz w coś wierzyć, o coś się oprzeć i to czynisz. Wejść w grę można po 3 kolejkach, ale nie przełoży się to na profity, ani na uniknięcie porażek.
Porażki wpisane są w grę. Wszystko opiera się na tym, by suma z porażek była pod kreską sumy wygranych.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
@StraszakSam Niestety, w żadnym dzisiejszym meczu Islandzkiej nie ma minutówek...
@Cock, możesz coś więcej napisać, dlaczego grasz to spotkanie i dlaczego bardzo mocno? Statystyki drużyn pokazują raczej, że należałoby unikać tego meczu - w zeszłym sezonie Eibar 3x 0:0 a Granada 6x.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Cock, możesz coś więcej napisać, dlaczego grasz to spotkanie i dlaczego bardzo mocno? Statystyki drużyn pokazują raczej, że należałoby unikać tego meczu - w zeszłym sezonie Eibar 3x 0:0 a Granada 6x.
1. Cel gry - wyłonienie zwycięzcy.
2. By zwyciężyć należy strzelić minimum 1 gola (nam wystarczy).
3. Średnia goli na mecz obecnie to 0,89.
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Jakie typy na dzisiejszy wieczór?
Na poczatek to moze bys sie przywital a pozniej troche grzeczniej zapytal a nie tak ze sloma w butach na chate sie pakujesz.
Na wieczor mozna by grac wszystkie mecze LM (✅ ✅ ✅ ✅) z pominieciem Monako - Valencia. (✅)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
ja dziś próbuję z islandzkiej
Akranes - Fjolnir
Leiknir - Hafnarfjordur
ale lekko, bo czuję, że może być w którymś mina :razz: od razu też zaznaczam, że będę grał do końca, o ile zajdzie taka potrzeba, bo w islandzkiej często późno padają pierwsze bramki... to tak zeby mi ktoś nie zarzucił znowu potem, że padnie gol po 80&#39;, a ja napisałbym &quot;hura, wygralem&quot; ????
grałeś Leiknir ? Jak tak to zagrałeś pod koniec meczu over 0.5 ? Bramka w 94 o ile dobrze pamiętam ...
@ _Hank_ , Przepraszam zamuliłem... Pozdro ;)
 
K 0

krissq10

Użytkownik
Prześledziłem cały temat i nie znalazłem tam nic co powiedziałby mi jak dopieracie spotkania. Chodzi mi na co patrzycie przed danym spotkanie czy jest to kurs przed meczowy under/over czy miejsce w tabeli czy tez h2h ??
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Tu już każdy ma swoją taktykę i może najbardziej się opierać na dowolnym z elementów jakie wymieniłeś bądź na jeszcze czymś innym. Generalnie można założyć, że celuje się w najbardziej overowe drużyny. Ale do tego dochodzi masa innych uwzględnianych czynników. Czy np mimo, że drużyny są overowe to kursy wydają się znacznie zaniżone. Albo w drugą stronę. Niektórzy grają za drobne stawki właśnie bardziej ryzykowne spotkania, ale ze znacznie lepszymi kursami. Część gra drużynę, która w ostatniej kolejce miała 0-0 licząc, że tego nie powtórzą. Jeszcze inne kryterium to takie zakładające, że jeżeli drużyna w ostatnim meczu bądź meczach przegrała/przegrywała to bardzo potrzebuje punktów, a co za tym idzie mobilizacja na strzelenie gola wzrasta. Miejsce w tabeli też jest istotne, ja np wolę zagrać spotkanie dwóch drużyn z dołu, niż mecz &#39;na szczycie&#39;. Na H2H kiedyś zwracałem sporą uwagę, ale kilku użytkowników mi uświadomiło, że nie ma to większego sensu bo najważniejsze są ostatnie spotkania/rozgrywki, a nie te sprzed 4-5 lat gdzie to mógł być kompletnie inny zespół, grający kompletnie inną piłkę. No i myślę, że spore znaczenie ma to jak &#39;czujemy&#39; dane spotkanie ????
Tak jak mówię, dobieranie spotkań jest mega indywidualną sprawą i jest niemożliwe określenie, że wszyscy kierujemy się konkretnie tym i tym.
Musisz sam sprawdzić i wybierać spotkania na własną rękę. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Do góry Bottom